Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

olej konopny

Polecane posty

Gość gość   hala
olej konopny CBD OLIMAX kupuje ok roku ale niemoge doprosic sie certyfikatu ciagle zwodza, wiec juz stracilam zaufanie,co mi przysylaja niewiem, ze nie moge doprosic sie certyfikatu to taki problem ich nr.0048663390399 dzwoncie i proscie o ten dokument. moze to jakas sciema ze to prawdziwy ole cbd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja konopie stosuję zarówno od zewnątrz jak i wewnątrz, to ważne, bo smarując tylko twarz a nie walcząc ze stanami zapalnymi od środka za wiele na długo nie zdziałasz. Piję herbatę konopną https://www.konopie-online.pl/pl/p/Goryczkowa-herbata-relaksujaca/91 , twarz smaruję tym kremem, bo jest naturalny https://www.konopie-online.pl/pl/p/Aknea-krem-przeciwtradzikowy/107 i dość często sypię do koktajlu białko konopne. Trądzik zaczął znikać po około 2 miesiącach i pojawia się już od święta na okres. Do tego przestałam korzystać ze standardowych podkładów z rossmana... sama chemia! poprawa jest ogromna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka92
Ja obecnie stosuje Olej konopny CBD 15% ponieważ miałam problem z grzybicą skóry głowy. Stosuje już od miesiąca a przy okazji wmasowuje w twarz i efekty są świetne :) Nie zgodzę się z wcześniejsza wypowiedzią na temat stężenia powyżej 12% - najwidoczniej firma taka nie rozbiła swoich badań produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena1977
Również Polecam Hempking, https://www.hempking.eu/shop/oleje-cbd/cbd-oil-natural-plus-10/, poprawa warunków życia, lepszy sen i regeneracja, stosuję 10% od około 2msc, dodatkowo mam problemy z tarczycą, wyniki są lepsze, mam duże nadzieję na poprawę ponieważ z tygodnia na tydzień jest coraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BarbaraOleszczuk
Marzena1977, ja stosuję 15% również od nich, świetny produkt ! Dostałam certyfikat potwierdzający skład, wychodzi ok 1800 mg kannabinoidów a więc ponad te 15% (1500 mg), CBD 15,54 % oraz CBDA ok 2,5% więc tylko się cieszyć :) CBD naturalny lek przyszłości, Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armenus
Ja osobiście wypróbowałem sporo olejków CBD i w zasadzie w moim przypadku prawie każdy spełnił swoją rolę-mam depresję o średnim natężeniu i olej CBD zdecydowanie pomaga mi ze stanami lękowymi i niweluje moją"niechęć" do robienia czegokolwiek. Mogę więc śmiało polecić stosowanie. Sam stosuję od zawsze olejki 5%, 2-3 razy dziennie. Przerobiłem już Essenz, Endoca, Medihemp,Cannabigold, Olimax i India. Każdy miał oczekiwane działanie poza olejem marki India, który jak dla mnie nie miał żadnego działania poza porządnym naoliwieniem przełyku co równie dobrze można uzyskać pijąc oliwę. Co do samych wrażeń smakowych to nie zwracam na nie uwagi, a do tego wolę olejki niefiltrowane, w których jest chlorofil-to ze względu na jego prozdrowotne działanie. I ostatnia kwestia czyli cena:Endoca jest najdroższa z wymienionych, a szczerze mówiąc nie działa ani lepiej ani gorzej od pozostałych (poza olejkiem India), cenowo najlepiej wychodzi Essenz 5% i Medihemp 5% przy czym za podobną cenę Essenz jest w 15 ml butelce a Medihemp w 10 ml. Tyle jeśli chodzi o moje doświadczenia. Swoją drogą olej CBD stosuje 2 moich znajomych-jeden ma podobne problemy do moich i jest bardzo zadowolony z efektów a drugi walczy z łagodną postacią łuszczycy-jak twierdzi olej mu pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy musi na sobie wypróbować jakie stężenie najlepiej działa na niego. niektórzy potrzebują olejków 5% a inni zaś 15%. Medihemp i India przerabiałam ,ale ostatnio stosuję VitalHemp i zobaczymy jak zadziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armenus
