Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ewciaaaaa

Hollywoodzki uśmiech ile kosztuje?

Polecane posty

Dnia 23.07.2019 o 19:09, Gość losangeles napisał:

No dobra ale w takim razie ten cały proces nie jest tylko do zobaczenia efektu po wykonaniu licówek? Taki proces uzyskania hollywoodzkiego uśmiechu zakłada też inne procesy i leczenie zębów?

Witaj losangeles

Wszystko jest uzależnione w jakim stanie są Twoje zęby. Dopiero po ułożonym przez lekarza planu leczenia będzie wiadomo jakie zabiegi są koniecznie do wykonania. Zazwyczaj takie leczenie zaangażowania nie jednego lekarza, a kilku o różnych specjalizacjach.

 

Dnia 24.07.2019 o 11:21, Gość golca napisał:

Czyli osoba, która ma ukończony np. 17 rok życia to jeszcze nie może poddać się takiemu zabiegowi?

@DoradcaOnlineDentalFraternity ile czasu czeka się na wizytę?

Witaj golca

Warunkiem wszczepienia implantów jest bowiem zakończony wzrost. Z tego co się orientuje to kobiet jest to wiek 16-18, a u mężczyzn 18-20. Jeżeli lekarza ma wątpliwości co do wszczepienia implantów robione są dodatkowe badania.

Zachęcam do kontaktowania się drogą telefoniczną z naszą kliniką gdzie zostaną podane wszystkie wolne terminy. Ewentualnie można się umówić przez naszą stronę internetową :) 

Dnia 24.07.2019 o 16:59, Gość Lydia napisał:

Czy w rok mogę być w stanie zrobić nowy uśmiech? Chodzi o wstawienie kilku implantów. Wyjeżdżam na stałe za granicę i nie będę mieć możliwości kontynuowania tam leczenia.

Witaj Lydia

Ciężko powiedzieć, ponieważ nie wiem w jakim stanie jest Twoje uzębienie. Zazwyczaj podczas zabiegu wstawiane jest kilka implantów, ale należy też pamiętam o okresie rekonwalescencji. Każdy organizm jest różny i nie wiadomo jak przyjmie implanty, aczkolwiek wydaje mi się że jest to możliwe. 

 

Anna

Doradca Online Dental Fraternity

dentalfraternity.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda

@DoradcaDental czy po takim zabiegu możemy od razu wszystko jeść?

@DoradcaDental czyli 16latka jeśli będzie się ''nadawała'' do zabiegu to będzie potrzebna do tego zgoda rodzica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.08.2019 o 13:24, Gość mloda napisał:

@DoradcaDental czy po takim zabiegu możemy od razu wszystko jeść?

@DoradcaDental czyli 16latka jeśli będzie się ''nadawała'' do zabiegu to będzie potrzebna do tego zgoda rodzica?

Witaj młoda

Nie jest wskazane spożywania posiłku od razu po zabiegu. Zaleca się aby zjeść pierwszy posiłek dopiero po kilku godzinach. Dodatkowo jedzenie czy napój nie może być zbyt gorący. Najlepiej na jakiś czas przerzucić się na dietę półpłynną, jeżeli jednak posiłek wymaga pogryzienie to zaleca się aby gryźć tą stroną gdzie nie były wszczepiane implanty.

Jeżeli okres wzrostu jest zakończony to najprawdopodobniej nie powinno być żadnych problemów, jednak tak jak pisałam jeżeli lekarza mają wątpliwości to są robione dodatkowe badania. Nikt nie chce wyrządzić dziecku krzywdy więc jest to dość trudny temat :)

Anna

Doradca Online Dental Fraternity

dentalfraternity.pl

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opal
Dnia 1.08.2019 o 13:24, Gość mloda napisał:

@DoradcaDental czy po takim zabiegu możemy od razu wszystko jeść?

troche słabo :P po wizycie u normalnego stomatologa też nie możesz jeść przez jakiś czas. Zalezy co było robione :)

 

Mnie to osobiscie cieszy, że jest możliwość zabiegu pod narkozą. Strasznie nie lubię stomatologów :( Wręcz panicznie się ich boje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.08.2019 o 11:11, Gość opal napisał:

troche słabo :P po wizycie u normalnego stomatologa też nie możesz jeść przez jakiś czas. Zalezy co było robione :)



 

Mnie to osobiscie cieszy, że jest możliwość zabiegu pod narkozą. Strasznie nie lubię stomatologów :( Wręcz panicznie się ich boje.

