Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość z okolic Chrzanowa

zespół SOS małopolska co sądzicie

Polecane posty

Gość gość z okolic Chrzanowa

Co sądzicie o zespole S.O.S z okolic Chrzanowa i Krakowa? Był ktoś na weselu jak grali ? oto ich stronka http://www.sos-band.pl/ nie wiem czy ich brać czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie słyszał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiem tak fajnie śpiewają ale za szybkie tempo narzucają goście szczególnie po 40 wypadają. Chyba nikt im nie powiedział ze jedna wolna jedna szybka lub dwie szybkie i znów wolna było by super....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zespół grał u mojego brata na weselu i naprawdę dali radę i wszyscy goście byli bardzo zadowoleni i pod koniec narzekali tylko na to ze ich nogi bolą ale chyba o to w tym wszystkim chodzi :) Grali utwory i szybkie i wolne, nawet walczyki się znalazły Starszych wolnych utworów tez nie zabrakło Spokojnie mogę polecić ten zespół i wziać odpowiedzialność na swoj***arki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Sawicki wesele Sosnowiec
Koooosmiczny zespół!!! Nie słyszałem naprawdę lepszej kapeli która gra wesela! Znam się trochę na muzyce więc potrafie odróżnić czy ktos gra na zywo czy udaję a ten zespół nie dość ze grał muzyke 100% na żywo to jeszcze się przy tej okazji starał! Oni chyba nawet powinni grać swoją muzykę a nie grywać po weselach... Są niesamowici pod każdym względem - i muzyka i prowadzenie i zabawianie gości na najwyższym poziomie! Nie jestem żadnym ich znajomym i nikt mnie nie prosił o dodanie o nich opinii, ale nie mogłem się oprzeć bo są naprawdę świetni i takie zespoły trzeba promować!!! Bawiłem się przy nich jak narazie raz, ale mam nadzieję, że jeszcze spotkamy się na jakiejś imprezie! PS. Nie słyszałem na żadnym innym weselu (a było ich w choolere) LEPSZYCH WOKALI!! Pozdro dla zespołu i oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie zespół nie jest zły oprucz gitarzysty który zaczepia kobiety i nie umie się zachowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×