Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KOCHANE PORADZCIE CZYM WYCZYSCIC PIEKARNIK BEZ UZYCIA AGRESYWNEJ CHEMII

Polecane posty

Gość gość

WYNAJMUJE MIESZKANIE I POPRZEDNI WLASCICIELE ZOSTAWILI PIEKARNIK W STRASZNYM STANIE... NORMALNIE NA TYCH blatach CZARNYCH W SRODKU SA TAKIE BIALE ZACIEKI AZ CHYBA Z TLUSZCZU I KURZU BO PIEKARNIK SIE TROCHE NIEDOMYKA.. WIDAC zE PIEKARNIK NIE JEST STARY ALE ZANIEDBANY..W SRODKU JEST JESZCZE W MIARE ALE TE blaty na ktorych sie kladzie wlasnie pizze czy cos SA W STANIE WOLAJACYM O POMSTE jak wyczyscic te tacki w srodku piekarnika zeby miec pewnosc ze bedzie czyste i bede mogla tam sobie zrobic na przyklad pizze bo sie brzydze do tego jestem wegetarianka a tam chyba jakis tluszcz zaschniety z miesa jest a jak dokladnie nie domyje to moze wymysle jakos ze nie bede ciasta na pizze klasc bezzposrednio na tych blatach tylko jakis papier do pieczenia pod spod ale nie wiem czy tak sie da doradzcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cillit bang w zielonym psikaczu nie jest agresywny i ladnie pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy mieszkałam na wsi to często pomagała mi pasta do zębów z popiołem (z pieca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze soda oczyszczona i ocet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ocet!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki ale jak potem wlacze piekarnik po tym occie to nic nie wybuchnie bo przeciez to na spirytusie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ocet wymieszaj z sodą oczyszczoną taką papkę wyłóz piekarnik zostaw na 1/2 godziny i potem szoruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×