Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myslicie o FACECIE KTORY

Polecane posty

Gość gość

Juz na pierwszych spotkaniach daje panience do zrozumienia zeby za niego zaplacila.. potem wciska jej bajki ze wczesniej jakas panienka go zostawila bo za nia placil.. Na wspolnych zakupach odchodzi od kasy albo mowi ze karta mu nie dziala. Oczywiscie panience mowi ze kocha ja nad zycie, mowi ze ona nie ma pojecia o milosci, ze zostawila go dla pieniedzy , chcac ja przy sobie zatrzymac sie tnie albo lyka jakies prochy, straszac ze z soba skonczy... Wedlug mnie to psychol..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cudowny koleś, dla czego sie czepiasz? masz kase płac, materialistka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet nie chce dawać się wykorzystywać. Gdyby wydał już na początku pieniądze na kobietę miałby prawo do seksu na góra 3 randce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne !!! To lepiej zeby on wykorzystywal dziewczyny tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie dostal kopa poteznego od dziewczyny bo nie dokladal sie do wspolnego zycia, a jesli juz to tyle o ile.. Myslal ze trafil na jakas idiotke z ktorej bedzie kase ciagnal cale zycie, niech spieprza na ksiezyc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslal ze jak powie kocha i przytuli to wystarczy ?? a ona bedzie placic tu i tam hahahah dobre.. cwel jeden i tyle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ?? a skad kobieta ma brac pieniadze jak jest w ciazy , bez pracy , on jest ojcem i co , pieniazki do siebie ciagnie tylko to acet - mezczyzna - jest odpowiedzialny za utrzymanie rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chrzanie takiego faceta , to ma byc partner ktory tak wykorzystuje ??? to ja p*****le takiego partnera , wole byc sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ROWNOUPRAWNIENIE bedzie wtedy jak facet sam sobie zacznie dzieci rodzic !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nastepne pomiotlo z ciebie hahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez cos dorzuce
od siebie ... mezczyzna honorowy nie pozwoli nigdy kobiecie za siebie placic , przynajmniej nie na pierwszych spotkaniach, co innego w malzenstwie przebiegly gosc z tego pana XXI wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez cos dorzuce
owszem i ten honorowy facet powinien to docenic, a nie potem ciagnac od niej na prawo i lewo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez cos dorzuce
sporo bylo tutaj tematow odnosnie funduszy w zwiazku z tego co wiem , kobiety zostawiaja takich facetow ktorzy to na pierwszych spotkaniach zapominaja portfela, albo gubia karty itp.. niestety panowie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez cos dorzuce
hahaha moze po prostu zostawiaja facetow sknerusow, alfonsow, bo nie zamierzaja byc pozniej sponsrkami takich cweli hahahaa :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez dorzuce swoje zdanie
a po co komu facet do ktorego trzeba dokladac? wolalabym byc sama i wydawac na kosmetyki niz na jakiegos pasozyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie, na pasozyta i lenia nie mam zamiaru wydawac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dodatek ciezko zarobionych pieniedzy , a on tylko sie rozwali i nic.. hahahaa dupki jedne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak len, ktory tylko patrzy zeby za niego zaplacic to niech spada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka poszła do szkoły od6 lat
TUIPAN 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzę, że jest c**ą niewartą zainteresowania. Jeśli ktoś wypłakuje się na ramieniu nowej panny na temat tego, jak złe były jego eks-laski, to nie należy do gatunku, którym warto się zajmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale fajnie wymuslil,kutfa jeden,i co placisz za niego? to zwykly cymbal bo prawdziwy facet tak nie robi,sorki ale ja bym sie zaczela smiac po takim tekscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary czlowiek i morze
dumny i blady,blady i dumny, ale na ciebie stoi cały czas czas się zatrzymał w nas w tobie we mnie k***amac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×