Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hankaaa000

lek na łuszczycę

Polecane posty

Gość hankaaa000

Czy na prawdę nie da się wyleczyć łuszczycy?Mam zdiagnozowaną łuszczycę na głowie i nie wiem co mam teraz robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tentor4
Wyleczyć się nie da ale można spowodować, żeby objawy nie występowały tak często, na łuszczycę głowy poczytaj o clobexie, dobry szampon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam, bo to bardzo dobra opcja jeśli zależy ci na szybkich efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszmirowa80
Proszę napiszcie mi ile trzeba używać ten szampon i na jak długo znikają objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szampon używasz tyle ile przepisze ci lekarz, ja miałem miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rakim7976
Dobry lek na objawy łuszczycy polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepiko22
Bardzo dobry szampon, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
Pić skrzyp i smarować wywarem ze skrzypu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W leczeniu łuszczycy mogą pomóc zabiegi karboksyterapii. Karboksyterapia polega na śródskórnej lub podskórnej aplikacji medycznego dwutlenku węgla poprzez mikronakłucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO ZWYKŁA REKLAMA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trango33
Spróbuj leczenia Clobexem najlepiej spytaj o niego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srobex, spamerskie g00wno ty jedno! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty się człowieku czepiasz to bardzo dobry lek a jak się ludziom podoba to jak mają o tym pisać żeby cię nie urazić? ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISeklik23
Biedak widać nie am co z czasem robić.. smutne to znam kilku takich nieudaczników. Ja przyłącze się do głosów na plus bo po bardzo ciężkim okresie kiedy myślałem że choroba mnie pokonała udało mi się trochę poprawić wygląd używając właśnie tego szamponu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benuflek67
Clobex jest ok, bardzo mi pomógł, koniec kropka. Jak ci sie nie podoba wiesz co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mecki40x
Clobex to bardzo dobry lek na łuszczycę zlokalizowaną na głowie. Polecam porozmawiać z lekarzem i zakupić sobie jedno opakowanie. Poczytaj o tym leku w necie - najlepiej:) Pozdrawiam. t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) Dzień dobry! Clobex, la-la-la! Clobex, la-la-la! Dniem i nocą, już się rączki pocą, la-la-la! Spamki wypisuję, duże czeki otrzymuję, la-la-la-la-LAAAAAA!!! Tekst: Clobex. Muzyka: Clobex. Sponsor: Clobex. Wykonanie: usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczka59JJ
O piosenki powstają tylko tekst słaby:) szkoda. Ja jestem bardzo zadowolona z tego szamponu bo mi bardzo pomógł i nawet jeżeli są tu ludzie co go reklamują to co z tego jeśli Clobex robi to że ludziom się lepiej żyje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobra opcja na łuszczycę. Gorąco polecam bo na prawdę szybciutko można zaleczyć łuszczycę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×