Witaj opal

Masz rację, wszystko zależy od tego co było robione u pacjenta, jednak nawet po najmniejszym zabiegu zazwyczaj należy odczekać jakiś okres czasu, no chyba że ktoś był tylko na przeglądzie i wszystko u niego w porządku :) 

 

Nie ma co się dziwić, charakterystyczny dźwięk wiertła nie należy do najprzyjemniejszych, jednak na pewno każdy stomatolog stara się aby wizyta przebiegła w jak najmniejszym stresie dla pacjenta. Czyli rozumiem, że potrzebujesz wszczepić implanty ?

 

Anna

Doradca Online Dental Fraternity

dentalfraternity.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia

@Doradcadentalfraternity A czy decydując się na implanty, mamy wpływ na t jaki odcień zostanie nam "założony"? Czy ta decyzja odbywa się poza nami i specjalista sam decyduje?

@opal w sumie dużo ludzi boi się dentystów i stomatologów, mnie na szczęście problem nie dotyczy, aczkolwiek doceniam, że w ofercie takich gabinetów pojawia się narkoza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylek

@Amelia na pewno kolor wybierasz sama. Możesz poprosić lekarza o pomoc w doborze ale ostateczna decyzja należy do Ciebie.

@DoradcaDentalFraternity czy implanty trzymają się całe życie? Trzeba je co jakiś czas "odświeżać" ? Co z osadzaniem się kamienia na takich implantach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

@Amelia chwila chwila jak to jaki kolor? Przecież zarówno przy licówkach jak i implantach z założenia materiał ma kolor najbardziej zbliżony do naturalnej bieli zęba i może się on różnic w zależności od tego jaki materiał sobie wybierzesz ale pierwsze słyszę o innych opcjach kolorystycznych niż biel

@Motylek Implanty? Implanty sie robi na stałe bo zastępują one nasze zęby przecież. Jak dbasz o nie odpowiednio to ich zuzycie będzie niewielkie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość Amelia napisał:

@Doradcadentalfraternity A czy decydując się na implanty, mamy wpływ na t jaki odcień zostanie nam "założony"? Czy ta decyzja odbywa się poza nami i specjalista sam decyduje?

@opal w sumie dużo ludzi boi się dentystów i stomatologów, mnie na szczęście problem nie dotyczy, aczkolwiek doceniam, że w ofercie takich gabinetów pojawia się narkoza..



Witaj Amelia

Odcień implantów dobierany jest podczas konsultacji z pacjentem. Nie ma możliwości, aby specjalista sam zadecydował o odcieniu, ponieważ każdemu pacjentowi zależy aby kolor był najbardziej zbliżony do odcieniu naturalnych zębów ;).

Rzeczywiście bardzo dużo osób się boi dentystów, niestety kojarzeni oni są z bólem i nieprzyjemnym dźwiękiem wiertła, aczkolwiek w dzisiejszych czasach jest wiele metod takich jak narkoza czy zwyczajne znieczulenie, dzięki którym wizyta wcale nie jest taka zła.

 

34 minuty temu, Gość Motylek napisał:

@Amelia na pewno kolor wybierasz sama. Możesz poprosić lekarza o pomoc w doborze ale ostateczna decyzja należy do Ciebie.

@DoradcaDentalFraternity czy implanty trzymają się całe życie? Trzeba je co jakiś czas "odświeżać" ? Co z osadzaniem się kamienia na takich implantach? 

Witaj Motylek

Wszystko zależy od tego rodzaju implantu, w jaki sposób jest wszczepiony i w jaki sposób pacjent o nie dba. Prawda jest taka, że implanty są bardziej trwałe od naszych naturalnych zębów, ale nie znaczy, że są one wieczne. Na wszczepach również może pojawić się kamień dlatego warto uczęszczać na regularne wizyty w gabinetach stomatologicznych w celu kontroli czy usuwaniu kamienia.

