Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ewciaaaaa

Hollywoodzki uśmiech ile kosztuje?

Polecane posty

Gość Ewciaaaaa

Hej! Mam problem z ząbkami - ubytki + wada zgryzu + brzydki kolor. Chciałabym założyć aparat i zrobić licówki, ale to duży koszt i mnie nie stać. Na pierwszy front biorę aparat.Chciałabym mieć taki uśmiech http://www.fabdent.pl/morph.php?a=3g&;b=3h - tylko ciut bielszy :) Jak myślicie, czy można tak wybielić ząbki, aby z żółtych (kawa, papierosy, dużo herbaty) zrobiły się hollywoodzkie, śnieżnobiałe ale bez konieczności licówek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barzdo dobre do wybielenia jest biala perla troche kosztuje bo okolo 60 zloty ale to i tak malo w porownaniu z dentysta . kolezanka uzywala i poleca zeby byly duzo bielsze . tez bede zakladac aparat za nie dlugo i mysle ze wyprobuje ta biala perle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam licówki fakt, efekt lepszy ale jeśli masz zdrowe zęby. bez ubytków, to nie rób tego! zniszczysz zęby i juz na zawsze będziesz je łatać, wybielać, az w końcu zamienisz na implanty nie wspomne o kosztach!!! jeden ząb kilkaset pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewciaaaaa
Nie jesteś zadowolona z licówek? Jak sobie o nich czytam, to mi się wydają idealnym rozwiązaniem... Czemu jesteś niezadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewciaaaaa
Zerknij: http://www.fabdent.pl/morph.php?a=2e&b=2f - Jak na to patrzę, to widze jak to jest pięknie dopracowane w detalu... Wyrównane wszystko. Już nie mówię o tym, że ja najpierw musze wyrównać krzywy zgryz :( Marzę o takich równiótkich, bielutkich ząbkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak efekt super ale w użytkowaniu sa takie tempe i źle się gryzie w dodatku nie są trwałe ja musiałam wymieńc po kilku latach, bo sie przebarwiły nie sa na całe życie! i koszty!!! to nie tysiąc, ale dużo więcej jednego nie zrobisz, bo sie odznacza, trzeba cały łuk, a przynajmniej te, które widać na pierwszy rzut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i weż pod uwagę,że zęby sa lekko opiłowane, więc stają się prawie martwe, szybko się psują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uśmiech chylińskiej kosztował 100 tys to sobie porównaj na cię stać i w dodatku, jak wcześniej..jak zaczniesz, to musisz poprawiać co jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o rany a skąd Ty masz takie info że uśmiech chylinskiej kosztował 100 000?:D To co ona sobie implanty wstawiła w calej szczęce i jeszcze licówki na nich? :D kurcze ja Cię rozumiem - też planuję wybielić i wyprostować zęby, tylko odkładam kase dopiero.. wiem, ze np w Bamedzie w Łodzi można to rozlożyc na raty i wiem, żę dobrze robią, więc nie wiem czy nie przyspiesze tego procesu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chylińska miłą diastemę i reszte musiała tez zrobic o tym pisały portale ale..można taniej, jak nie robisz implantów, to taniej się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na implant tez trzeba uwazac gryzac cos twardego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie 3,50zł,jak kazdy,a co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ee, implanty to osobny temat to nie są zęby na całe życie! trzeba je czyścić z osadu, kamienia, czasem się pojawia parodontoza i implant się kiwa 5 tys. idzie do kosza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I o to chodzi,Ty masz ciagle wydawac kase wtedy jestes dobrym klientem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Jestem Waszym doradcą online. Pojawiłam się na tym forum w ramach kampanii informacyjnej Dental Fraternity. Chciałabym odpowiedzieć na wszelkie pytania, związane z metamorfozą uśmiechów. 

Chętnie porozmawiam o  implantach stomatologicznych, a w szczególności z implantach zygomatycznych, które są ratunkiem dla wszystkich, którzy myślą, że są skazani na protezy. Drodzy – jest na to rozwiązanie! Zapraszam do dyskusji w tym oraz pokrewnych wątkach. 

Jestem do Waszej dyspozycji.

