Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rita, Łucja, Faustyna,Jaśmina

Polecane posty

Gość gość

Które z tych imion najładniejsze? Nie mogę się zdecydować jak nazwać córkę. Możecie mi doradzić? Może macie jakieś propozycje innych oryginalnych imion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaśmina! Piękne! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o nie, tylko nie Faustyna. A resztę da się znieść. Jaśmina piękne, Łucja też :) Rita ujdzie ale bez szału - takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łucja Rita Jaśmina Faustyna znam jedna osobiscie cwaniara i dupodajka blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wymienionych to Łucja i Faustyna, mi się jeszcze Rozalka podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łucja i Faustyna nie, bo mają zbyt religijne konotacje. Rita niby też znana święta ale jakoś się nie kojarzy od razu. Jaśmina ładnie, zdrobniale Jasia, pomyśl jednak, czy dziecko nie będzie w dorosłym życiu się wstydziło imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja autorka. Nie sądzę zeby któreś z tych imion to jakiś wstyd dla dorosłej już osoby. Nie chce zeby moja córka była którąś Julką,Lenką itd. Znam jedną Rite ma 26 lat śliczna dziewczyna i nie widzę zeby nie była zadowolona z imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łucja piękne, chociaż ja bym tak nie dała, bo brzmi dosć poważnie. A skrót "Lusia" (bo tak najczęściej mówią) mi się średnio podoba. Jaśminka ślicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łucja - to zdecydowanie mój typ. Jestem w 10 tygodniu ciąży i jeżeli okaże się, że to dziewczynka to będzie albo Lucyna albo Łucja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 30 lat
i na imię Łucja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łucja najładniej. mi się podoba jeszcze Cecylia, a z bardziej popularnych to Urszulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krzywda dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację autorko, żadne z tych imion nie jest wstydem, wszystkie są piękne (wstyd to Jessica i Vanessa). Miałabym problem z wyborem. Chyba najbardziej Łucja mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rita <3 :) śliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vanessa pewnie ze obciach.. ale rita? rita to pies mojego znajomego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja autorka Nie słyszałam nigdzie zeby ktoś wolal na psa Rita. W moim rodzinny domu mamy psa o imieniu Sara, mialam też psa o imieniu Lenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie Faustyna. Rita albo Jasmina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łucja, choc jak juz, to wole Lucyne ( choc tez nie przepadam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AA jak bedziesz wołała w zdrobnieniu córeczke Ritka Faustka Jasia albo...jezuuu Łucyjka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze Jasmin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja autorka. Apropo zdrobnień. Rituś, Faustynko, Jaśminko, gorzej dla Łucji . Może Łucyjko. Zawsze coś się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z wszystkich Rita ujdzie, A może Anastazja, Rozalia , Liwia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co zdrabniac, imie Rita jest samo w sobie ladne, krotkie po co wymyslac jakies tam skroty,to samo z imienie Jasmina, nie widze sensu skrotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rita,Ritula,Ritus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tylko nie Anastazja niech to imie pozostanie zadkim i wyjatkowym :)Im mniej Nastusiek tym lepiej dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja autorka. Anastazja też mi się podoba ale mężowi za bardzo nie. Mamy dylemat a właściwie ja bo mężowi jest obojętne,które z tych podanych imion nadamy córce. Teraz chyba wybór pomiędzy Ritą a Jaśminą. Łucję i Faustynę raczej odrzucam. Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1122333
Mnie się właśnie Rita i Jaśmina najbardziej z Twoich podobają. Może do nazwiska dopasuj? Jak masz długie to Rita będzie jak znalazł :D Bierz też pod uwagę, ze Jaśminę będą chętnie zdrabniać na Jaśminkę lub nawet Jaśkę. Rita jest raczej formą, której zwykle ludzie bedą używać- pomijając tych nadgorliwych, którzy będą tworzyc Ritkę, Ritusię i inne dziwne. Ale tych będzie raczej mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1122333
Aaa, nie przeczytałam całego. Tobie pasują zdrobnienia. Nie wiem jak C***omóc. Przyciśnij może trochę męża niech też spróbuje się określić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia ta cara
a co zlego w Ritusi czy Ritce? Ewusia czy Ritusia roznicy nie widze ,zdrobnienie jak kazde inne.Ja osobiscie preferuje Ritula:) Mozesz nazwac tez Margarita i beda skracac Rita albo Margo,mi sie podoba Megi :) Jasmina tez ladnie :)Mozesz poczekac jak urodzisz wtedy zobaczysz co ci wiecej pasuje.Ja tez mialam dylemat ,ale jak urodzilam I spojrzalam na synka to odrazu wiedzialam,ktore imie wybrac. Ja mam corke Ivane I akurat tu wedzialam odrazu ,ze to jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1122333
Ale dla mnie i Ritusia i Ewusia to dziwnotwory. Ja osobiście zdrobnień używam głównie w celu skrócenia imienia. Oczywiście każdy ma swoje zdanie i moze sobie na swoje dziecko wołać jak chce. Ja osobiscie nie chciałabym, żeby ktos na moje dziecko mówił Ritula bo mi się to skrajnie nie podoba :) Znam jedną Polę (dla mnie jest to imię tak krótkie, że już innych tworów nie trzeba do niego wymyślać) na którą mówią Polcia, Polka, Poleczka, Polunia itd. Dla mnie, nie dosć, ze nie brzmi to najlepiej, to jeszcze jest to utrudnianie sobie życia bo tworzy się dłuzsze formy od podstawowej. Ale to tylko moje osobiste skrzywienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×