Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bsuszek

Odchudzanie

Polecane posty

Gość julkakow
Nie wierze w jakiekolwiek tabletki/suplementy na odchudzanie. Należy zmienić nawyki żywieniowe, jeść zdrowo. Dodatkowo odpowiedni trening i zachowany bilans wodny. Codziennie powinniśmy wypijać około 2l wody. Pije Veroni Hydration, jest to woda oczyszczona, która ma odpowiednią ilość elektrolitów i minerałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam nie proporcjonalna nadwagę. Kwestia genów i budowy ciała. Schudłam bez problemu mimo to z suplementem diety Slimcea. Stosowałam go 3 miesiące i przez ten okres schudłam coś koło 10kg. Da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felia
Lepiej idź do dietetyka aby dobrał Ci odpowiednią dietę, nie możesz chodzić głodna i cały czas myśleć o jedzeniu. Mogę doradzić Ci skorzystanie z zabiegów kriolipolizy. To zabieg nieinwazyjny, bardzo skuteczny, miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej. W Krakowie w salonie Vici Clinic polecają m.in. te zabiegi. Dzięki kriolipolizie można pozbyć się zbędnego tłuszczyku na stałe, bez efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabela40
Niektórzy mają za dużo kilogramów, niektórzy za mało, może się po prostu zamienicie? :P A tak na poważnie to nie ma innej drogi jak ciężki trening i dieta, to jest każdego szansa na sukces. Proszę poczytać na ten temat przeczytać artykuł http://piotriwacz.pl/nasze-forum-o-odchudzaniu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wszystkim dietetyka online: www.joladietetyk.pl Skorzystałam z indywidualnie ułożonego poradnika żywieniowego i jestem póki co zadowolona, ubyło mi 3 kg w miesiąc mimo że zdażały mi się małe grzeszki ;) Poza tym ludzkie ceny, bardzo ciepłe podejście tej Pani Dietetyk i ogromna wiedza, zawsze mogę liczyć na odpowiedź na każde pytanie dotyczące żywienia. Nie jest to żadna reklama jak wielu tutaj takich, ale szczerze naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku nie musiałam az tak wiele zmieniać jeżeli chodzi o dietę wystarczyły na prawdę niewielkie zmiany.Foreverslim załatwił resztę.Mój wynik to - 13 kg.Uważam ten wynik za bardzo zadowalający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evellllllll
Mam zaufanie do herbatek Slim Herbal System. Kupowałam miesiąc temu i odkąd je piję zdecydowanie mi się apetyt zmniejszył. Ale też nie na tyle, żebym w ogóle miała wstręt do jedzenia. Bo niektóre suplementy diety takie są, że człowiek po nich przez jakiś czas na jedzenie nie może patrzeć a to to też nie jest dobra metoda bo się można wykończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalll222
Ja rownież polecam Slim Herbal System. Można tam w składzie takie rzeczy jak choćby żeń szeń znaleźć, czy babka lancetowata, mniszek lekarski, także nie faszeruje się organizmu jakąś trucizną, tylko samą naturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystaj z ułożonej profesjonalnie diety,ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie zaczęłam odchudzanie z Slimunox pewnie będzie mi bardzo ciężko przestawić się na dietę i zrezygnować z tego wszystkiego co do tej pory jadłam.Ale jak mus to mus.Muszę schudnąć i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączę do tematu, bo też zacząłem swoje odchudzanie, póki co łącze dietę klasyczną z kaplanexem i po tygodniu mam 3 kilogramy za sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamixx2
A nie czujesz żadnych negatywnych efektów po nim? Bo sam zamierzam używać, ale wolę się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, póki co na całe szczescie jest wszystko w porządku. Kupuj na stronie producenta aby mieć pewnośc ze wszystko będzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałem z różnych środków, ale zasadniczo najlepiej waga spadała z kaplanexem, spróbuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez dwóch zdań warto postawić na kaplanex, waga leci w mgnieniu oka, a co istotne bez żadnych negatywnych konsekwencji, waaaarto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dark_knight
W zasadzie poleciłbym skorzystanie z kaplanexu jak pisali wyżej + diety, wtedy szybko osiągniesz wagę jaką sobie tylko chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maneu2
Ja swoją walkę z odchudzaniem zakończyłem dzięki skorzystaniu z kaplanexu, waga w oka mgnieniu spadła o 12 kilogramów w 4 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rada dla Ciebie to http://dieta-lux.pl/46824 , schudlam w tydzien 5 kg i ciągle chudnę, jest naprawdę pyszna i nie jestem na niej glodna. Jesli masz jakies pytania pisz monia1802@hotmail.com naprawdę polecam !Jestem teraz szczęsliwa i pełna życia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąc. W końcu sukces i moja waga spadłą i to o całe 14 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem bardzo dobrym sprzętem, który może nam pomóc w zrzuceniu zbędnych kilogramów jest orbitrek, coś więcej na jego temat można przeczytać tutaj: http://www.silownia.net.pl/orbiterk/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie bardzo korzystne i wręcz zbawienne okazało się branie tabletek Foreverslim.Zaczynałam odchudzanie na samej diecie po jakimś czasie musiałam niestety włączyć tabletki bo po prostu nie było efektów.A regularne branie tych tabletek przynosi super efekty.Schudłam 15 kg cieszę się bo również nie wystąpił efekt jo-jo czyli odchudzanie jest skuteczne i trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SlimmerTime to unikalne połączenie składników, które pomagają schudnąć powodując uczucie sytości, spalając tkankę tłuszczową, zmniejszając apetyt i napady wilczego głodu. POLECAM W 100% http://track.easyprofits.com/1d9061

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam duże problemy z trawieniem, a przez to trudno przejść na dietę. Problem rozwiązałam ziołami, a konkretnie herbatami Slim Herbal System. Teraz na kolejny cykl wchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluteczka1
Ja np. po zimie zaczęłam dużo biegać i oprócz tego mam taką bieliznę korygującą i antycellulitową.Kupuję najczęściej na stronie orirose http://orirose.pl bo wiem ,że materiał z którego wykonują bieliznę jest przyjazny skórze i wytrzymały na pranie. Na efekty nie musialam dlugo czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupła, atrakcyjna sylwetka - marzenie każdego. Myślisz, że nie można tego tak łatwo osiągnąć? Przekonaj się, że można. Chcesz wyglądać atrakcyjnie i zdrowo? Jeśli tak to koniecznie wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Jest to strona najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Tylko z jego pomocą możesz osiągnąć sukces i przejść niesamowitą przemianę. Pan Igor to jedyny trener w Polsce, który zagwarantuje Ci innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe oraz fachową suplementację. Nie czekaj dłużej i wejdź na: www.igortreneronline.pl Zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Możesz już na zawsze pozbyć się niechcianego tłuszczu, zbudować piękną, smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to marzyłam o szczupłą sylwetkę od zawsze. Jakoś tak wyszło, że od dzieciństwa była trochę grubsza niż wszyscy. Zaczęłam trzymać dietę i detox od Teekanne i o dziwo - to pomogło, zwykłe menu z typowym jedzeniem codziennym i picie herbat! Polecam do sprawdzenia sobie tego linku: http://www.teekanne.pl/pl/herbata-i-ty/detoxplan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×