Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tymon78

pomysł na Walentynki

Polecane posty

Gość tymon78

Kochani . Jak miło spędzić Walentynki z dziewczyną? Myślałem o romantycznej kolacji, dobrym winie i nastrojowej muzyce. W tym jednak problem, że jesteśmy ze sobą zaledwie 3 tygodnie. Czy to wypada? Jakie wino polecacie? Co przygotować, żeby zrobić dobre wrażenie? Dziękuję za opinie! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o markę gumek nas nie zapytasz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymon78
nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola tyger
Na gotowaniu się nie znam , ale ja przygotowałabym coś mało czasochłonnego np. kurczaka w ziołach A może Spagetti? Nie wyobrażam sobie romantycznej kolacji bez czerwonego wina. Jeżeli mam coś polecić to albo Carlo Rossi albo Tamaya Merlot z Domu Wina. Romantyczna kolacja wypada na każdym etapie związku Miłych Walentynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sspię
na walentynki zwal jej tynki będzie hepi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymon78
dzięki Ola. Ktoś coś jeszcze podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spineczka86
paranoja nie umiecie cos doradzic normalnego spagetti jest ok tylko aromatyczne dobre wino polecam Fresco do tego mozesz je zagrzać i dodać gożdziki i kawałek pomarańcza zrobi sie apetycznie i pieknie pachnie kup róże czerwona i piękny komplet bielizny czerwonej koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymon78
dzięki Ola. Ktoś coś jeszcze podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymon78
dziękuję spineczka. Jakieś normalne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętnie pomogę
mój mężczyzna na walentynki zabiera mnie do kina tak jak rok temu i po kinie wynajmujemy pokój w hotelu na noc która oczywiście spędzimy razem:* ale podejrzewam że skoro jesteście tak krótko razem to narazie seks jest na później? Hmmm...No to wtedy kolacja zamiast seksu :) ja poleciła bym wino czerwone Pinelli ponieważ smakuje jak chin chin a jest kobiece i smaczne :) mam nadzieję że pomogłam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troche demonizujesz te Walentynki sam napisales znacie sie krótko ona tez dopiero cie poznaje nie musisz odrazu tak szalec ta kolacja i jakis mały skromny sufenir bez wygłupów znaja sie trzy tyg a On plauje pół pałacu wynając z orkiestrą tzn jak najbardziej ok ale ranga tych Walentynek troche przesadzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×