Anna

Doradca Online Dental Fraternity

dentalfraternity.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowi

implantach zygomatyczne to coś nowego? Czym się różnią od zwykłych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Gość jowi napisał:

implantach zygomatyczne to coś nowego? Czym się różnią od zwykłych?

Witaj jowi

Fakt, implanty zygomatyczne to prawdziwa rewolucja w nowoczesnej stomatologii. Stosowane są przede wszystkim u pacjentów z całkowitym bezzębiem. Są to długie wszczepy tytanowe, które są wprowadzane do kości policzkowych pod odpowiednim kątem.

 

Anna

Doradca Online Dental Fraternity

dentalfraternity.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona

@DoradcaDentalFraternity już na samą myśl o wszczepianiu czegoś długiego w kości policzkowe robi mi się słabo. Całość brzmi mega boleśnie , no i pewnie gojenie się trwa podobnie długo, mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losangeles

Skoro dyskutuje się tutaj o tzw. hollywoodzkim uśmiechu to może @DoradcaDental coś i o tym temacie poopowiada? Macie wgl takie rzeczy u siebie czy tylko implantologia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2019 o 21:41, Gość Aldona napisał:

@DoradcaDentalFraternity już na samą myśl o wszczepianiu czegoś długiego w kości policzkowe robi mi się słabo. Całość brzmi mega boleśnie , no i pewnie gojenie się trwa podobnie długo, mam rację?

Witaj Aldona

Nie ma się czego obawiać. W końcu zabieg jest przeprowadzany ze znieczuleniem. Zależy od pacjenta czy decyduje się na narkozę, a być może znieczulenie miejscowe 🙂 Jeżeli chodzi o proces leczenia to wcale nie jest też taki długi bo trwa on mniej więcej 4 miesiące.

 

Dnia 15.07.2019 o 19:58, Gość losangeles napisał:

Skoro dyskutuje się tutaj o tzw. hollywoodzkim uśmiechu to może @DoradcaDental coś i o tym temacie poopowiada? Macie wgl takie rzeczy u siebie czy tylko implantologia?

Witaj losangeles

W naszej klinice, również można uzyskać hollywoodzki uśmiech. Pacjenci wraz z pomocą lekarzy różnych specjalizacji mogą zaprojektować swój wymarzony uśmiech.za pomocą cyfrowego projektowania, która pozwala na wizualizację pacjentowi przyszłego uśmiechu. Dzięki tej metodzie pacjent może ujrzeć efekt końcowy i uniknąć jakichkolwiek rozczarowań.

 

Anna

Doradca Online Dental Fraternity

dentalfraternity.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek
17 godzin temu, DoradcaDentalFraternity napisał:

Nie ma się czego obawiać. W końcu zabieg jest przeprowadzany ze znieczuleniem. Zależy od pacjenta czy decyduje się na narkozę, a być może znieczulenie miejscowe 🙂 Jeżeli chodzi o proces leczenia to wcale nie jest też taki długi bo trwa on mniej więcej 4 miesiące.

Czy są jakies ograniczenia wiekowe co do zabiegu??

 

17 godzin temu, DoradcaDentalFraternity napisał:

W naszej klinice, również można uzyskać hollywoodzki uśmiech. Pacjenci wraz z pomocą lekarzy różnych specjalizacji mogą zaprojektować swój wymarzony uśmiech.za pomocą cyfrowego projektowania, która pozwala na wizualizację pacjentowi przyszłego uśmiechu. Dzięki tej metodzie pacjent może ujrzeć efekt końcowy i uniknąć jakichkolwiek rozczarowań.

Czy taka wizualizacja jest płatna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ray

4 miesiące pełne zagojenie? To faktycznie krócej...

@marek, pewnie jak wizyta zapoznawcza. Ale pomysł fajny bo nie każdemu prosta jak strzała linia zębów pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2019 o 10:41, Gość marek napisał:

Czy są jakies ograniczenia wiekowe co do zabiegu??

Witaj Marek

Jeżeli chodzi o osoby dorosłe, to nie ma tutaj ograniczeń wiekowych, ważny jest stan zdrowia pacjenta. Natomiast jeżeli chodzi o dzieci, to one nie mogą poddać się takiemu zabiegowi, ponieważ nie mają jeszcze dobrze rozwiniętych kości szczękowych. 

