Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dobry przepis na rybe

Polecane posty

Gość gość

Macie jakis dobry i sprawdziny przepis na rybe??Moj synek pod zadna postacia nie chce jsesc ryby.Probowalam roznych sposobow i nic....dzis robie jeszcze z pieczarkami i ze smietana.Juz nie mam glowy jak przemycic mu kawalek ryby. Podajcie fajne przepisy.Bede wdzieczna za kazdy jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
filety przekręc przez maszynkę lub zblenderuj ,dodaj jajko,namoczoną bułke,trochę natki ,przyprawy,obtaczj w bułce tartej i smaż lub upiecz w piekarniku podobnie jak kotlety mielone.W środek możesz wcisnąć jakąś "niespodziankę:ggroszek,marchewke,ogórek kiszony,pieczarkę ,plasterek jajka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za odpowiedz.Kiedys tak zrobilam,spro zieleniny dodalam.Pare kęsów zjadl moj synek,ale zorientowal sie co to takiego.... Juz naprawde brakuje mi pomyslow.Gdyby ktos mial jeszcze jakies propozycje chetnie wyprobuje!. z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synuś ma 18 lat i świadomie ryby nie zje,to go wnęcam,że to nugetsy i wcina ,ą się kurzy,nie zawsze trzeba się przyznawać co się serwuje. Kupuję przeważnie dorsza,kroję go na nieduże prostokąty,solę,posypuję pieprzem,robię coś wzór ciasta naleśnikowego,tyle,że z mąki ziemniaczanej,w tym otaczam ryby,drobno kruszę płatki kukurydziane,dodaję trochę sezamu,trochę drobno startego żółtego sera,sól,pieprz i w tym panieruję otoczone w cieście ryby,smażę w nieco większej ilości oleju,odsączam na ręczniku papierowym( w takiej wersji są chrupiące),robię dip z jogurtu greckiego z czosnkiem, podaję z pieczonymi ziemniakami.Można też zamiast ciasta z mąki ziemniaczanej obtoczyć tak: 3 łyżki majonezu, 3 łyżki jogurtu greckiego 1-2 przeciśnięte przez praskę ząbki czosnku,pieprz ,sól i potem panierka albo z samych pokruszonych płatków kukurydzianych,albo pomieszanych z bułką tartą(a jeśli syn nie lubi czosnku - to go nie dodawaj).Mam nadzieję,że trochę pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 61ella
Ja wczoraj zrobiłam rybę w/g nowego przepisu, ale za dużo bym musiała tu pisać mogę tylko Ci tylko podać linka do tej strony bo nam smakowało bardzo, mąż był zachwycony i chłopcy też. Dla mnie troszkę za ostra, ale trudno było poznać, że to ryba. Dla mnie to coś nowego i zdrowego. http://okruszka.pl/ryba-pieczona-w-piekarniku/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taka przyprawa do ryb z kamisa, używam jej od zawsze i w sumie więcej nic nie potrzeba, każda ryba z nią jest dobra, wkładasz do piekarnika potem wcinasz samą lub z warzywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 61ella
Przypomniał mi się jeszcze jeden przepis na rybę, ale wędzoną. Robię z niej pastę na kanapki jest bardzo smaczna. Rybę wędzoną dużą lub 2 mniejsze obieramy z ości mielimy w maszynce, dokładamy małą cebulkę, też ją mielimy na końcu. Do tej rybki dokładamy 1 łyżeczkę musztardy 3 łyżki masła. Wszystko łączymy. Pasta jest świetna. U mnie znika w szalonym tempie. Przepis mam chyba ze stronki jak zrobić.eu i często to robię zimą. Chłopcy uwielbiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam coś fajnego dla ciebie. moja córka za tym przepada, smaruję jej tym kanapki Dip łososiowy Składniki 200g wędzonego plasterkowanego łososia suempol pół strąka żółtej papryki 2 twarde pomidory nieduże winne jabłko mała cebula łyżka kaparów sok z cytryny szklanka jogurtu pół szklanki kefiru 2-3 łyżeczki gęstego majonezu sól Przygotowanie Obraną cebulę i jabłko tarkujemy na tarce o małych oczkach, skrapiamy sokiem z cytryny. Pomidory sparzamy, obieramy ze skórki, kroimy w kostkę . Połowę łososia, kapary, cebulę, jabłko, i sok z cytryny blendujemy, dodając sól, majonez, jogurt i kefir. Następnie łączymy z pozostałą częścią drobno posiekanego łososia, pomidorami i drobno pokrojoną papryką. Opcjonalnie: blendujemy wszystkie składniki, aż do uzyskania gładkiej konsystencji. Mieszamy, lekko schładzamy. Podajemy z pieczywem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie suempol :/ OBRZYDLIWY jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super przepisy.Baaardzo Wam dziekuje. Gdybyscie mialy jeszcze cos dobrego to piszcie.Bede wdzieczna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam się że musisz zacząć od rodzinnego rachunku sumienia, jak chętnie Wy jecie ryby? Czy dziecko widzi, że jak na obiad jest ryba to znika równie szybko jak każde inne jedzenie? Bo jak nie, i jest generalny opór wobec ryby to nie ma szans, nie przeskoczysz tego, to nie chodzi o smak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudiii
Jak dla mnie suempol jest brdzo dobry i bardo dobrze dostepny. Ja propnuje roladki z lososia ze szpinakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też preferuję suempol, wolę mieć pewność, że to co jem jest najlepszej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×