Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem gruba, zaniedbana swinia!

Polecane posty

Gość gość

:-( Niestety :-( 5 miesiecy po porodzie, karmie nadal piersia, wiec rygorystyczne diety odpadaja. Na dodatek mam niedoczynnosc tarczycy i niedobory zelaza, wiec szybko sie mecze. Kondycja do d....y, brak czasu... I mam dzisiaj mega dola :-( Nic to, trzeba dupsko spiac i wziasc sie w garsc. Sorry za ten post ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skłooot
przynajmniej masz świadomość,że jesteś grubą świnią i że jest to problemem dla cb :) a to już sukces. powodzenia!!! wyznacz sobie cel i dąż do niego bo dla kogo warto jak nie dla siebie ?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź się za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skok na główkę cię uratuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego powyzej! Skok raczej przydalby sie Tobie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro karmisz zrób sobie dietę ("dieta" w sensie "odzywianie") zdrową, która zapewni Tobie i Twemu dziecku odpowiednią ilość żelaza i innych składników a jednocześnie wyszczupli Cię i ujędrni bez głodowania. Jedz codziennie owsiankę (na wodzie!) z suszonymi i surowymi owocami, do tego obiady z na bazie kasz(jaglana, gryczna, jęczmienna), czerwonej soczewicy itp oraz warzyw. jak najwięcej surówek i sałatek. Ryby rób na parze lub w piekarniku (owiniete w folie aluminiową), pij świeży sokm z cytryny i innych owoców, jedz chude mięso, jaja. Pij wodę mineralną-nie źródlaną. Nie trzeba się głodzić aby dobrze wyglądać. Co więcej duża ilość witamin i minerałów w codziennym jadłospisie wpływa na nastrój. Zła dieta, bez tych składników obniża nastrój, osłabia itp Jeśli masz ochotę dodaj lekkie ćwiczenia, takie które sprawią C**przyjemność. NIc na siłę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×