Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość liv28

Brązowe plamienie 12 tydzień ciąży

Polecane posty

Gość liv28

Hej dziewczyny, Obecnie jestem w 12 tygodniu ciąży i wczoraj wieczorem dostałam brązowego plamienia, które dziś już zanika. Takie samo plamienie miałam około 1,5 tygodnia temu, byłam u lekarza, z dzidzią wszystko ok, lekarz powiedział że coś tam się leciutko odkleiło i to spowodowało plamienie. Zapisał mi luteinę dopochwowo i no-spę. Po kilku dniach luteinę musiałam odstawić (silne bóle głowy, wymioty, wysypka, podwyższona temperatura) no i 4 dni po odstawieniu znowu plamienie.. Dzwoniłam do lekarza (naprawdę świetny lekarz, pracuje w szpitalu i ma super opinie), powiedział że to jeszcze tamto się oczyszcza i póki nie ma krwawienia to nie denerwować się, odpoczywać. Luteiny nie mam brać skoro jestem uczulona. No i właśnie stąd moje pytanie do Was- czy naprawdę w ciąży występują takie niegroźne plamienia? Jestem szczególnie uczulona w tym temacie bo dwa miesiące przed zajściem w ciążę spotkała mnie ciąża biochemiczna, której koniec zwiastowało takie plamienie.. No ale teraz to 12 tydzień podobno znacznie bezpieczniejszy dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×