Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MonicaMonicaMonica

Czy już naprawdę

Polecane posty

Czyli.............no właśnie.............pocałować niby ukradkiem w szyję....tak przez przypadek po prostu......ot samo wyszło......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki obawiałem się,że mam do czynienia z humanistką,ale gdy zauważyłem to to już enter był wciśnięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuuuuuuuu ale to było wielokropkami.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę się bronił tylko już bez wielokropków pogłaszczę po karku a potem podrapię za uszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak delikatnie w usta,no może lekko ugryzę w wargę nawet nie ugryzę usnę zębami to tak na zachętę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie łapię Cię za głowę i dociskam Twoje usta do swoich:czekam aż rozsuniesz wargi i zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak już czas powrócić do wielokropków......już się inaczej nie da.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za mną?....Przecież jest delikatnie.....spokojnie.....bez pośpiechu....chcę tylko abyś się rozpłynęła w moich ramionach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już mam przywarte usta do Twoich....czekam na zaproszenie...uchyl twoje usta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy to macie problemy, zobaczcie co mi sie przytrafilo, ja do dzisiaj nie moge sie pozbierac po jednej.... wstydzilam sie isc do toalety przy facecie, wiec poszlam pod prysznic (byl osobno) zrobilam kupe do worka, potem przemycilam w reczniku ten worek i schowalam w plecaku.. nastepnego dnia smrod byl straszny, koles otworzyl moj plecak ja w panice sie na niego zucilam i powiedzialam ze to splesniale brzoskwinie... chyba nie uwierzył Dodatkowo, bylam kiedys z rodziciami na dzialce u ich znajomych i nie bylo tam toalety. Wszyscy spali w takim baraku dla pracownikow, bo nie wybudowali jeszcze wtedy domu. W pewnym momencie wszyscy obwiescili, ze idą na spacer. Ja odmowilam, bo pomyslalam, ze w tym czasie jak oni pojda, ja zrobie kupkę. Zamknelam sie w tym baraku, wzielam reklamowke i chcialam zrobic do niej kupe. Nie trafilam!!!! W tym momencie oni wrocili ze spaceru. Kupa na ziemi, ja z majtkami w kostkach....Wzielam te kupę przez siatkę i wrzucilam do komory na posciel w lozku. Przez kilka godzin wszyscy zastanawiali sie dlaczego unosil sie tam taki obrzydliwy zapach.... Az znalezli!!!! Chcialam uciekac z tej dzialki na piechote ze wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cudownie lubię gonitwę języków......ręka sama przez ramię zsuwa mi się na plecy....czujesz jak w rytm gonitwy języków przesuwa się po twoim kręgosłupie..........naturalnie po skórze a nie koszulce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otwieram na chwilę oczy muszę zobaczyć twoją rozanieloną twarzy....mmmmm.....cudownie.....jeden z najpiękniejszych widoków na ziemi...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ściągam koszulkę....stanik....cofam się na krok aby zobaczyć Cię taką przez chwilę.....wracam.... zaczynam całować i pięścić językiem twoje piersi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dłonie lądują na twoich plecach......zsuwają się w dół....nie przerywam całowania i ssania twoich piersi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×