Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co kupujecie przez internet

Polecane posty

Gość gość
ja szalńczko kupuje sukienki, najczęściej na navona.pl - długo szukałam sklepu gdzie znajdę sukienki na różne okazje, oryginalne, dobrej jakości i wreszcie znalazłam. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel

Ja przez internet zamawiam ciuchy i robię to od jakiegoś czasu tylko i wyłącznie z recea.pl . Super jakość, fajne ceny i mega szybko przychodzą zamówienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena

Ja ostatnio kupiłam w świetnej cenie  lampe polimeryzacyjna VRN na profitssmpl. Spisuje się super!Nie spodziewałam się, że tak szybko zrealizują moje zamówienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Ostatnio zamawiałam przez internet opaski sportowe garett fit 15 dla braci pod choinkę i jestem bardzo zadowolona bo bardzo szybko zrealizowano moje zamówienie a bardzo zależało mi akurat na tym modelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie przez internet kupiłam prezenty pod choinkę i inne potrzebne na święta rzeczy. 😀  Teraz w galeriach handlowych są takie tłumy, że już wolę zakupy przez internet. Dziś przyszła paczka ze sklepu dr. oetkera w którym kupiłam pierniczki, foremki i świąteczne dekoracje do ciast oraz formę do pieczenia. A wczoraj przyszły prezenty z empiku, gra dla brata i książki dla siostry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×