Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bsuszek

Odchudzanie

Polecane posty

Gość gość
zdecydowałam się na tabletki slimcea również. Stosuje 2 dzień. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obchudzanie dla osób które mają słabą przemianę czy cięzko im nie podjadać jest okropne i demotywujące kiedy nie widać efektów. Slimcea znakomicie pomaga w takiej sytuacji. Wcześniej cieżko było mi schudnąć 3kg... ze Slimcea i 10 nie jest takie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam. sporo da się schudnąć ze slimcea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćStik
Jak ju wcześniej pisałam do mnie nie przemawia nic innego jak Foreverslim.Żadne koktajle ani herbatki.Foreverslim okazał się tak skuteczny żę jeżeli miała bym polecać komuś kto chce się odchudzać to tylko te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaKM
A ja czytałam o skuteczności środków, które proponuje AmerPharma. Nawet mój dietetyk o nich wspomniał na ostatniej konsultacji. Może nawet sama zajmę się ich sprzedażą w ramach usługi "stwórz własną markę" i wybiorę coś z tych produktów: http://amerpharma.com/produkty/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również długo nie wierzyłam w takie środki. Tabletki Slimcea jednak działają. 12kg mówi samo za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimcea czy silvets? To chyba to samo już prawda? Właśnie je zamawiam, mam nadzieję że okażą się tak dobre jak opisują. http://nplink.net/0itbDE2k - to jest strona producenta jakby ktoś potrzebował albo chciał poczytać opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję teraz więcej ruchu i dodatkowo jagody ACAI: http://pl.bestacaiberryplus.com/ Powiem wam, że minęły 3 tygodnie, a ja czuję poprawę - samopoczucie lepsze, dużo więcej energii i 3 kg stracone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowazima
u mnie na wadze bardzo mocno w tamtym roku odbiło się jesienne podjadanie i siedzenie wieczorami w domu, bo zimno, bo szaro, bo brzydko :P słaba to była wymówka na podjadanie bo dużo przez to przytyłam. jak zaczeło się robić cieplej to zaczęłam brać tabletki iqgreen, dużo jeździłam na rowerze itp. zrzuciłam zimowy balast, w 2 miesiące -12 kg:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkotia
Od 3 tygodni odchudzam się z foreverslim - jak na razie efekty przyzwoite - straciłam 3 kg, staram się utrzymywać takie naturalne tempo, jak na razie głównie zmieniam dietę, ale chcę również wprowadzić aktywność fizyczną. Gdyby udało mi się stracić całe 12 kg nadwagi, to byłaby piękna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z doswiadczenia wiem, ze tego typu wczasy odchudzajace sa bardzo skuteczne, bo pomagaja zabac o siebie rowniez po ich zakonczeniu – www.nwazgorzu.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm, jezeli chesz postawic na skutecznosc to proponuje skorzystac z oferty www.nawzgorzu.com.pl narpawde warto, maja swietne metody i wiele mozna sie nauczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie świetną opcją są wczasy odchudzające. :) ja byłam na takich wczasach w www.nawzgorzu.com.pl . Aż trudno mi uwierzyć, że można skutecznie schudnąć w taki przyjemny sposób. Chętnie bym to powtórzyła. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymciaq
moim zdaniem w odchudzaniu warto zainteresować się wsparciem supelmentów, odżywek itp. - sama tak kiedyś robiłam, teraz już na szczęście nie muszę walczyć z wagą :) w każdym razie "wsparcie" dla siebie kupowałam na maximumnutrition.pl i byłam bardzo zadowolona, jakosć w przypadku takich odżywek jest moim zdaniem bardzo ważna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W temacie tabletek na odchudzanie zdecfydowanie slimcea to mój faworyt. Pomógł mi i mojej siostrze dojść do wagi której wcześniej nie pamietam kiedy miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMatylda
