Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dgtrgtrgh

prawda jest taka ze kobietom blizej do zwierząt

Polecane posty

Gość dgtrgtrgh

prawda jest taka ze kobietom blizej do zwierząt bo facet musi się starać a kobieta wymaga facet swój poziom życia tworzy za pomocą umysłu pracowitości ,zaradności kobieta oprócz tego (cech bardziej lub mniej rozwiniętych ) swój poziom życia zapewnia sobie tyłkiem i seksem dlatego facet to cos lepszego bo jest zdany tylko na siebie i swoje umiejętności- a kobiety są mniej rozwinięte bo do przetrwania używają swojego ciała faceta poziom życia koczy się tam gdzie sięga jego umysł i pracowitość faceta oprócz umysłu i pracowitośc***odwyższa swój byt tyłkiem inna sprawa ze kobiety mniej atrakcyjne są jako ludzie (nie jako materiały biologiczne) bardziej wartościowe bo bardziej zdane na siebie i przez to bardziej zbliżone do mężczyzny ich stan posiadania ,osiągniecia to bardziej zasługa ich umysłu a nie ciała inna sprawa ze zwykle są rośniesz mniej zadufane i sympatyczniejsze polecam cytat:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgtrgtrgh
powiem ci, ze czesciowo masz racje. ja nic nie robie, facet ma mnie poderwac, zainetersowac swoja osoba i utrzymac potem-i, o dziwo, jest takich mnostwo! smiech.gif BO TAKA JEST WASZA ROLA. w calej naturze to samiec wybiera sobie samice i ja zdobywa, a potem zapewnia jej zasoby. nie pomyslalabym nawet, zeby starac sie o jakiego faceta jezyk.gif pomijam, ze to zalosne na maksa, ale dochodzi tu sprawa genow. jesli samiec nie potrafi poderwac samicy, cos z jego testosteronem nie ale jesli zdradzi, bedzie juz musial zostac u tej drugiej, bo ja nie zamierzam zyc z potencjalnym roznosicielem chorob wenerycznych smiech.gif a prawo mnie w tej kwestii broni- jestem zona, takze i alimenty mi przysluguja i polowa majatku smiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgtrgtrgh
ok bliżej zwierząt , czy cos nie wypaliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dthhr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszzzz, co za czubek te durne tematy zakłada ? Domyślam się, że jesteś nieszczęśliwy i zagubiony, ale, żeby aż tak. Litości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli kobieta wszystko zawdzięcza mężczyźnie, to co z kobietami wykształconymi, ustawionymi, bogatymi i samotnymi? Czy one też są bliżej zwierząt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''to co z kobietami wykształconymi, ustawionymi, bogatymi i samotnymi?'' właśnie o to chodzi ze taka kobieta dopuści do siebie jedynie samca lepszego od siebie, przez to jest sama (sytuacja ze facet jest z gorsza od siebie to norma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor ma sporo racji. kwestia ubiorów mało, która myśli indywidualnie większość robi to co im projektanc***owiedzą, faceta niby wybierają same a przepraszam trafiają takiego :P a później płacz jaki zły itp. ciekawe kiedy kobieta używa mózgu a nie działa instynktownie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kira Galczynska
mam rozumiec ze jestes zoofilem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasadniczo jest mi obojętne czy jest mi bliżej czy dalej do zwierzęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a też sobie napiszę facet, który musi się starać, to zwierzę nie zasługujące na żadne zainteresowanie kobiety na szczęście nie brakuje takich, którzy chcą się starać do niczego się nie zmuszając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fbdbdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta jest potrzebna facetowi tylko i wylacznie do tego zeby mial w co wsadzic i sie zlac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że ludziom bez względu na płeć jest blisko do świata zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×