Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

olej konopny

Polecane posty

Gość gość
Reklama za reklamą, więc dorzucimy swoją cegiełkę... www.essenz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Mam CBD 5% i jak na razie nic nie odczuwam : ) to chyba dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marionka28
Też stosuję olej cbd 5% a konkretnie https://konopteka.pl/kolekcja/polecane-produkty/olej-cbd-5-10g-cannabigold-classic i ja odczuwam, ale znaczna poprawe! Migreny ktore mi towarzyszyly znacznie słabną, a do tego wszystkiego zdaje mi sie ze mam jakies lepsze samopoczucie kazdego dnia. Dolaczony do produktu jest dziennik stosowania takze polecam wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eloska
Bo olejki CBD mają naprawdę wiele zdrowotnych właściwości ;) z https://konopteka.pl zamawiałam raz olejek CBD to długo mi posłużył mimo częstego stosowania i bardzo pomógł :) teraz nie mam żadnego, ale przymierzam się ponownego kupna z tej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipertermia onkologiczna w Polsce. NOWOŚĆ na Raka w Polsce. ♥ BiałaOnkologia.pl™ _ www.bialaonkologia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie jakie masz oczekiwania, jeśli chodzi o typowo spożywczy olej konopny to masz spory wybór zwłaszcza w sklepach internetowych. Koszt to ok 30zł za 250ml.Używasz go do sałatek, koktajlów, nie smażymy na nim. Na kokosowym można. Natomiast olej konopny CBD to już inny produkt, ma on mocne działanie zdrowotne. Potrafi wyleczyć trądzik, azs, depresję, padaczkę a nawet są osoby które wyleczyły tym nowotwór. Poczytaj więcej na blogu sklepu www.konopie-online.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaPlichta
Tak jak poprzednicy pisali, to zależy od tego jakie masz oczekiwania w stosunku do oleju konopnego. Osobiście jeżeli chodzi o sklep to ja zapatruje się na konopnymarket.pl . Oprócz samego oleju mają szeroką bazę innych produktów z CBD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalka43
Jak olej konopny to zdecydowanie sklep https://www.konopnymarket.pl/ z którego usług w tym zakresie korzystam bardzo często właśnie ze względu na skuteczność działania i odpowiednio dobrany skład. Ja korzystam z oleju CBD 24% olejek z konopi który jest tłoczony na zimno z nasion konopi, terpeny, witaminy E i występującej naturalnie cząsteczki konopi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMILa
testowałam ten czeski za 300 zł, ale ostatecznie przeniosłam się na tańszy, ale też nie wiecej niż 6 % - https://konopiafarmacja.pl/produkty-konopne/117-olej-cbd-5-decarboxylated-15-ml.html aby był naturalny. Jeżeli chodzi o twarz to pięknie zagoiła większe wypryski. No i już tak nie wyskakują. Zobaczymy co bedzie po 3 msc. Ale juz si ecieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Ja osobiście zaopatruje się w pasty CBD najwyższej jakości w sklepie ze zdrową żywnością, mam pewność, że są certyfikowane i faktycznie pomagają.. Gdyby ktoś szukał to bardzo proszę https://oazanatury.eu/pl/c/Pasty-CBD/13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie olejki konopne najlepszej jakości są na konopteka.pl mają mnóstwo składników aktywnych, które pomagają w zwalczaniu różnych chorób i poprawiają samopoczucie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BabyBe

Ja zamawiałam olej z konopii na Essenz.pl Jest to bardzo dobry olej cbd, który między innymi hamuje komórki rakowe, bardzo dobrze wpływa na organizm. Oprócz tego mam jeszcze serum do chorej skóry Essenz, który świetnie łagodzi podraznienia mojej atopowej skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać, jeżeli korzystałyście z olejków cbd od Bionateo, chcę zamówić ale potrzebuję jakiejś recenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie kupic
Dnia 24.01.2014 o 15:13, Gość gość napisał:

witam, czy ktos z Was moze stosowal lub wykorzystuje olej konopny? Czytałam o jego wlasciwosciach tylko nie wiem ktory lepszy, wlasnie ten konopny czy kokosowy.

Konopny ma wiecej właściwości leczniczych poczytaj wyniki badań. Na str www.bentui.pl masz wybor olejkow od roznych producentow i blog z artykulami o konopiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Chodzi o stosowanie oleju na skórę czy doustnie? Ja stosuje kapsułki konopne cbd jako suplement diety, bo do smaku tego składnika jako dodatku do sałatek czy smarowania pieczywa nie mogłam się przekonać. Zawsze kupuje w tym sklepie: https://cbdzdrowie.pl/kapsulki-cbd i jestem bardzo zadowolona z efektów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Korcz

Jeśli do końca nie znasz zastosowania olejku konopnego pan-krok.pl warto poczytać aby nie zrobić głupoty albo nie wynaleźć własnego zastosowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Ja mam olej konopny z CBD Med i wkoncu czuje ze nie spozywam chemii tylko 100% naturalny produkt.  Bezkonkurencyjny na rynku moim zdaniem a przerobiłam ich kilka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia

Zgadzam sie z KAroina powyzej, tu zamiawialam cbdmed.pl/ . Świetna jakosc, nie zadna podróba, wszystko testowane i wytrwarzane w laboratorium a nie w garazu u zenka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki

Olejek CBD od hempgold.eu/ pomógł mi powstrzymać presję na wymioty. Wychodziłam z pewnych problemów żywieniowych, ale nie chcę mówić konkretnie z jakich ze względu na zachowanie anonimowości. Powiem tak. Odzyskałam normalny apetyt, nie wymiotowałam i nie miałam bólów żołądka od pierwszego dnia, w którym skorzystałam z olejku. Dozowanie super wydajne jeszcze chciałabym podkreślić.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walerija

Starsznie dużo się namnożyło syfu i podróbek jakichś chińskich czy innych..Z cbdmed.pl ja zamawiam bo mam pewność że sie nie zatruje ani nic. 100%naturalny, niepodraiany niczym ani nie poddawany obróbce chemicznej.Ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annia

cbdmed.pl Tam znajdziesz naturalny, testowany, zadne pordobki nie wchodza w gre! Efekty murowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek Mach

cbdmed.pl ma swietne olejki konopne bo sa nieprzetwarzane i naturalne. No mnie przekonuje to e to naturalny produkt a nie zaden udawany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

Wiem tylko ze olej konopny dziala cuda na rozne dolegliwosci. Ja biore po 2 kropelki dziennie a juz prawie nie mam problemu z bezsennoscia 😮 polecam przetestowac. Na cbdmed.pl maja testowany i certyfikowany olejek wiec na pryzklad tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninono

Polecam produkty firmy medihemp bio - https://konopieizdrowie.pl/ jak i firmy annabis - https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27. Mają wszelakie zastosowanie i jakościowo bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezu ale reklama

Ja używam pokrzyw do podcierania anusa. A olejki kupuje na wszystkich reklamowanych tu stronach, gdzie są linki tylko w celach altruistycznych. Bo np. ja jadłem dziś śniadanie:

Jajecznica: jajka znajdziecie na www.biedronka.pl

Posolilem solą z www.tesco.pl

Przefryzłem świeżym pieczywem z www.lidl-sklep.pl 

A potem użyłem czopków z www.wdupex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oferta bardzo dobrze wygląda jeśli chodzi o olejki Natural People CBD. Dostępne w płynnej formie, ale również jako olejki w kapsułkach więc to faktycznie dobrze przygotowane rozwiązanie, można liczyć na dobry produkt, który się dobrze będzie sprawdzał. Olejki maja 4% CBD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×