Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona27zona

zdradzilam z mlodszym

Polecane posty

Gość ona27zona

Napiszcie co o tym sadzicie ...mam meza ktorego zdradzilam z 18latkiem co gorsza bylo fajnie i chcialabym wiecej.Zawsze wolalam doswiadczonych ,a tu ta odmiana mnie niesamowicie zachwycila.Czy to juz jakis swego rodzaju kryzys?pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirigla
a maz gdzie pracuje i jak czesto jest w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozpaczaj tylko rypaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona27zona
maz w delegacjach ciagle...wiec sprawa ulatwiona.Chodzi mi tylko o to ze mladsi nigdy mnie nie krecili wolalam starszych a tymasamym doswiadczonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu duzo mówić jesteś d***** i będziesz a komu dajesz to już ty ustalasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciasna dziurka
Mnie bardzo kręcą takie niedoświadczone chłopaczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona27zona
Mila odmiana z takim chlopaczkiem...ach nowa pasja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haxemberg
to chlopak ma szczescie:d tez mam 18 lat i mu zazdroszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nylsa
ona27zona-a czujesz tego mlodego w sobie dobrze dogadza ci dobrze,a ma dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona27zona - a wziełam mu z połykiem?:P jak nie to w tył zwrot i siad płaski do laski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co pisac K**** jestes i tyle. Szkoda ze jakiegos syfa nie dostalas ,ale moze nastepnym razem? Zdrada to cos najgorszego na swiecie. Stan sobie na ulicy i napisz karteczke na szyi "dam kazdemu d**y" Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona27zona
Gosc masakta to to co ty piszesz.Jak mozna komus zyczyc jakies choroby...lub smierci znam wieksze zbrodnie na ktore nawet prawo nie ma odpowiedniej kary.Dla mnie cos najgorszego na swiecie to smierc dziecka...wiec plytkim czlowiezkiem jestes skoro zdrada dla ciebie jest gorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antek_partyzant
jak widać dla ciebie zdrada jest niczym, skoro analizujesz ją tylko pod kątem zmiany upodobań seksualnych nie wiem, ile lat jesteście po slubie - pewnie niewiele sądząc po wieku, ale może zastanów się czy warto trwać w związku w tej sytuacji? uwolnisz siebie, ale przede wszystkim partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona 27 wskakuj do mnie na kija. Mam 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nylsa
moj chlopak pracuje za granica a ja bylam u kolezanki na imprezie i po paru glebszych nie wiem jak to sie stalo ze mlodszemu siadlam na jego kolanach i nalilam sie na jego twardziela ale niezaluje bo dobrze sobie go wbijalam a jaja mu masowalam i bosko bylo ale sie skonczylo bo on szczytowal umnie w srodku bo tak chcialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona27zona
to zainteresowanie moim nowym partnerem zaczeło się od tego czasu jak bawiłam się z moim synem :P, a on ma 16 lat. Kiedyś przyprowadził starszego kolegą i tak się zaczęło i nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zapylil cie jakis samiec alfa jak mialas dyche na karku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona27zona
Nie mam dzieci...mysle ze maz tez zdradza...to jest takie nasze niewypowiedziane przyzwolenie.On wie ze koxham go najbardziej na swiecie i wiem ze on mnie tez ,ale jedno nie wyklucza drugie.Wie tylko to ze nie chce jakiejs jego bylej z brzuchem.Pewnie zgorszylam wielu ale tak juz mamy nie ma w nas zazdrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam pol roku po slubie jak maz wyjechal do pracy za granice mowil ze tylko na rok,Caly rok na nikogo nie patrzylam chodz propozycji nie brakowalo,gdy po roku przyjechal powiedzial ze dwa tygodnie ma urlopu i wraca tam z powrotem,wtedy sie strasznie wkorzylam,zaczelam korzystac z zycia i poznalam chlopaka o dwa lata mlodszego odemnie ale z wygladu to bylo kawal chlopa bo cwiczyl zapasy, pare razy umowilam sie z nim w miescie na kawe i to wszystko,ale cos mnie podniecilo i zaprosilam go do mojego mieszkania, i sie zaczelo ,nie tylko rece mial duze i grobe,ale jak jego meskosc w reke wzielam to az sie wystraszylam,ale gdy sie z nim popiescilam on mi palcoke zrobil i wtedy mi wlorzyl to myslalam ze oszaleje i od tego czasu spotykamy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skonczcie d***** z tym tekstem "wiem ze i tak on mnie zdradza". Jak zajdziesz jedna z druga w ciaze albo zlapiesz syfa to sluzba zdrowia powinna wam odmowic jakiejkolwiek pomocy. Moze daloby wam do myslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona27zona
Sluzba zdrowia kazdemu odmawia pomocy ...nawet dzieciom.Wiec nie bede wyjatkiem jak wiesz.Zreszta idz p*****aj to moze ci sie polepszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same d******,jak matka d***** to i córka d****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixsideo
Z racji tego że pociągają mnie starsze kobiety odemnie (a mam 24) sądzę że seks z młodszym jest o wiele lepszy, młoda energia, wybujała fantazja erotyczna sprawi że przezyjesz z nim coś wspaniałego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixsideo
Pozatym sam chętnie zostałbym kochankiem dojrzałej kobiety także mogę być nie obiektywny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona27zona
Ixideo a jaka wolisz taka np 30 czy 18stke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixsideo
Najbardziej 30;) zawsze i o każdej porze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona27zona
I juz cie za to lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixsideo
;) chyba każdy wybrałby dojrzałą kobiete;) aż na samą myśl nabrałem ochoty heh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona27zona
Powiesz co cie w nich tak kreci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile maz ma lat? 40?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×