Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mój facet jest skąpy?

Polecane posty

Gość gość
I juz widze jak po okresie odejdziesz...dasz mu druga szanse. Tekst o DNA to jak powiedziec "jestes k***a,ale ja ciebie nie obrazam". Wez idz sie leczyc. Mam corke w twoim wieku i nie wiem co bym jej zrobila. Znajomi musza miec z ciebie niezla beke. O ile wyjdziesz calo ze sprawa ciazy,to dziekuj Bogu i uciekaj,bo wlasnie to byl sprawdzian zwiazku. W cuda wierze,ze on sie Toba zaopiekuje i dzieckiem. Przeciez kobieta w ciazy jest gruba, moze sie nawet zrzygac. Bedziesz jesc makaron z warzywami cala ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bulgarka moze "leci" bo nie wie jaki jest. Ciekawe,czy by sie pozwolila tak traktowac. Jestem pewna,ze jak go zostawisz bedzie sam jak ten chooooj na weselu,bo zadna kobieta sie na takie cos nie zgodzi. Zaprosil Cie , mlodsza,bez zarobkow i jeszcze kazal zakupy robic. No ludzie,smieszne. A bywaliscie w restauracjach?cos zwiedzielas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytałam tylko pierwszy post autorko ale ten Twój "facet" to totalna porażka :/ większego skąpca nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka to idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masara on nie tylko jest skąpy, ale po prostu Cie wykorzystuje na maksa a Ty tego nie widzisz? Dla mnie w związku normalne jest płacenie czasem ja, czasem facet. Ale Twój to wyraźnie bez skrupułów żeruje na studentce (!!!) choć sam ma prace i jak sama piszesz normalnie zarabia. W dodatku on Cię nie traktuje poważnie. Po Twoim opisie wychodzi, że jest mu dobrze bo ma młoda dziewczynę, która za niego jeszcze często płaci, seks jest, pretensji nie zgłasza. No to facet korzysta. Jak pojawia się sytuacja problemowa to on umywa rączki, rób test DNA a on w tym czasie będzie się jarał jakąś bułgarką. Facet nie jest Ciebie wart!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale on placi za bilety. CHociaz przez niego spedzilam wigilie w niemczech,bo przebukowanie biletu kosztowaloby 13!!! euro. Mam wrazenie czasem,ze to on leci na ta bulgarke,nie ona na niego. Pokazuje mnie na fejsie i chwali sie kumplom pewnie,ze ma kogos do lozka. Malo tego jego rodzina uwaza,ze planowalam ciaze co jest bzdura do kwadratu. Ja tu teraz oficjalnie obiecuje,ze jak dostane okres to od razu odchodze. Mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co że płaci? Jak facet idzie do prostytutki to też płaci. Opanuj się i weź kontrolę. On cię nie chce i nie będzie chciał. Pogódź się z tym. Nawet jak jesteś w ciąży on cię i tak oleje z dzieckiem czy bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzial,ze decyzja nalezy do mnie,ze moglby mi oplacic zabieg jesli chce,ae jemu jest obojetne bo musi sie dostosowac do mojej decyzji. Peknie mi serce jak to zrobie:(.nie moge zabic wlasnego dziecka. Oby to bylo problemy hormonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc urodź i miej dziecko. Ale sama a bez niego bo on ci nie pomoże a tylko płakać będziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak urodze to nie mam dokad pojsc. Rodzice beda ciagle powtarzac,ze zmarnowalam sobie zycie,nie wytrzymam tego. On mowi,ze chce,zebysmy razem zamieszkali,wychoali dziecko,ale o slubie ani slowa.Czyli jak mu nie ebdzie pasowalo to mam spie***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam tyle lat co ty i mój ma tyle lat co twój. Ale czegoś takiego sobie nie wyobrażam. Opcja jest jeszcze urodź i oddaj jak wiesz że sama sobie nie poradzisz a dziecku życia nie marnuj bo szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko musisz byc koszmarnie brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponoć nie jestem. Wkleilabym zdjecie,ale tu cala masa swirow wiec nie zaryzykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro podobno nie jesteś brzydka to po co ci to. On ci niczego nie daje a będzie jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz mu ze nie ma mowy o tabsach nie daj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Zostaw go tak czy owak. Co to za związek w ogóle. :O 2. Idź do dowolnego laboratorium i zrób sobie zbadaj sobie krew - beta HCG. Od razu będziesz miała pewność, czy jesteś w ciąży. 15-25 zł, w zależności od cennika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciocia pralinka popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, jestes mloda,z tego co wnioskuje niebrzydka i bedziesz wyksztalcona, dlaczego sobie to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nosz k****, facet jak każe babie za coś zapłacić to d**ek i ją wykorzystuje, no a wy kim jesteście i co robicie żądając żeby płacili za was za wszystko? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet,ktory kaze kobiecie placic to jakas peezda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten co płaci to frajer płacący dziwce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on nie jest skąpy tylko nie chce dawać się tobie wykorzystywać materialistko i skąpiradło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niech sobie trzepie i wylewa jad na babskim forum tak jak autorzy powyzszych komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jestes taka biedna to dlaczego wszędzie sie rozbijasz taksowkami? Nie pracujesz wiec chyba masz czas żeby pojechac na pociąg komunikacja miejska? W portfelu 20 euro, wiecznie brakuje kilku zł ale taxi za 40 musi być. I tak pewnie jest że wszystkim. Wzielas 50 zł i nawet nie przyszlo Ci do glowy żeby wspomniec o oddaniu. Twój facet jest kiepski ale Ty nie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby to prymitywne istoty o podwójnej moralnośc****ozbawione wstydu i sumienia, wszystkie zachowania facetów które potępiają, w tym też te patologiczne, we własnym wykonaniu uważają za jak najbardziej normalne i w ogóle nie widzą problemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qrwa , nie wierze oczom ! To jeszcze sa takie p****y ? Autorko powiedz temu panu pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...oczywiście każdy kto im zwróci uwagę na niestosowne zachowanie i głupotę to frustrat i pedał ;-) Głupie cielichy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty Qrwo myślisz że wiecznie będziesz się huśtać na kasie faceta? Naiwna bździągwo, zestarzejesz się to pójdziesz w odstawkę, mądry facet nie płaci za starą qrwę tylko ją zmienia na młodszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, kopinij go w doope to zostanie takim samym sfrustrowanym koniotrzepem jak ten powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×