Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co kupujecie przez internet

Polecane posty

Gość alalaIV
Kupuję coraz więcej, by zaoszczędzić na czasie i kasie. Mam swoje ulubione sklepy. I tak sukienki kupuję z kolekcji http://sugarfree.pl/ bo przekonałam się, że sukienka dotrze bez żadnych niespodzianek i będzie dokładnie taka jaką zamówiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też staram się oszczędzać swój czas dlatego przestałam chodzić po sklepach stacjonarnych, znacznie szybciej znajduje fajne rzeczy w internecie. Mój ostatni zakup to rękawiczki :D Może to trochę dziwne, bo jest jeszcze ciepło, ale dużo biegam a na Sport-Guru znalazłam fajne po przecenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poluję na kosmetyki ;) bo na allegro często można je dorwać w połowę taniej niż w sklepach ;) allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4276153 tu np są aukcje naprawdę dobrych kosmetyków i można licytować. Więc często wychodzi duużo taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kollllkiska
To jest teraz moje najnowsze odkrycie jesli chodzi własnie o wszelkie propozycje gadzetów i ciekawych rzeczy do domu http://pachnacaszafa.pl/sklep/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlkaA
Z Allegro raczej nie korzystam, jeśli już to ze sklepów internetowych :) i wtedy to zamawiam najczęściej ubrania i buty :) Rzeczywiście można znalezc tańsze rzeczy i ciekawsze niż w sklepach stacjonarnych. Ostatnim moim zakupem były buty, botki na zimę, które kupiłam tutaj: http://www.filippo.pl/pl/c/KOLEKCJA-PREMIUM/81 Jak do tej pory świetnie się sprawują :) Oby tak przez całą zimę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość queendesole
Przez Internet kupuję praktycznie wszystko. Najwięcej jednak oszczędzam na kosmetykach :D Osobiście polecam http://www.hurtowniakosmetyczna24.pl/ . Mają tu niewygórowane bardzo ciekawe produkty w niezłych cenach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jodla sosna
ja ostatnio kupiłam jedzenie - ser parmezan, prosto od importera z Włoch: www.serparmezan.pl - powiem szczerze, że jestem naprawdę w szoku, smakuje zupełnie inaczej niż w ten w polskich sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje na ebay prawie wszystko bo jest taniej i wygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję praktycznie wszystko przez internet. Wielu z moich znajomych tak urządziło swoje mieszkanie. Oszczędność jest ogromna. Prostym przykładem są nawet urządzenia elektryczne, czy agd. Przecież media markt, media expert agata meble, itd itp to ceny są mega zawyżone, bo przecież skąd by brali kasę na reklamy? Często identyczny produkt można w internecie kupić taniej o 100, 200 zł. Mam konto na allegro, ale też sprawdzam ceny na porównywarkach. Polecam min. www.ceneo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio zakupiłem fotel ergonomiczny vip. Jest genialny. Cenowo nie wygórowany. Komfort pracy sobie w końcu poprawiłem. Częste zakupy przez internet to moja specjalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuję przez internet nawet często, ale też sprawdzam na porównywarkach cenowych i często ma to sens. Jeszcze spożywczych rzeczy nie zamawiałam internetowo, ale może kiedyś przyjdzie na to czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatbrdn
Kupowanie przez internet jest ryzykowne. Ja już się przejechałem. Gdyby nie radca prawny, Piotr Turowicz z Warszawy, nie wiem, co bym zrobił. Jego strona: www.piotrturowicz.pl POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głównie kosmetyki, książki, czasami ciuchy jeśli znajdzie się fajna okazja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęsciej kupuję ubrania i elektronikę. W sieci łątwiej znaleźć okazje, przeceny i co najważniejsze swój rozmiar. Obecnie często zerkam na allinside.pl ;) Ceny tam są niskie, a asortyment meeega szeroki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mam wybór a sprzedający ma sklep i równocześnie sprzedaje na allegro to wybieram sklep. Najczęściej kupuje części samochodowe i półfabrykanty do biżuterii czy włóczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elektronikę i agd na ww.morele.net . czasem sobie pomagam ich poradnikami, bo podają tam parametry urządzenia, ale nie promują konkretnych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leapsnadjaugran1981vqgfr
Pewnie, że tak. Niestety nie mam dostępu do wielu produktów, ponieważ sama mieszkam w małej miejscowośc***Przez allegro kupuję rzadko- zraziłam się kilka razy przez nieuczciwych sprzedawców. Jeżeli chodzi o sklepy online to kupuję wino i inne alkohole na sklep-wina.pl . Ostatnio kupowałam alkohol w prezencie dla męża, na obronę magistra dla komisji oraz dla koleżanki z pracy na parapetówkę. Jasne http://sqmin.tk/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak, Pachnąca szafa ma naprawde bardzo duzy wybór i przyznam szczerze ze jednak jesli chodzi o zapachy to ja tez jestem zdania ze są naprawde bardzo delikatne i przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w morele net to pracują mało kompetentni ludzie. nigdy więcej u nich nic nie zamówię, mało tego, ludzie, którzy dostarczali mi towar wnieśli mi pralkę na środek mieszkania i sobie poszli a regulamin dostawy mówi, ze powinni postawić do łazienki i jeszcze rozpakować. Złożyłam reklamację-oczywiście nie została uznana. Za to muszę Wam powiedzieć, że moi znajomi ostatnio kupili przez neta 100 sztuk prezerwatyw znanej firmy za 60 zł!!!!!!!Kupilibyście? ?Ja się zastanawiam, bo trochę przy takim zakupie mam stracha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przestałam korzystać z allegro gdy pojawiły się problemy, że rzeczy były w innym stanie niż w ogłoszeniach... :/ Teraz szukam tańszych zamienników, znalazłam kilka fajnych stron np. alliside.pl, gdzie można kupić je za grosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belgijjopaa37
U mnie nawet spożywka on-line na frisco, a tak to książki, prezenty, kosmetyki, rtv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję jeszcze akcesoria do wapowania na reddog.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę powiedzieć, że prawie wszystko - ubrania, jedzenie, meble, zamawiam różne usługi itp. Na przykład taki program komputerowy - szukam w internecie http://avast.programyzobacz.pl wybieram taki, który aktualnie potrzebuję, pobieram, płacę i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w stanie kupić wszystko...często zamawiam zakupy spożywcze, sprzęty agd i rtv, niedostępne w sklepach stacjonarnych kosmetyki...ale nigdu nie kupiłabym ciuchów ani butów. Po pierwsze odebrałabym sobie całą przyjemnosc zakupów, bo ja to akurat lubię...po drugie nie kupiłabym niczego w ciemno...muszę przymierzyć daną rzecz zanim ją kupię...i przede wszystkim obejrzeć na żywo, bo widziałam jakie sa rozbiezności między tym co na zdjęciu a tym co w rzeczywistosci...kolezanki zamawiają często na allegro, później się bujają ze zwrotami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×