Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

gdzie kupić obrączki kruk czy apart

Polecane posty

my w lutym będziemy zamawiać obrączki i będziemy zamawiać u lokalnego jubilera w aparcie spodobał nam się jeden model ale powiedzieli nam że nie można go zmienić a chcieliśmy poszerzyć i jeden kolor zrobić, a jubiler powiedział że nie ma problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody11111
powiem tak nasz wymarzony wzor obraczek jest w aparcie koszt okolo 3200 a zwykly jubiler zrobil takie same za nie cale 2 tys takze widzisz ze placisz tylko i wylacznie za nazwe firmy... proba zlota wykonanie niczym sie nie rozni uwierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kruku mają fajne rabaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie rabaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, dobre. Uwaga, odpowiadam na pytanie: obrączki kruk czy apart można kupić w sklepach sieci kruk i apart. Inna sprawa czy warto... Nie lepiej kupić złoto np. w kantorze (obczajcie kursy: http://www.centkantor.pl/kursy-metali ), popytać po rodzinie czy nie mają jakiejś nienoszonej biżuterii do przetopienia i oddać to do złotnika, żeby wam zrobił takie jakie chcecie? Bedzie taniej i nie masówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto ani w jednym ani w drugim, zawyżone ceny i niska próba 333. Nie kupujcie w sieciówkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wybraliśmy Apart, moi rodzice też mają obrączki tej firmy już ponad 20 lat i przyniosły im szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zastanawiałam z moim narzeczonym nad apartem, ale wybralismy miejszego jubilera, który nie bierze za nazwe kasy i jestesmy zadowoleni. :) Za dwa tygodnie ślub! :) http://www.pbsrebro.pl/93,1,obraczki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze.. u zwykłego jubilera. kupilismy w aparcie obraczki, zwykłe. Nie chcieliśmy z diamencikami,mieszane, tylko całkiem proste, zwyczajne. 3 dni po ślubie obrączka Męża wyglądała jakby 5 lat pracował w fabryce. Dodam, że nic szczególnego w te 3 dni nie robił, w pracy nie był, ponieważ mieliśmy urlop, zmywał, ale obrączkę ściągał. poszliśmy z reklamacja.... ODMOWA!!!!!! uszkodzenia mechaniczne... firma śmiechu warta!!! wstyd!!!! po 3 dniach noszenia?!?!?! to może w ogóle nie nosić i schować do pudełka? wstyd!! stanowczo odradzam... szkoda tylko, że napisali w piśmie, że w związku z tym, że są solidną firmą "proklientowską" (hahaha) oddaja je do renowacji.. sorry, mam co 3 dni oddawać obrączke do renowacji?! odebraliśmy obraczki po renowacji... 6 godzin noszenia i znowu rysy! nasze ślubne ogrączki po 3 dniach noszenia wyglądaja jak gów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loczka344
My również kupiliśmy w normalnym sklepie jubilerskim. Wydaje mi się,że te większe sklepy jubilerskie jadą głównie na opinii. My zobaczyliśmy,ze cena jest zdecydowanie za wysoka tak wieć postanowiliśmy kupić sobie w normalnym miejscu. Zamawialiśmy tutaj: http://jubiler.pl/category/obraczki-pojedyncze W sklepie obecnie jest bardzo duży wybór obrączek. Jestem zadowolona z zamówienia bo obrączka bardzo dobrze wykonana, ładna :) Jesteśmy rok po ślubie i obrączka nadal wygląda bardzo dobrze. Nic się nie starło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejrzyj ofertę sklepu Goldtom. Ja zamawiałem u nich pierścionek dla mojej narzeczonej. Mają duży wybór, więc na pewno znajdziecie z narzeczoną odpowiednie dla was obrączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będę kupować w Savickim. Ładne bardzo duży wybór, możliwość zmniejszania/zwiększania nawet po kilku dniach od zakupu. Grawer gratis. Wykonują też dowolne wzory nawet z poza ich oferty. Jak się wcześniej kupowało u nich pierścionek to jest bodajże 