 

30 minut temu, Gość Kamil napisał:

@Amelia chwila chwila jak to jaki kolor? Przecież zarówno przy licówkach jak i implantach z założenia materiał ma kolor najbardziej zbliżony do naturalnej bieli zęba i może się on różnic w zależności od tego jaki materiał sobie wybierzesz ale pierwsze słyszę o innych opcjach kolorystycznych niż biel

@Motylek Implanty? Implanty sie robi na stałe bo zastępują one nasze zęby przecież. Jak dbasz o nie odpowiednio to ich zuzycie będzie niewielkie. 

Witaj Kamil

Dlatego odcień zęba dobierany jest przez pacjenta w oparciu o pomoc specjalisty. Jak wiadomo  z wiekiem zmniejsza się ilość szkliwa. Jest ono coraz cieńsze na skutek starcia i przebija przez nie zębina która ma zabarwienie od żółtego do ciemnobrązowego. W związku z tym, z wiekiem zęby stają się bardziej żółte i jest to proces naturalny. Dlatego bardzo często młodzi ludzie mają po prostu bielsze zęby.

Jest wiele czynników, od których zależy trwałość implantów, ale nic tak nie wpływa na nie jak po prostu higiena i zwyczajne kontrole w gabinetach stomatologicznych. 

 

Anna

Doradca Online Dental Fraternity

dentalfraternity.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roppo

@DoradcaDentalFraternity czy usuwanie kamienia z implantu odbywa się tylko w specjalnych klinikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koles
Dnia 24.08.2019 o 11:07, Gość Roppo napisał:

@DoradcaDentalFraternity czy usuwanie kamienia z implantu odbywa się tylko w specjalnych klinikach?

ciekawe pytanie. Wydaje mi się, że kamien może usunąć każdy stomatolog ale poczekajmy na wypowiedź doradcy.

Dnia 23.08.2019 o 16:37, Gość Kamil napisał:

@Motylek Implanty? Implanty sie robi na stałe bo zastępują one nasze zęby przecież. Jak dbasz o nie odpowiednio to ich zuzycie będzie niewielkie. 

ale jednak może się pojawić. jestem ciekaw czy jest jakaś opcja odświeżenia ich - bez konieczności wymiany całości od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nona
Dnia 27.08.2019 o 07:21, Gość koles napisał:

ciekawe pytanie. Wydaje mi się, że kamien może usunąć każdy stomatolog ale poczekajmy na wypowiedź doradcy.

ale jednak może się pojawić. jestem ciekaw czy jest jakaś opcja odświeżenia ich - bez konieczności wymiany całości od razu.

Gdyby mi się coś takiego przytrafiło , to sama poszłabym do tej samej kliniki co wstawiła implant . Wiedzą ,znają, mają kartę pacjenta 

 

Dnia 23.08.2019 o 16:23, Gość Motylek napisał:

@Amelia na pewno kolor wybierasz sama. Możesz poprosić lekarza o pomoc w doborze ale ostateczna decyzja należy do Ciebie.

@DoradcaDentalFraternity czy implanty trzymają się całe życie? Trzeba je co jakiś czas "odświeżać" ? Co z osadzaniem się kamienia na takich implantach?

Wg mnie dziąsła z wiekiem stają się słabsze,więc i implant w nich może inaczej sie trzymać.Co nie oznacza to błędu jego zamocowania. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Implanty to dla wielu osób zbawienie. Ja sama jestem właśnie na etapie szukania dobrego gabinetu. Najwięcej pozytywnych opinii od znajomych i ich znajomych słyszałam o  Lux Med. Może ktoś z Was robił u nich implanty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w Toruniu nie ma lepszej opcji jeśli chodzi o zmianę wyglądu uzębienia niż wizyta u doktora Drosd. Klinika na ulicy Ugory, jeśli chcesz mieć uśmiech zadbany, prezentujący się faktycznie perfekcyjnie to zdecydowanie polecam umówić się do niego na wizytę. Specjalista, który zadba o zęby w skuteczny sposób i zdecydowanie poprawi ich wygląd. Do każdego indywidualne podejście i poszukiwanie pomysłu na uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×