Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielonkawa155

Czy któraś stosowała tabletki z zielonej kawy

Polecane posty

Gość zielonkawa155

na odchudzanie i czy dały jakiś rezultat,jeśli tak to po jakim czasie i ile? chciałabym zrzucic troche brzuch i zastanawiam się czy sprobowac z ta kawa,czytalam artykul, ze nawet jest dosc skuteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arba
Stosowałam, ale nic mi nie dały. Najlepiej po prostu się ruszać, ćwiczyć. Ale jak od miesiąca chodzę na siłownię tak od miesiąca mam bardzo duże problemy z nogami. Co chwila łapią mnie skurcze - myślicie, że to przez to, że po prostu mięśnie nie są przyzwyczajone do wysiłku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arba
Stosowałam, ale nic mi nie dały. Najlepiej po prostu się ruszać, ćwiczyć. Ale jak od miesiąca chodzę na siłownię tak od miesiąca mam bardzo duże problemy z nogami. Co chwila łapią mnie skurcze - myślicie, że to przez to, że po prostu mięśnie nie są przyzwyczajone do wysiłku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja schudłam 20 kg więc polecam duże dawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamii9344
Ja stosuję dokałdnie te - schudłam już 12 kilo, ale dalej się odchudzam, ponieważ mam do zrzucenia jeszcze 10 kilo. Mam nadzieję, że mi się to uda, tym bardziej, że zaczełam jeszcze więcej ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, ja jakoś nie wierzę w magiczne działania tej kawy, tak samo jak w "dietach cud". Bez ******ie da się schudnąć, nie oszukujmy się. Szkoda pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpinam się pod opinie poprzedniczek:) Zielona kawa jest dobra, bo to sama natura bez chemicznych wspomagaczy. I naprawde przyspiesza metabolizm. ALe bez ćwiczen nie ma co sie spodziewac spektakularnych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam zieloną kawę ze sklepu piekna24.pl . Działa. W dużym stopniu przyczynia się do spadku wagi ciała. Doskonale hamuje łaknienie. Cena nie jest duża, jest nawet promocja teraz. Miałam spory spadek wagi dzięki niej. Ważne aby nie zamówić jakiejś podróbki a sprawdzoną zieloną kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pije zielona kawe, kupilam ja w leclerku 250g za 12zl, fakt smak na poczatku miala ohydny ale z czasem sie przyzwyczailam i nawet mi zaczelo smakowac.I co najwazniejsze - powoli zaczynam chudnac :) faktycznie ta kawa chyba przyspiesza metabolizm bo wczesniej mimo ze jadlam mniej, ograniczylam słodycze, ogolnie weglowodany, nie jadalam kolacji to waga nie chciala spasc. Od kad pija kawe (jakies 3 tyg, z 5 dni w tygodniu, kubek, dwa dziennie) to mimo ze i do maca czasem wskocze, kawalka ciasta tez nie odmowie to dzis sie wazylam i waga pokazuje 61. kg :) a zaczynalam od mocnych 64kg wiec jestem badzo zadowolona, mam motywacje, chce w koncu zaczac cwiczyc, (kupic karnet na silke) zeby jeszcze kilka kg zrzucic. Na mnie akurat to dziala wiec mysle ze warto sprubowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×