Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kalina866

Kosmetyki Earthnicity Minerals...czy ktoś używał?

Polecane posty

Gość Kalina866

Dostałam od siostry próbkę ich podkładu mineralnego i uwazam, ze jest dość dobry. Jednak nie wiem czy po raptem 3 aplikacjach(bo na tyle wystarczyla mi próbka) mogę zdecydowac sie na zakup. Czy któraś z Was używała tych kosmetyków? Chodzi mi o podklad Velvet HD....opinie na wizazu maja dosc dobre, ale bardzo ich malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam tej firmy, ale widziałam na ich stronce, że mają teraz promocję walentynkową, może warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salamandra106
Ja używam i wg mnie są świetne, a wypróbowałam naprawdę wiele kosmetyków mineralnych. Największe plusy to : + naturalny efekt +wyrównują koloryt +nie zapychają +mnie nie wysuszają +są mega wydajne no i przede wszystkim mają idealny skład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salamandra106
A jeśli chodzi o velvet hd to nie podkład a puder. Genialnie się sprawdza na podkładzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Probowalam Velvet HD ale dla mnie zbyt mączny w wygladzie. Wolę puder HD Era Minerals, pozostawia niewidoczną mgiełkę matująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam kosmetyków tej marki od paru miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Kosmetyki nie uczulają, ich składniki sa bezpieczne. Szczególnie jestem zadowolona z korektora mineralnego, który doskonale maskuje moje rozszerzone naczynka. Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Werka
Zetknęłam się z tą marką kilka miesięcy temu i teraz stosuje tylko ich kosmetyki. Najbardziej zadowolona jestem z pudru Velvet HD bo fajnie i długotrwale matuje moją cerę choć mam ona tendencję to błyszczenia się. Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mineralnakaja
Lubię podkład Earthnicity bo fajnie kryje i zapewnia bardzo naturalny efekt, a przy tym nie podrażnia mojej wrażliwej skóry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryś25
Dodam że opinie mają dobre te kosmetyki tylko czy obiektywne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×