20% zniżki na obrączki a ceny i tak są ok. Ja mam pierścionek 3 lata i nie narzekam jedynie z jednej strony jest jakby mniej zaokrąglony ale przez to że zmniejszany był bez szwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam firmę Savicki. Rodzice mojego Już-Męża ;) też mają obrączki od tego jubilera, nadal wygladają znakomicie! Więc i my się zdecydowaliśmy i mamy bardzo podobne jak Oni. Firma daje wieczystą gwarancję na swoje wyroby oraz specjalne ceryfikaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę w biżuterii siedziałam ze wzgledu na pracę i moge powiedzieć, że Kruk raczej powinien trzymać poziom :) Ja jednak wybrałam swój pierścionek zaręczynowy w "nie - sieciówce", bo po prostu zakochałam się od pierwszego wejrzenia, a ukochany to przyuważył :D Dobry jubiler, czy sklep z biżuterią nie różni się niczym poza marką. Bo wielu z nich zamawia biżuterię dokładnie w tych samych miejscach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na 18 urodziny dostałam od rodziców piękny pierścionek z brylancikiem właśnie z Kruka i po wielu latach nadal wygląda jak nowy, nie stracił blasku, a jak musiałam go powiększyć to też nie robili problemów i wszystko poszło sprawnie. Powiem więcej, mam nadzieję, że mój brat przy oświadczynach (już niedługo!) też wybierze Kruka i będę mu go polecać, bo przynajmniej mamy pewność co do jakości tej biżuterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci mogę polecić markę SAVICKI. Nie wiem, czy jakikolwiek inny jubiler ma tak ładne rzeczy. Klasa sama w sobie, zobacz sobie ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Moim zdaniem Apart to firma która w ogóle nie dba o klienta. Mój pierścionek zaręczynowy w wyniku użytkowania uległ odkształceniu więc Mąż poszedł do salonu, żeby go naprawić (zwłaszcza, że było to rok po zakupie tego pierścionka więc gwarancja nadal obowiązywała). Pani w salonie była wku..... że w ogóle ktoś śmie zawracać jej głowę bo musiała wypełnić zgłoszenie reklamacyjne. Pierścionek został odesłany do głównej siedziby w Poznaniu. Po dwóch tygodniach przyszła odpowiedź negatywna, że jest to uszkodzenie mechaniczne i nie podlega reklamacji. Więc poprosiliśmy o naprawę pierścionka odpłatnie, że bez problemu za nią zapłacimy bo jest to pierścionek zaręczynowy i chcę go nosić. Otrzymaliśmy odpowiedź, że oni nie naprawiają biżuterii odpłatnie. Więc zapytaliśmy się co mamy w takiej sytuacji zrobić, bo jeśli pójdziemy do innego jubilera to pierścionek straci gwarancję. Firma Apart odpowiedziała, że to już jest nasz problem i możemy sobie zrobić co chcemy. Czyli po wyjściu ze sklepu firma nie podnosi już żadnej odpowiedzialności za swoje produkty i nic więcej nie oferuje klientom poza opryskliwą obsługą w swoich sklepach. Był to ostatni zakup w tej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko o produktach, ale na forum gowork jest dużo opinii pracowników odnośnie atmosfery w firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ulubiony jubiler to Savicki. Firma działa od niemal czterdziestu lat, moi rodzice mają piękne, ponadczasowe obrączki od tego jubilera. Polecam serdecznie, bo to jest na pewno wysoka jakość – zarówno biżuerii jak i samej obslugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tez obrączki kupiliśmy u miastowego jubilera. Po pierwsze wolę wyższą próbę złota, a po drugie wiele moich znajomych miało własnie problem z reklamacjami u Kruka i w Apartcie. Poza tym w tych sklepach za obrączki płaci się o wiele więcej niż u jubilera mimo niższej próby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie najbardziej denerwuje brak informacji o wysokości obrączki i wadze , dużo obrączek w Apart , yes, kruk jest cienkich po 0,7 mm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×