Żeby odchudzanie z Foreverslimem przyniosło oczekiwane efekty to należy trzymać sie zasad kuracji.Jeżeli to się zrobi to nie ma takiej możliwości aby nie schudnąc.Więc takie niewielkie zmiany i niedługi czas stosowania a jaka różnica wy wyglądzie i samopoczuciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że spora część z was zażywała tabletki na odchudzanie, ja trochę bałam się tego rozwiązania ze względu na możliwe powikłania zdrowotne i znajoma poleciła mi dodawanie do posiłków zwykłej kofeiny w proszku :) i wiecie co? gdyby nie ona, to pewnie nadal byłabym okrągłym pulpecikiem :D oczywiście posiłki były zdrowe, jadłam ich regularnie (5 razy dziennie) i do tego ćwiczyłam, ale i tak nie spodziewałam się takiego efektu :) także jeśli ktoś jest zainteresowany, to jak najbardziej polecam kofeinę, można ją dostać w wielu miejscach, chociaż ja w sumie zamawiałam przez internet z http://kofeina-sklep.pl/14-kofeina :) ktoś z was może też próbował takiego sposobu na odchudzanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie motywowałam z koleżanką jak byłam na kuracji ze Slimcea. Ja schudłam 15kg a koleżanka 14kg w 3 miesiące :) bez motywowania siebie było by cieżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarcysia
Spróbowałam Foreverslimu schudłam i jestem szczęśliwa.Foreverslim, to pierwszy produkt , który mi pomógł. Wszystkie inne przed nim to było wyrzucenie pieniędzy w błoto. A te tabletki bez głośnej telewizyjnej reklamy działa rewelacyjnie.Miesięczne stosowanie i zrzuciłam 6 kg. Polecam wszystkim odchudzającym się osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łolabogusia
Odżywki, suplementy z maximumnutrition.pl naprawdę dają radę, wybór spory, więc każdy powienien coś dla siebie znaleźć :) Ceny, obsługa, szybkość - wszystko fajnie i na poziomie (ceny na tym niskim poziomie :P) Ogolnie jeżeli ktoś nie daje sobie rady samemu, to takie wsparcie supli wydaje się mi fajnym pomysłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się udało schudnąć z suplementem http://greenshape.pl/. Ale same tabletki wiadomo nie pomogą, Trzeba też ćwiczyć. Ja wykonywałam trening tak 4-5 razy w tygodniu po 50 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma czegoś takiego jak szybkie odchudzanie po prostu nie ma i przekonałam się o tym dzięki poradni Dietalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na początku nawet nie myślałam że tabletki będą mi w stanie pomóc schudnąc.Ale Foreverslim to takie tabletki które bez problemu radzą sobie ze sporą nadwagą.Trochę pomogłam tym tabletka zmieniając dietę i ruszając tyłek z przed telewizora.W sumie na razie schudłam pare kilogramów ale juz czuje się zupełnie inną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość czasu szukałam czegoś skutecznego a o slimcea słyszałam już dawno ale nie myślałam że jest skuteczne a tym bardziej ze jest AŻ TAK skutecznym suplementem na odchudzanie. Schudłam 14kg kiedy na innych dietach nie było mowy o takim wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bla bla same reklamy Nie znam nikogo kto by schudl po tabletkach . Ja ostatnio przytylam ( pierwszy raz w zyciu a zyje 40 lat przekoczylam 50 kg i jestem podlamana) i zamierzam kupic spiruline bo czuje ze metabolizm mi zwolnil i do toalety nie chodze , rano jrszcze jako yako wygladam ale w ciagu dnia pecznieja , moze spirulina pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKapsel
Mi również udało się schudnąć dzięki Foreverslimowi.Nadal trzymam się tego że jadam częściej ale mniejsze posiłki od czasu do czasu pozwalam sobie na małe co nie co.I efektu jo-jo u mnie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barrynka
a ja przy pomocy tabsów iqgreen schudłam. Oczywiście nie żarłam jak świnia przy okazji brania tabletek ale też nie robiłam głodówek. 8kg poleciało w dół w 2msc także chyba całkiem okey wynik. no i trzeba trochę ruszyć tyłek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja brałam adipex! chyba już każdy o tym słyszał...ale to jest coś co na prawdę mogę polecić....ja zawsze miałam problem z obżarstwem i dla mnie ten lek był zbawieniem...dziękuje i jeszcze raz dziękuję za uczciwość Pana z doping-online.com za szybka wysyłkę i oryginalny produkt jestem bardzooooo zadowolona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×