Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

___czy czujecie się w pełni kryte pod kryptonimem GOŚĆ

Polecane posty

Gość gość
zawsze tato mnie pytał czym się obkidałam, miałam zwijać bambetle, a na łąkach pokazywał mi małe chrobaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czujemy się kryte, bo możemy czepiać się wszystkich, a nikt nie czepia się nas. nikt nie zakłada wątku np. takiego: "gość z wątku o konkubinach z godziny 12.14 to debil" a o Led Zeppelin, dns, mireczkowata, jaga daga już tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie są bluzgatorki teraz? gdzie odwaga w jechaniu niebieskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogą mnie nazywać debilkami, kretynkami itp nie rusza mnie to. Jeszcze w życiu nic nie straciłam, dlatego, że mam własne zdanie. A te, które mnie i inne niebieskie wyzywają, są po prostu słabe i bezsilne. Z przyjemnością spotkałabym taką w realu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na żywo to oczy w ziemie i koniec dyskusji :) chyba, że to te typy, które na ulicy kur/wują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są laski co na forum są agresywne, a w domu kapcie mężowi podsuwają pod nogi jak wraca z pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam tu swoje chwile chwały, ale wystarczy to olać. Jakoś mam od 6 lat tego samego nicka i czasem ktoś się czepi, ale sporadycznie ;P A lubię mieć SWOJE zdanie więc nie lubię pisać z gościa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nie byłam zalogowana, dlatego że nie jestem tu każdego dnia co najwyżej kilka razy w tygodniu. Nie chce tu tworzyć jakiegokolwiek wizerunku samej siebie, bo nie jest mi to do niczego potrzebne, jednak uważam że nawet zalogowanie kilku nic nie znaczących słów tak naprawdę niczego nie zmienia - i tak nie wiem z kim tak naprawdę mam do czynienia. Prawdą jest to że niektórych czasem ponosi i zaczynają się wyzwiska jakieś głupie niby grożby, a nawet życzenie komuś choroby czy śmierci. Świadczy to o zaburzeniach psychicznych, i pewnie frustracji. Nie należy tego robić nigdy, lepiej wyłączyć daną stronke i poczytać plotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex_debill_znowu_po
zmienia, naprawdę lepiej się rozmawia jak jest kilka osób, które kojarzysz, które lubisz, bez tego mi się już nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po ślonsku są chroboki i okidać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka Led Z
ale mi dzisiaj znów podnosi się ciśnienie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby z trzydziestoma gośćmi... Czasem ewidentnie widać, że ktoś jest kilkoma gośćmi w odstępie kilku minut - taka dyskusja z samym sobą;) Byłam dziś wyrodna i zostawiłam dziecko z jego ojcem na 5 godzin :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×