Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Klaudunia25

Nie potrafię się zmienić...jak to zrobić??

Polecane posty

Gość Klaudunia25

Witam wszystkich! Po raz pierwszy piszę na takim forum, ponieważ mam duży problem i nie umiem sobie z nim poradzić..może mi jakoś pomożecie... Moja historia zaczęła się tak..poznałam mojego (wtedy przyszłego) męża kiedy miałam 19 lat..on 21..na początku byliśmy dobrymi kumplami, lubiłam z nim imprezować itd..ale pewnego dnia wyznał mi miłość..i mogłam albo z nim być w związku albo dać mu o sobie zapomnieć,żeby nie cierpiał (na tamtą chwilę nie czułam do niego nic prócz przyjaźni)...Teraz w dużym skrócie,bo chcę przejść do sedna...Oczywiście zgodziłam się z nim być,bo nie chciałam stracić takiego kumpla i bawiłam się jego uczuciami przez dwa lata..bo dopiero gdy miałam 21 zdarzył się cud o jakim on zawsze marzył i to ja się w nim zakochałam!! A przez ten czas zanim do tego doszło on cały czas mnie bardzo kochał (byłam jego pierwszą dziewczyną i jedyną) i cierpiał bo raz się schodziliśmy raz rozchodziliśmy..ja miałam w międzyczasie innych facetów i imprezowałam na całego...a jak mi się zachciało to pisałam do niego i on zaraz przybiegał z nadzieją,że może już będzie dobrze..Kiedy wreszcie ja mu wyznałam miłość tak naprawdę...to po tym czasie ja musiałam o niego zawalczyć,bo wreszcie do niego dotarło jak przeze mnie cierpiał i chciał to zakończyć,ale nie mógł bo mimo wszystko dalej bardzo mnie kochał..w końcu zaszłam w ciążę (w wieku 22lat) i wzięliśmy ślub...Teraz mam 25 lat on 27..córkę w wieku 2 lat i rocznego synka...i problem polega na tym,że ja w dalszym ciągu nie mogę się oswoić z tym,że mam rodzinę..męża i powinnam zacząć dojrzale myśleć...bardzo ich kocham..ale mam takie momenty załamania kiedy chciałabym wyjść z domu i wrócić do szalonego życia z przeszłości...z mężem ciągle się kłócimy..bo przy każdym małym szczególe on wraca do tego jak cierpiał kiedyś przeze mnie i nie może o tym zapomnieć..a ja jestem wredną suką i nie potrafię mu pokazać jak bardzo go kocham...chciałabym zmienic moje podejscie do życia...wydorośleć.. mój mąż jest naprawdę cudownym człowiekiem...a ja czasami w ogóle o nim nie myślę... Dodam jeszcze,że moje życie całkowicie nagle się zmieniło...bo jestem typem imprezowiczki, wiodłam bardzo szalone życie a tu nagle dwoje dzieci..mąż..i trzeba usiąść na d***e i zmienić całkowicie swoje myślenie...nie mogę się odnaleźć w tym wszystkim.... Proszę doradźcie co mogłabym zrobić...dziękuję i pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×