Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

slomka14

Ksiazka E Chodakowskiej opinie efekty itd

Polecane posty

Witam:)Kupiłam książkę Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską na pewno ktoś jeszcze ja posiada...więc ten topik jest po to by dzielic sie efektami,zastrzeżeniami itd:) Ja narazie po tygodniu mam 1 kilogram w dól:)Takze efekty sa...tyle ze z dieta mam problemy....mianowicie nie ma podanych porcji i nie wiadomo ile jesc...ale daje rade a wy jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka słomka ;) Zazdroszczę Ci bo bardzo chciałabym nabyć tą książkę, ale trochę szkoda wydać mi 40 zł.. Mam natomiast "Rok z Ewą Chodakowską", dostałam tą książkę w prezencie i powiem Ci, że bardzo ją lubię ;) To jest taki dziennik fitness, wszystko jest przejrzyste i jasne... :) Są tam ćwiczenia na każdą partię ciała, ja po półtora tygodnia, niestosując żadnej diety, tylko ograniczając jedzenie, schudłam 1,5kg! Podobają mi się te ćwiczenia, wykonuję je 3 razy w tygodniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gratuluje duzo schudlas :) cwiczac trzy razy w tygodniu:) ja w tej ksiazce mam codziennie cwiczenia po pol godziny do tego dieta tez jest fajna...nie zaluje zakupu:)Fajne przepisy i cwiczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×