Ależ brednie z tymi nasionami...w nasionach biodostępność kannabinoidów jest bliska zeru. Proszę bzdur na forum nie wypisywać i nie wprowadzać w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam sprawdzoną firmę www.kannaway.com/pl znajdziecie tam informacje i produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam olejek CBD 5% firmy Essenz (www.essenz.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używałam oleju konopnego z aleolej, na zaczerwienienia po zapaleniu skóry, nie dość, że przestało swędzieć jak szalone to jeszcze zagoiło się bardzo szybko i nie zaczęło na nowo zaogniać jak przy lekach. więc olej zdecydowanie wart polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej rso polecam : gregor.cannavi@interia.pl Super pomoc i w 100% oryginalny. Wysokie stężenia ,wszystkie partie badane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina9065
Ludzie, nie dajcie się oszukiwać przy zakupie oleju CBD! Korzystajcie tylko z tych, których sprzedawcy oferują certyfikaty, działają legalnie i mają potwierdzenie na zawartość kannabinoidów w swoich produktach. Bez sensu wydawać pieniądze na coś, co może nie działać, bo nie ma tego co podobno powinno mieć! Tylko kilku sprzedawców w Polsce ma certyfikowane produkty np. Hempking.eu ; Endoca ; Cibdol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keyson
Matko kochana! przecież tu więcej nagabywaczy internetowych niż ludzi chorych! "Ja polecam tą stronę a ja tą, a ja ja biorę to i na tej stronie to kupicie" itp itd... Chyba tylko jedna osoba napisała tu całą prawdę. To "armenus". Ciekawy jestem dalszej konwersacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość223
Polecam Olejki CBD PharmaHemp dostępne na http://choreprawo.pl Tylko pelne spektrum kannabinoidow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka451
Obecnie chyba najczęściej kupowane są te z marki Medihemp. Ja stosuje 2 miesiące jeden z ich olejków i pomaga, olejki z konopii mają sporo dobrych leczniczych właściwości i moim zdaniem warto się tym tematem zainteresować. Te z Medihemp można zamówić stąd https://konopieizdrowie.pl/ , jest to oczywiście w pełni legalne i zdrowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regentka
Moja siostra ma SM i zażywa wspomagająco olej z CBD 20% i wyciąg z Rdestowca japońskiego plus zioła Klimuszki na stwardnienie https://herbapis.pl ,oczywiście chemię też, ale bez tych naturalnych preparatów to by nie było dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BarbaraMazowsze
Polecam olejek 10% CBD 1000mg firmy Hempking zamawiam tutaj www.hempking.eu. Ten olejek jest działa i ma najlepszy skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maddi_108
do keyson a zebys wiedział!! Człowiek chciałby poczytać prawdzie opinie ludzi chorych, którzy cokolwiek sobie pomogli a tu same nagabywacze. Opanujcie się!!! Myślicie że człowiek nabierze się na wasze sztuczne wpisy? Ja sama używam olejku, bez rezultatu ale n mam zamiaru nic pisać bo rz...ć się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonuska_wet
Maddi a nie myslalas, ze skoro uzywasz olejku bez zadnego rezultatu to byc moze wina lezy po stronie samego produktu? Ze strony konopieizdrowie.pl zamawia wiele osob i jakos sa zadowoleni bo przeciez olejki medi hemp to jedne z lepszych i bardziej znanych ale jesli ty wiesz lepiej no to sobie wiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armenus
Państwa wiedza w temacie CBD ogranicza się do znajomości wysokości prowizji otrzymywanych od producentów za ten natrętny marketing. Od reklamowania macie dedykowane grupy na FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej konopny ma zdecydowanie więcej pozytywnych właściwości. Produkty konopne znajdziesz na https://medyczne-konopie.pl/ Bardzo dobry sklep, duży wybór a informacje zawarte przy produktach na pewno rozwieją Twoje wątpliwości - wiem to z doświadczenia. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie stosuję produkty konopne od https://cbdlife.pl/ Mają świetne ceny i spory asortyment. Jeśli interesujesz się zdrowym trybem życia i zależy Ci na utrzymaniu swojego organizmu w dobrej kondycji koniecznie zapoznaj się z ich ofertą, która obejmuje nie tylko olejki CBD - także żywność z konopii czy kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×