Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hihihajka

10 miesiecy i ani jednego zęba

Polecane posty

Gość hihihajka

Czy mam sie zaczac martwic? Ktoras mama miala tak ze swoim dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie martw się niektórym dzieciom wychodzą bardzo wcześnie a innym później. Mojej córce zaczęły wyszedł 1 ząbek jak miała 6 miesięcy a syn jak skonczył 11 miesięcy. nie ma regóły:) i nie trzeba się matrwić.W mojej rodzinie są przypadki gdzie ząbki wychodziły po 1 roku.taka uroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zalogowało mnie za pierwszym razem. nie martw się niektórym dzieciom wychodzą bardzo wcześnie a innym później. Mojej córce zaczęły wyszedł 1 ząbek jak miała 6 miesięcy a syn jak skonczył 11 miesięcy. nie ma regółyusmiech.gif i nie trzeba się matrwić.W mojej rodzinie są przypadki gdzie ząbki wychodziły po 1 roku.taka uroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej wyszły pod koniec 11 miesiąca. I to dwie górne dwójki. Nie martw się, ma jeszcze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój synek ma ponad 9 miesięcy i też nie ma zębów. trochę się martwię, tym bardziej, ze to u niego związane jest z chorobą genetyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihajka
Corka miala w wieku 9 miesiecy i to juz mi wtedy wydswalo sie pozno no ale skoro piszrcie ze znacie przypadko zr zdarza sie i pozniej to juz jestem spokojniejsxs. Moze bedzie mial zdrowsze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×