Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kugutsu Marionette~

Jak podpisać cyrograf z diabłem?

Polecane posty

Gość Kugutsu Marionette~

NIE MAM ZAMIARU TEGO ROBIĆ! Chciałabym poprostu wiedzieć, aby... poczuć przez chwilę strach xD No wiecie, adrenalina i te sprawy :> Wiecie może jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupia pipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kugutsu Marionette~
Oczekiwałam mądrzejszych odpowiedzi ale cóż- to przecież kafeteria ;) Co w tym dziwnego, że czasami lubię się bać? Hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty na serio w to wierzysz?? haha myślałam że średniowiecze skonczylo sie jakis czas temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
denna głupia pipo nie zakądaj dyrnych tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o sory głupią pipom jestem ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chcesz ujrzeć diabła w jego pełnej okazałości, i zawrzeć z nim pakt, przygotuj następujące rzeczy: Świece dla podniesienia energii własnej i energii otoczenia. Czarne płótno *(może być czarne prześcieradło) Srebrny półmisek Srebrną łyżeczkę Klielich Białą kredę. Czerwone wino Kredą narysuj okrąg na środku pokoju *(Zadbj by nikt ci nie przeszkadzał). - Zakaż bliskim przekraczać ten krąg. Świecę zapal i ustaw na środku półmiska. Płótno miej obok siebie w okręgu. Do kielicha *(powinien być duży) nalej wina. Teraz obróć się dziewięć razy wokół własnej osi, i wypij wino z kielicha. Następnie na srebrnej łyżeczce wygrzej nad świecą mleczko makowe, zaaplikuj je sobie dożylnie, dopraw się LSD, Teraz zawiń głowę czarnym płótnem bo to, co zobaczysz wystarczy ci za wszystko. Ręczę że spotkasz i Szatana, i hordę diabłów, Muminki, i Wróżkę Zębuszkę, i nawet samego Mistrza Jodę(płótno pozwoli ci nie wybiegać z kręgu - by nie zrobić nikomu, w tym sobie - krzywdy). Ten sposób nie jest polecany ze względów zdrowotnych i sama go jeszcze nie stosowałam, ale z tego co mi wiadomo, nie ma na to innego, równie skutecznego sposobu na ujrzenie diabła. A strach poczujesz gdy obejrzysz następnego dnia pokój, po swoich wyczynach pod wpływem. Ukłucie będzie, strach będzie, diabeł będzie... Czyli wszystko się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swój pakt podpisałam mając 20 lat. Wcześniej nic mi nie wychodziło, myślałam że jestem na dnie. Spisałam na kartce czego chcę od szatana (ponad przeciętne zdolności w pewnym zakresie)- i do czego się zobowiązuję (codziennie oddaję pokłon szatanowi sześć razy rano i wieczorem mówiąc "Szem ha-meforasz! Chwała Szatanowi!"). Zobowiązałam się do oddania swojej duszy szatanowi po śmierci, i nie przestępowania do żadnych sakramentów. Następnie żyletką rozcięłam sobie palec, i krwią napisałam na kartce swoje imię. Łaski o które prosiłam szatana dostałam, a ze zobowiązań się wywiązuję do dzisiaj. Jest mi z tym dobrze i wszystko jest w porządku od 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swój pakt podpisałam mając 20 lat. Wcześniej nic mi nie wychodziło, myślałam że jestem na dnie. Spisałam na kartce czego chcę od szatana (ponad przeciętne zdolności w pewnym zakresie)- i do czego się zobowiązuję (codziennie oddaję pokłon szatanowi sześć razy rano i wieczorem mówiąc "Szem ha-meforasz! Chwała Szatanowi!"). Zobowiązałam się do oddania swojej duszy szatanowi po śmierci, i nie przestępowania do żadnych sakramentów. Następnie żyletką rozcięłam sobie palec, i krwią napisałam na kartce swoje imię. Łaski o które prosiłam szatana dostałam, a ze zobowiązań się wywiązuję do dzisiaj. Jest mi z tym dobrze i wszystko jest w porządku od 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda ze po smierci taka osoba moze trafic do piekla. Jakie skarby ziemskie sa warte mojej niesmiertelnej duszy ZADNE i NIGDY zadnego cyrografu nie podpisze Bog dal mi niesmiertelna dusze i do Niego ona na zawsze nalezy. Mam przez to pieczec Boga na czole i odnawiam regularnie swoja przynaleznosc do Niego, uwazam podpisanie cyrografu z diablem za szczyt glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.youtube.com/watch?v=ByEYRvOBKb4 posluchajcie diabel niszczy to co jest ponad materializmem niszczy zasady moralne w czlowieku, doprowadza do tego ze nigdy z niim sie nie zwiazemy, jesli odejdziemy od bliskiej nam osoby nie bedziemy miec zadnych wyrzutow sumienia, zdradzimy, wysmiejemy na forum innych... itp itd..rodzice nic dla nas nie beda znaczyc poza tym ze beda-jak inni ludzie-nie bedzie rozgraniczen, zly powoduje nieraz u ludzi okrutne zachowania, potrafi sklonic czlowieka nawet do zabicia drugiej osoby i tamta nie bedzie miala wyrzutow sumienia-to ma on wam do zaoferowania chcecie tacy byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co podpisywać cokolwiek ze śmiercią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad to wszystko wiem-bo zetknelam sie z takimi ludzmi para ktora zyje bez Boga-oboje sie nawzajem zdradzaja i udaja ze zadne o niczym nic nie wie, sa razem juz z 25lat i to nadal trwa jego wywalili z dwoch uczelni bo pan doktor glupoty studentom opowiadal, a ona znika na wakacje zagranczne sama.....czy oby na pewno sama? szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie smierc ale demony ktore naprawde podadza nam wszystko najgorsza trucizne bo my dla nich nic nie znaczymy to mistrzowie zniszczenia nic wiecej Lepiej modlic sie i czesc Bogu oddawac prosic o prowadzenie, a On sie o nas zatroszczy. Dzisiaj i na zawsze a diabel tylko udaje ze sie troszczy dzisiaj, a po naszej smierci odkryje swoje prawdziwe oblicze-bo to mistrz klamstwa, takze naprawde ja nie rozumiem jak mozna klamcy i temu ktory zazdrosci Bogu wszystkiego chciec oddac dusze, ktora sie od Boga otrzymalo, diabel nic nie umie dobrego nawet nie umie kochac podaruje nam nalogi, uzaleznienia, lub chorobe nawet kochac nie potrafi conajwyzej nienawidziec i wiedzcie ze nienawidzi wszystko co Bog stworzyl w tym ludzi dlatego tyle ludzi cierpi jest uzaleznionych i wogole, cale zlo ziemskie pochodzi wlasnie od diabla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie miałem o tym pisać, ale postaram się o tym informować. Mając 23 lata, byłem w dołku, długi przez rodziców, mieszkanie zabrał komornik, ja spałem na kilka tygodni, skończyłem ledwo zawodówkę. Z każdym dniem było gorzej, praca 12h na budowie, myśli samobójcze, ledwo starczało pieniędzy od pierwszego do pierwszego i wiele więcej pecha. Pewnego dnia spotkałem osoba co wyznaje Szatana, dla mnie to brzmiało jak jakieś farmazony, ale co tam może będzie zabawa, tak wtedy pomyślałem. Podpis paktu z Szatanem, jest inny niż powszechnie widuje się w internecie, nie będę przytaczał szczegółów, bo są drastyczne i obciążyłyby wiele osób zbrodniami, jakie najwyżej widzieliście w filmach. Pakt opierał się w nom przypadku na bogactwie. Pierwsze kilka miesięcy się nie różniły, aż do wygranych 2x w lotto z odstępem od wygranej kilka tygodni. Potem założyłem firmę, ale brali się klienci z całego globu. Zlecenia były warte 86 mil łącznie. A to był zaledwie rok od założenia firmy. Po 10 latach mam setki milinów zł, ale jednocześnie z każdym rokiem masz coraz bardziej wrażenie, że ktoś nad tobą stoi, niemal u mnie jest to już namacalne, według sekty to oznacza, że nie wiele mi życia zostało. tak wiec poszedłem do szpitala, okazało się, że mam dwie poważne choroby, nie dające mi szans na więcej niż 1 rok życia. Mam niecałe 40 lat. Wydaje się pewnie, że jakieś dziecko bredzi w internecie, chciałbym aby tak było. Niestety w pakcie z Szatanem nie ma uwzględnionych lat życia, nie ma czegoś takiego, ze umrzesz naturalnie, według sekty to Szatan decyduje na ile pozwoli ci się cieszyć tym co dostałeś. Podpis takiego paktu, różni się zupełnie od tego co w internecie jest. To co w internecie pisze, to jakaś gra dla dzieci, prawdziwy pakt z Szatanem jest bardzo krwisty i dosłownie pozbywasz się człowieczeństwa. Jeśli kiedykolwiek będziecie mieć szanse na zawarcie prawdziwego paktu z Szatanem, to przemyślcie to, bo możecie mieć wszystko przez 5 lat, a potem śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.10.2018 o 16:36, Gość gość napisał:

Nigdy nie miałem o tym pisać, ale postaram się o tym informować. Mając 23 lata, byłem w dołku, długi przez rodziców, mieszkanie zabrał komornik, ja spałem na kilka tygodni, skończyłem ledwo zawodówkę. Z każdym dniem było gorzej, praca 12h na budowie, myśli samobójcze, ledwo starczało pieniędzy od pierwszego do pierwszego i wiele więcej pecha. Pewnego dnia spotkałem osoba co wyznaje Szatana, dla mnie to brzmiało jak jakieś farmazony, ale co tam może będzie zabawa, tak wtedy pomyślałem. Podpis paktu z Szatanem, jest inny niż powszechnie widuje się w internecie, nie będę przytaczał szczegółów, bo są drastyczne i obciążyłyby wiele osób zbrodniami, jakie najwyżej widzieliście w filmach. Pakt opierał się w nom przypadku na bogactwie. Pierwsze kilka miesięcy się nie różniły, aż do wygranych 2x w lotto z odstępem od wygranej kilka tygodni. Potem założyłem firmę, ale brali się klienci z całego globu. Zlecenia były warte 86 mil łącznie. A to był zaledwie rok od założenia firmy. Po 10 latach mam setki milinów zł, ale jednocześnie z każdym rokiem masz coraz bardziej wrażenie, że ktoś nad tobą stoi, niemal u mnie jest to już namacalne, według sekty to oznacza, że nie wiele mi życia zostało. tak wiec poszedłem do szpitala, okazało się, że mam dwie poważne choroby, nie dające mi szans na więcej niż 1 rok życia. Mam niecałe 40 lat. Wydaje się pewnie, że jakieś dziecko bredzi w internecie, chciałbym aby tak było. Niestety w pakcie z Szatanem nie ma uwzględnionych lat życia, nie ma czegoś takiego, ze umrzesz naturalnie, według sekty to Szatan decyduje na ile pozwoli ci się cieszyć tym co dostałeś. Podpis takiego paktu, różni się zupełnie od tego co w internecie jest. To co w internecie pisze, to jakaś gra dla dzieci, prawdziwy pakt z Szatanem jest bardzo krwisty i dosłownie pozbywasz się człowieczeństwa. Jeśli kiedykolwiek będziecie mieć szanse na zawarcie prawdziwego paktu z Szatanem, to przemyślcie to, bo możecie mieć wszystko przez 5 lat, a potem śmierć.

zyje pan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2015 o 01:00, Gość gość napisał:

Ja swój pakt podpisałam mając 20 lat. Wcześniej nic mi nie wychodziło, myślałam że jestem na dnie. Spisałam na kartce czego chcę od szatana (ponad przeciętne zdolności w pewnym zakresie)- i do czego się zobowiązuję (codziennie oddaję pokłon szatanowi sześć razy rano i wieczorem mówiąc "Szem ha-meforasz! Chwała Szatanowi!"). Zobowiązałam się do oddania swojej duszy szatanowi po śmierci, i nie przestępowania do żadnych sakramentów. Następnie żyletką rozcięłam sobie palec, i krwią napisałam na kartce swoje imię. Łaski o które prosiłam szatana dostałam, a ze zobowiązań się wywiązuję do dzisiaj. Jest mi z tym dobrze i wszystko jest w porządku od 10 lat.

Współczuję, po śmierci weźmie twoją duszę i cię będzie dręczyć po wieczność. Idź do egzorcysty chociaż z takich rzeczy się bardzo trudno wychodzi. Sprzedałaś swoją duszę. Jak można oddać się najgorszej istocie która sieje tylko zniszczenie, nie wiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tego dokonać. Jak skutecznie podpisać Pakt? Ja mam piekło tu gdzie jestem. Podpisałam Pakt 3 razy każdy w inny sposób i nic się nie dzieje. Żaden z nich nie działa. A ile się czeka na jakieś znaki czy dowiem się w jakiś sposób czy wreszcie diabeł mnie dostrzega? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×