 

Dnia 18.07.2019 o 10:41, Gość marek napisał:

Czy taka wizualizacja jest płatna?

Wizualizacja uśmiech poprzedzona jest szczegółowymi badaniami jamy ustnej z uwzględnieniem mięśni żucia i stawów skroniowo-żuchwowych. Następnie wykonywane są zdjęcie i krótkie videa na podstawie których projektowany jest nowy uśmiech. Jest to dopiero początek całego procesu, który jest odpłatny.

 

Anna

Doradca Online Dental Fraternity

dentalfraternity.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losangeles
Dnia 20.07.2019 o 18:22, DoradcaDentalFraternity napisał:

Wizualizacja uśmiech poprzedzona jest szczegółowymi badaniami jamy ustnej z uwzględnieniem mięśni żucia i stawów skroniowo-żuchwowych. Następnie wykonywane są zdjęcie i krótkie videa na podstawie których projektowany jest nowy uśmiech. Jest to

No dobra ale w takim razie ten cały proces nie jest tylko do zobaczenia efektu po wykonaniu licówek? Taki proces uzyskania hollywoodzkiego uśmiechu zakłada też inne procesy i leczenie zębów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golca
Dnia 20.07.2019 o 18:22, DoradcaDentalFraternity napisał:

Witaj Marek

Jeżeli chodzi o osoby dorosłe, to nie ma tutaj ograniczeń wiekowych, ważny jest stan zdrowia pacjenta. Natomiast jeżeli chodzi o dzieci, to one nie mogą poddać się takiemu zabiegowi, ponieważ nie mają jeszcze dobrze rozwiniętych kości szczękowych. 

 

Wizualizacja uśmiech poprzedzona jest szczegółowymi badaniami jamy ustnej z uwzględnieniem mięśni żucia i stawów skroniowo-żuchwowych. Następnie wykonywane są zdjęcie i krótkie videa na podstawie których projektowany jest nowy uśmiech. Jest to dopiero początek całego procesu, który jest odpłatny.

 

Anna

Doradca Online Dental Fraternity

dentalfraternity.pl

Czyli osoba, która ma ukończony np. 17 rok życia to jeszcze nie może poddać się takiemu zabiegowi?

@DoradcaOnlineDentalFraternity ile czasu czeka się na wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lydia

@DoradcaOnlineDentalFraternity 

Czy w rok mogę być w stanie zrobić nowy uśmiech? Chodzi o wstawienie kilku implantów. Wyjeżdżam na stałe za granicę i nie będę mieć możliwości kontynuowania tam leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ray
Dnia 20.07.2019 o 18:22, DoradcaDentalFraternity napisał:

Witaj Marek

Jeżeli chodzi o osoby dorosłe, to nie ma tutaj ograniczeń wiekowych, ważny jest stan zdrowia pacjenta. Natomiast jeżeli chodzi o dzieci, to one nie mogą poddać się takiemu zabiegowi, ponieważ nie mają jeszcze dobrze rozwiniętych kości szczękowych. 

 

Wizualizacja uśmiech poprzedzona jest szczegółowymi badaniami jamy ustnej z uwzględnieniem mięśni żucia i stawów skroniowo-żuchwowych. Następnie wykonywane są zdjęcie i krótkie videa na podstawie których projektowany jest nowy uśmiech. Jest to dopiero początek całego procesu, który jest odpłatny.

 

Anna

Doradca Online Dental Fraternity

dentalfraternity.pl

ja bym nawety na to nie wpadł ,że to jak jemy , jak ruszamy szczęką ,żuchwą jak pracują mieśnie będzie miało wpływ na kształt zębów. Jednak co fachowiec to fachowiec 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarysa

@ray wiesz, zęby się też ścierają jak żujemy, więc wszystko musi być dobrze dopasowane,żebyśmy niepotrzebnie nie obciążali innych zębów, ścieraniem sztucznych.

@losangeles takie rzeczy to juz indywidualnie powinieneś dogadywać z lekarzem. Głupotą jest robienie licówek na chorych zębach, więc wszystko po kolei. A cena pewnie zależna jest od ilości pracy jaką muszą lekarze włożyć w Twój nowy uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×