Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

plastyka powiek

Polecane posty

Gość gość

witam, chciałabym wykonać u p. doktor plastykę powiek , czy może jest jakaś Pani która ostatnio wykonywała taki zabieg u dr. Chomickiej-Jandy. Prosiłabym o jakieś opinie. Z góry dziękuję i pozdrawiam Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Miałam duze problemy z obwisłą skórą nad powiekami, jestem już po 60 tce i skóra stała sie mniej elastyczna co spowodowało opadanie jej na oczy. Skonsultowałam się z lekarzem i zrobiłam zabieg plastyki powieki górnej u Marty Raczkowskiej-Muraszko w w Krakowie jestem zadowolona z Pani dr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita

Powieki robiłam w Art Clinique u Doninika Boligłowy, Gość jest świetny, ma fajne podejście do ludzi, widać że pracował wcześniej za granicą, bo jest przemiły i nie ma w nim ani trochę cwaniactwa, z czym często się u innych spotykałam, a mam spore doświadczenia z chirurgami...

Zabieg był w znieczuleniu miejscowym więc miałam wszystko "pod kontrolą" 😄 i widziałam jak podczas zabiegu zwracal uwagę na detale i sterylność. Chyba zostanę jego stałą pacjentką bo jeszcze parę rzeczy bym sobie zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriela

Jak chodzi o zabieg plastyki powiek górnych to mogę polecić bardzo dobrego specjalistę dr Mielnik-Mierzwińskiej w Krakowie przyjmuje w Bona Dea .Sama u niej robiłam taki zabieg 4 mś temu i bardzo dobrze mi go zrobiła. Zabieg nie trwa długo i jest pod znieczuleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura

Operowałam powieki u dr Osucha w jego klinice, bardzo zadowolona jestem po operacji , świetnie mi powieki "poprawili" , wygląd twarzy z 10 lat młodziej i to bez przesady!!!   Ja ogólnie młodo wyglądalam od zawsze tylko ostatnio te powieki bardzo mnie postarzały. Oczy teraz mam jak 20-latka, hihi  , cudownie sie z tym czuję i każdej polecam ten zabieg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Myślałam zawsze że plastyka powiek to zabieg dla starszych pań, ale jak zbliżyłam się do czterdziestki to sama się zdecydowałam, tym bardziej że przez opadające powieki wyglądałam jak wiecznie zmęczona. Górne powieki robiłam u dr Pabiańczyka w klinice w Krakowie, także polecam bo sama pojechałam za namową koleżanki z pracy. Po zabiegu nie ma praktycznie żadnego śladu, za to oczy jakby większe. Wzięłam parę dni urlopu i spokój na parę lat, nawet teraz lepiej makijaż wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Ja plastykę powiek robiłam u dr Mielnik-Mierzwińska z Krakowa   bardzo jestem zadowolona , ze do niej trafiłam. Dzieki zabiegowi wyglądam dużo lepiej i już mnie to nie postarza. Pani dr bardzo starannie zrobiła mi ten zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

Ja osobiście Panią dr Aldony Stachury  Krakowie   odwiedziłam z problemem moich opadających powiek, dodaje to lat i to sporo. Po zabiegu muszę podkreślić jedno z tak życzliwym podejściem do klientów, jak u Pani Doktor dawno się nie spotkałam, a efekt zabiegu taki jakiego się spodziewałam, czyli bardzo dobry. Polecam serdecznie wizyty u Pani Doktor. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaa

Ciocia miała strasznie prezentującą się opadającą powiekę i dzięki pomocy dr Bologłowy nareszcie wyglada tak jak chciała. Polecam zabieg tego typu bo naprawdę jest niesamowity. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosik
Dnia 17.11.2019 o 19:05, Gość nataliaa napisał:

Ciocia miała strasznie prezentującą się opadającą powiekę i dzięki pomocy dr Bologłowy nareszcie wyglada tak jak chciała. Polecam zabieg tego typu bo naprawdę jest niesamowity. 

Zdecydowanie dr Boligłowa to najlepsza opcja dla osób szukających pomocy w zakresie plastyki powiek. Moja Mama dzięki niemu ma piękną buzię, ślicznie wygląda i jest o wiele szczęśliwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam taki zabieg wykonywany 2 lata temu w Instytucie Piękna Bielenda. Szczerze polecam zabiegi w tej klinice. Do dzisiaj jestem bardzo zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×