Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirandabycool

Porozmawiam z facetami

Polecane posty

Już sie z tym dawno pogodziłem ze nie moge ich do sądu brać za du.pę oraz że taka sytuację mam.Przecież jakby nie było szmat czasu upłynaęło:)Dzienks za wspólczucie.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi niezmiernie ,ze znów tę sytuację powtórzyłem a tak staram się unikać rozmawiać o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam te kobiety ze lubią boks.Jak kiedyś był amatorski boks 3 rundy to szło popatrzeć.teraz to jest zwykła jatka na 12 rund:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie powiniśmy być zoobligowani do tego działu :D Byłby niezły ubaw między nami:DRaz tylko na GG posłużyłem sie wirtualnym seksem to pękałem ze śmiechu a kobieta tym bardziej podkrecala sytuacje.Spotakliśmy się w realu na kawie.Była duzo młodsza ode mnie i tak na tym zostało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby nie było ten boks jest brutalny.Toż walić sie po pysiu za kase lecz ból odczuwają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolosalna roznica wieku.nie sądzisz?W realu poznaję kobiety od 54 do 64 lat a już te 54 latki wydaja mi sie stanowczo za młode.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To życie jest brutalne...boks to sport,a że dość urazowy na ciele i umyśle...to ryzyko,wszystko jest wpisane w koszta. Ja nie wiem ile Ty masz lat dokładnie,zresztą nie umawiam się z facetami z forum,więc po co mi ta wiedza.Rozmawiam tu tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś na zabawie do singli poderwałem jak sadziłem 62 latke.I okazało się że ma 54 lata.Głupio mi bylo że taka młoda.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna babka była willa ,samochód w dodatku wdowa.Już sie kroiło lecz po miesiącu zażadała stanowczo abym uniewaznił małżeństwo.Tak to bywa.jak intelektualnie a póżniej seksualnie sie nasyc**pragnie być na stałe ze mna.I tutaj już jest pies pogrzebany. :D:P:) Non pasaram jak mówią Hiszpanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś kafetarianka nowa przybyła i rozmawiałem z nią pól nocy.Opisała mi swoją sytuacje tak dokładnie że musiałem u znajomej ówczas modki nad ranem zadzwonić aby wykasowała temat.Udało się i nikt tego nie przeczytał.Była rozmowa ok 5 godzin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×