Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antekk

Nerwica leki nie pomagaja

Polecane posty

Gość gość
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3329210&start=13380 Tutaj są ładnie zebrane objawy torbieli, co prawda jajnika, ale ja nie miałam na jajniku, a się zgadzało. 29.11.13 pechowa007 A tutaj podaje Wam wszystkie objawy jakie znalazlam w internecie na roznych stronach: Nieregularne miesiączki Krwawienia poza miesiączką Bóle podbrzusza Ból jajnika, na którym jest torbiel Ból w trakcie stosunku Wzdęcia Zaparcia Mdłości Częste oddawanie moczu Ból piersi Ciągłe poczucie stresu Podwyższenie temperatury ciała Obrzęk narządu widoczny u osób szczuplych Uczucie nieprzemijającego stresu Bóle krzyzowe Bóle promieniujące Uczucie pełności w brzuchu Do najczęstszych objawów zaliczamy: Bóle brzucha, miednicy, pleców występujące stale lub tuż przed i w trakcie miesiączki. Ból i dyskomfort może pojawiać w trakcie stosunku płciowego. Nagły silny ból może być spowodowany skrętem lub pęknięciem torbieli (patrz niżej). Uczucie pełności i dyskomfortu w jamie brzusznej, wzdęcia. Mogą im towarzyszyć zaburzenia w oddawaniu stolca (np. zaparcia) lub moczu (trudności z całkowitym opróżnieniem pęcherza moczowego). Uczucie osłabienia, zmęczenia, nagły spadek masy ciała lub szybkie powiększenie obwodu brzucha mogą być spowodowane rozwojem torbieli nowotworowej. Zaburzenia miesiączkowania. Rzadkie lub zbyt obfite miesiączki, nieprawidłowe krwawienie lub plamienie z macicy (pomiędzy miesiączkami), bolesność piersi, trudności z zajściem w ciążę lub jej utrzymaniem mogą wynikać z nieprawidłowej syntezy hormonów płciowych. Objawy hiperandrogenizacji wynikają z nadmiernej produkcji androgenów w torbieli. Zaliczamy do nich hirsutyzm (pojawienie się nadmiernego owłosienia w miejscach typowych dla mężczyzn np. na klatce piersiowej, udach, twarzy) oraz wirylizację (pogrubienie głosu, przerost łechtaczki i warg sromowych). Wirylizacja może dotyczyć również płodów żeńskich, które w okresie życia w macicy narażone były na działanie nadmiaru androgenów. Zmiana wyglądu narządów płciowych może stwarzać trudności w określeniu płci dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to na torbiela dobrze działa zapper nunczako, J.Taratajcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam takie objawy torbieli: Ciągłe poczucie stresu Zaparcia Uczucie pełności w brzuchu Bóle brzucha, miednicy, pleców Uczucie nieprzemijającego stresu Bóle promieniujące Uczucie osłabienia, zmęczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam oj tam,w braku magnezu te masz podonbe objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dalej nie wiemy jakie były stosowane dawki magnezu i dlaczego wapn był stosowany???i dlaczego tak krótko twała ta terapia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nerwica moze byc wrodzona,kandydoza poglebia,wampiry energetyczne wokol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02.02.14 20:33 Terazjajco przestan spamowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he nerwica wrodzona,a to dopiero ludzie maja pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antekk
Magne b6 bralem 3x dziennie po 3 tabletki przez miesiac. Co do torbiela to raczej wykluczam bo napewno ktores miejsce gdzie znajdowal by sie torbiel by bolalo... co do kandydozy rowniez bardzo duzo objawow na to wskasuje ale diagnoza jest bardzo trudna tego swinstwa.... niewiem naprawde co mam robic bo czuje sie coraz gorzej...najgorsze jest bardzo mocne zmeczenie, ogromne zawroty glowy i bole brzucha... :(( biore te antydepresanty juz pol roku ale nie ma najmniejszego efektu....co mam robic dalej.... chcialbym normalnie zyc... :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmierz sobie krzywą cukrową, krzywą insulinową, poziom kortyzolu, hormonów płciowych, hormonów tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak - i zbadaj się w kierunku kandydozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam wizytę u dobrego homeopaty. Ja też mam nerwicę, do tego przez to zmiany na skórze. Jest lepiej, pierwszy raz od kilku lat czuję się spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antekk
Homeopata w jakim celu ? Jak cie leczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też leki nie pomagały -otłumiały jedynie.Pramolan jest bezpieczny.Dzieci nawet mogą brać.Z nerwicą ubolewam od dziecka,pod różnymi postaciami.Ja mam nerwice lękową -szybko się przestraszę.Nawet spadajacy ręcznik mnie przestraszy wtedy silnie wzdrygam się.Nawet upadam.Z naturalnych sposobów taniec, basen siłownia,masaż.Te zajęcia pomagają zapomnieć o objawach.Spojrz osoby z chorym układem nerwowym muszą duzo ćwiczyć i być może gimnastyka działa usprawniająco ,naprawczo na mózg .Mówiła mi to osoba która pracuje z niepelnosprawnymi osobami,ktore mają zniszczony ukad nerwowy.,jakieś czesci mózgu.Z mojego doświadczenia im więcej ćwiczę tym czuję się lepiej.Nie tylko sprawniej ,ale mniej dokucza mi nerwica.Spróbuj ,zapisz się na jakiś aktywne zajecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×