Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ariadna25

Czy mogę mieć 100% pewność?

Polecane posty

Gość ariadna25

Witam, może pomyślicie, że przesadzam, ale chciałabym poznać waszą opinię. Kochałam się z moim chłopakiem równo miesiąc temu. Nie skończył we mnie, właściwie to był nasz pierwszy raz, byliśmy zestresowani i wszedł we mnie kilka razy, bez zabezpieczeń. Od tamtego czasu, miałam podwyższoną temperaturę 36.9-37.3 - to mogło być ze stresu gdyż od początku obawiałam się, że mogłam zajść w ciążę. Więcej jadłam, właściwie non stop, szczególnie kolację i to kopiaste, jak dorosły mężczyzna.W dodatku byłam przemęczona, o 21 praktycznie nieprzytomna. Jakoś dwa tygodnie później, dostałam silnego bólu w okolicach jajnika. Trwał jakieś półtora godziny, później przeszło. @ dostałam 8 dni za wcześnie.. Po dwóch tygodniach ciąży zrobiłam dwa testy, oba negatywne. Po @ również zrobiłam test, tak samo negatywne. ( Wszystkie Pink test ) Podczas @ bolało mnie podbrzusze, a zazwyczaj kończyło się to tuż po jej pojawieniu. Ostatnio też pobolewa mnie jajnik i piersi. Kiedy wracam po południu do domu kładę się spać na 2-3 godziny bo inaczej nie jestem w stanie funkcjonować.. później znów kładę się spać bez żadnych problemów. Poza tym zrobiłam się strasznie wrażliwa, denerwuję się, zaraz śmieję a później płaczę. @ i testy wskazują, że w ciąży nie jestem.. wykonywałam je z rana z porannego moczu. Mimo wszystko pobolewanie jajnika i piersi i przeczucie wskazuje mi coś innego. Czy po prostu sobie wmawiam czy testy mogły wyjść nieprawidłowo? Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×