Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agatorix

Wybór dużej lodówki jaka marka

Polecane posty

Witam, w tym roku bedziemy przenosić się do nowego domu, a co za tym idzie, trzeba kupić nowe sprzęty (teraz w mieszkaniu mam agd zabudowane, więc zostaje). Najbardziej męczy mnie wybór lodówki. Chodziłam juz po sklepach, oglądałam w internecie, jednak nie moge się zdecydować na konkretny sprzęt. Będziemy potrzebować dużej lodówki. Najbardziej ze wszystkich podoba mi się Sharp czterodrzwiowy. Ale poraża mnie cena - najtańszy taki model kosztuje ponad 6 tysięcy (najdroższy 8,5 tys.) Beko ma podobny produkt, sporo tańszy, ale to właśnie Beko i jakoś nie jestem przekonana do tej marki. Oglądaliśmy też Samsunga - na górze lodówka (dzielone drzwi), na dole szuflady z zamrażarką- cena ok. 4,5 tys. klasa energ. A+. W podobnej cenie jest wiele "standardowych" lodówek side by side, czyli lodówka po jednej stronie (od góry do dołu), a zamrażarka po drugiej. Są też w kl. energ. A++. Najlepiej jakby zamrażalnik był na dole, a lodówka na górze. Macie doświadczenia z lodówkami side by side? czy przeszkadza Wam, że po wiele rzeczy ciągle trzeba się schylać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite128
Jezeli lodówka ma kosztowac powyżej 2 tys zł to wybierz Samsunga W cenie do 1400 zł najlepiej Polar . U mnie jest Polar od 10 lat i nigdy nie było z nim żadnych problemów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tej chwili mam Whirpoola, nawet nie pamiętam ile kosztowała, bo ma już 12 lat. Teraz szukam dużej lodówki i nie potrafię wybrać. Nawet Sharp ma w swojej ofercie lodówkę, która wygląda jak tradycyjna, tylko że jest dużo szersza i byłaby super, ale ma zamrażalnik na górze. Jeśli chodzi o lodówki side by side to wybór jest duży, tylko że wolałabym jakby zamrażalka była na dole. Ten warunek (plus rozsądna cena) spełnia Samsung, Beko, Ariston. Chyba zostanę przy tym samsungu z szufladami albo kupimy jakąś side by side Bosha albo Sharpa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te lodówki side by side tylko wydaja sie duze. ja mam sharpa za 3,5 tysiaca. Szeroki z zamrazanikiem u gory. Jest mega wielka, zeby ja zapelnic trzeba wyplate wydac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez patrzylam na ta lodowke samsunga ale w koncu zdecydowalam sie na Sharpa, czegos mi w samsungu brakowalo, juz nie panietam czego. tez sie obawialam ze bedzie mi przeszkadzac zamrazalnik i gory ale powiem Ci ze nie ma to wielkiego znaczenia. A lodowke mam juz ponad rok i nie zamieniłabym na żadną inna. W zmrazalniku tez sie wszystko pieknie miesci i nie musze kombinowac z układaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz się przejadę po sklepach, bo jednak na żywo to inaczej te lodówki się ogląda. Mam trochę czasu, tylko z grubsza musiałam podać wymiary do projektowanej kuchni, ale to i tak nie będzie miało większego znaczenia, bo lodówka będzie stała w takim miejscu, że 10 cm w tą, czy w tamtą nie robi różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne lodówki side by side robi LG, to kwestia logistyki czy trzeba się często schylać czy nie, nie wiem ile finalnie możesz wydać kasy na taki sprzęt ale w granicach 4100-4700 na pewno coś znajdziesz odpowiedniego, ta lodówka jest niezła http://www.euro.com.pl/lodowki/lg-gsp545pvyv.bhtml znajomi mają podobną, gdyby nie to że mam małą kuchnię to sama bym sobie kupiła taką ;) widzę, że ma 10 lat gwarancji na kompresor, ma dystrybutor wody i lodu, w lecie jak znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porządne lodówki robi amica, szczególnie te a+ i wyżej jesli chodzi o energooszczędność. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halszkka
Zdecydowanie stawiam na nowoczesne lodówki od LG bo nie dosyć, ze pięknie się prezentują to maja masę przydatnych funkcji i rozwiązań jak chociażby silnik liniowy który pobiera mało prądu, smart diagnosis, czy komora zerowa, z której osobiście non stop korzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 4osobową rodzinke, więc lodówka w domu zawsze jest spora. Przetestowałam kilka marek i u nas najlepiej sprawdził się Bosh - najlepiej, czyli najdłużej bezawaryjnie. Dlatego jeśli miałabym wybierać lodówkę, to na pewno wybrałabym coś z lodówek z zamrażalnikiem, o takich: http://www.zadowolenie.pl/agd/lodowki-z-zamrazalnikiem, najprawdopodobniej marki Bosh - bo mam do nich zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również szukam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz wybrać kilka urządzeń, które Cię interesują i porównać parametry i cenę każdego z nich - chyba nie ma lepszego sposobu na wybór sprzętu AGD. A jeśli chodzi o same lodówki side by side, to warto najpierw zapoznać się z tym na jakie parametry powinniśmy zwracać uwagę, tutaj dobrze napisany artykuł na ten temat, który powinien pomóc Ci przy wyborze - https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/lodowki-side-by-side-1411.html Pozdrawiam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu także szukałem lodówki do swojego domu. Zależało mi na tym aby była energooszczędna. Całe szczęście koleżanka poleciła mi stronę http://www.topten.info.pl/. Jest to porównywarka, na której można znaleźć energooszczędne lodówki. Dzięki temu mogłam zdecydować się na najlepszy sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli szukacie nowej lodówki, to najlepiej porównajcie sobie najpierw ceny różnych modeli i marek, np. tutaj: http://www.homebook.pl/produkty/lodowki Uważam, że to bardzo rozsądne rozwiązanie, bo można się zorientować, czy nie możemy kupić sprzętu o podobnych parametrach w niższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanek44
Na rynku jest bardzo dużo lodówek, ale moim zdaniem niektóre marki odstaja od reszty, czy to na plus czy na minus. Ja z mężem kupiliśmy chłodziarko zamrażarkę Liebherr po długich lekturach na forach itp i ostatecznie okazało się, że wybraliśmy chyba najlepiej jak mogliśmy. Pakowna, ładna i bardzo, bardzo energooszczędna, więc ja ze swojej strony na dużą lodówkę polecam Liebherr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim się zdecydujesz poczytaj o dobieraniu lodówki do zabudowy, ja posiłkowałam się przykładowo takim artykułem https://faar.pl/jak-wybierac-lodowke-z-zamrazalnikiem-do-zabudowy/. Teraz opcji jest naprawdę dużo. Zwróć uwagę na energooszczędność, przynajmniej dla mnie to było ważne, żeby później nie wydać drugie tyle w rachunkach za prąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzyłaś na lodówki w media expert? mi tam pomogli dobrać mojego samsunga. Dobry jest. Plus ze jak sie wypelni ankiete to mozna wygrać 750zl u nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj jakieś namiary na tę ankietę bo może się to opylać widzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×