Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mój facet jest skąpy?

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyno ten gość traktuje cie jak worek nas sperme a raczej jako dmuchana lalkę do ulzenia sobie. Jak możesz z nim w ogóle być ??? DNA ??? Kuzwa ten gość cie nie kocha !!!! Zostaw go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty 07.02.14 sama jesteś frustratką i na dodatek k***ą niemytą, trzeba nie mieć wstydu żeby brać od kogoś pieniądze i jeszcze obrabiać mu d**ę że 50 zł to mało na taksówkę... a k***o tępa kup sobie bilet na MKS, miliony ludzi nimi jeździ w krajach bogatych również i nie bluzga na partnerów, jak ci nie pasuje to się weź szmato do roboty a nie bluzgaj na faceta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...głupia k***a niemyta, pani dobra rada, no p******* jej się od tego obciągania za pieniądze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga1111111111
Wiocha, wiocha, wiocha.... Ja nigdy nie płaciłam w restauracji ani za zakupy.... ani za nic co defakto facet zazwyczaj proponuje ze zapłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga1111111111
Kurcze nawet jak byłam z kolegami gdzies ( gdzie byłam singielką) to nie pozwalali sobie za nic zapłacić. Za podwózkę, czy jak bylismy gdzies. Tak, twój facet jest skąpy i to wobec swojej kobiety. To bardzo źle. Gdyby tylko w stosunku do innych osób to ok. Nawet lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lol.. dam Ci tak 4/10 wtopiłaś przy teście DNA bo zaczęłaś strasznie się motać. Niby wynik jest, a w sumie to nie wiesz jeszcze czy w ciąży jesteś. Ale prowo całkiem niezłe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrob sobie test best hcg w labolatorium i bedziesz wiedziec jeszcze dziaiaj czy jestes w ciazy czy nie. Tak poza tym to jakis fatalny ten zwiazek. Na odchodnym rzucilabym mu 50 zl na otarcie lez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo autorko, jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja autorka';) Wczoraj dostałam okres po luteinie. Teraz mogę to wszystko jakoś ma trzeźwo przemyśleć. Tak go kocham,ale czuję,ze cos nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko,tak zostan z nim a potem placz,baby sa durne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×