Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grubasek1122

na czym schudnac 5 kg w dwa tygodnie

Polecane posty

Gość grubasek1122

Na jakim sprzęcie typu orbitrek,bieznia,stepper, itp schudne 5kg w dwa tygodnie???towazne glownie chodzi mi o uda pupe i ewentualnie brzuch,prosze pomuzcie to wazne.niekoniecznie 5 kg ale jak najwiecej cm z ud i pypy oczywiscie + w miare zdrowe jedzenie i duzo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te laska kup se słownik połóz się pod samochóe, to cie spłaszczy jestes denne zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na żadnym, by schudnąć 5 kilo potrzebujesz racjonalnej diety i minumum 5 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogina
nie ma nic skuteczniejszego od suplementów diety, które zmiejszają apetyt. nie podjada się ,tylko je się wyznaczone, lekkie posiłki i efekty widać. ja w 2 tygodnie schudłam 4 kilogramy z suplementem slimtox. jak dla mnie świetny wynik, własnie o tym marzylam, jak zabierałam sie za odchudzanie. posiłki sama planowałam i poszło wszystko sprawnie. jak nie wierzysz, to zajrzyj na http://slimtox.pl/ ,tam jest wszystko opisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 kg w 2 tygodnie a potem (nawet jak się uda) dziwi się taka, że ma efekt jo jo .... ech szkoda słów tu liczy się systematycznosc cwiczeń, cierpliwość, zwiększanie długości/częstotliwości cwiczeń, rozsądna dieta (żadna typu 1200 kcal) i CZAS i efekty są i to trwałe (o ile się potem nagle nie opychasz nie wiadomo czym i nadal coś cwiczysz) ja chcialam schudnąć 5 kg rok temu ale nie mialam ćiśnienia, że chcę na szybko. zxaczęłam od ćwiczeń, jadlam co hcialam ale z umiarem. serniki pączki pizza też . ruszyło tak naprawdę po pół roku. i zaczęło iść w dół 0,5-1 kg miesięcznie. teraz ważę 6 kg mniej niz rok temu a mam też mięsnie ktore są ciesze niz tłuszcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×