Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamillennnka

Szukam sponsora

Polecane posty

Gość gość
zamiast szukać sponsora weź się za porządną pracę,dziecko wez sobei to do serca!!! i sie nei patologuj za alfonsami z netu;:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej gościu z 20:59:) twoja oferta jest aktualna? jeśli tak daj email a się odezwę i możemy fajnie się zabawić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia1989
Nie do końca... To co robi nazywa sie sponsoring a po polsku to prostytucja. Rozumiem ze są takie ale watpie zeby ktoś z wyzszym wykrztalceniem tak robil. Ktoś sobie jaja robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak aktulana on30@mixbox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia1989
Jakby mowila serio to by dala,zdjęcie i zrobila czarny,pasek na oczy. Ktoś jej tak mówil i nie wstawila. Promocja dla inteligentnych: kto jej wierzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillennnka
to nie jest żadna prowokacja. nie moge znaleźć pracy w zawodzie ( skonczyłam dziennikarstwo- studia magisterskie) nie mogę znaleźć również pracy biurowej, ponieważ nie mam doświadczenia, nie chce kolejny rok pracować na śmieciową umowę zlecenie w galerii handlowej za 7zł/h. Nie mam również odłożonej wystarczającej sumy pieniędzy, aby założyć własny biznes. w związku z tym, ze wyglądam ok, można ze mną porozmawiać na różne tematy, można ciekawie spędzić czas ( niekoniecznie sex) chociaż sex lubię, jestem młoda i też mam swoje potrzeby. niedawno rozstałam się z partnerem po 5 latach związku, szukam czegoś nowego, szukam lepszego jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia1989
Poradze ci... Zamiast świecić dupa, zrob jak mój chlopak identyczny problem jak twój tylko ze po psychologii. Nie chcial brać kasy od rodziców wiec pochodzil po urzedach, napisal biznes plan i dostal dotacje i kredyt niskoboprocentowany. Ty po prostu idziesz na latwizne. A jak ciezko z praca w regionie to sie wyjeżdża a 7zl na godzinę to nie Malo. Od czegoś trzeba zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillennnka
ok, nie twierdze, ze nie, moze ide na łatwizne, ale mam do tego prawo, tak zdecydowalam, to jest moje życie, a pracując za 7zl/h zarabialam 1100zł ,myslisz, ze za to da sie wyzyc? opłaty za mieszkanie wynoszą 800zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kredyt dostał a 7zł/h to nie mało buahahahahah znasz włoski? pomogę znaleźć ci normalną pracę bezinteresownie no może kiedyś się zabawimy jak będziesz miała ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillennnka
a wyjeżdzać nie chce, bo tutaj mam mieszkanie, które odziedziczyłam w spadku. zresztą w trakcie studiów mieszkałam w dużym mieście i tez wcale lepiej nie było, pracowałam jako niania, bo lepiej płacili niz w jakimś głupim reserved czy innym badziwnym sklepiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillennnka
nie znam włoskiego, a do języków obcych niestety nigdy głowy nie miałam, ale po angielsku potrafię się doagadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ilu maiłąś pertnerów sex w gumce czy bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillennnka
miałam 4 partnerów. wiem, że to niewiele, ale to dlatego, że ostatnie 5 lat spędziłam z jednym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale napraedę nic lepszego nie umiesz niż nadstawianie komuś tyłka? Jaki będziesz miała szacunek do siebie? Pomyślałaś co będziesz czuć na łożu śmierci? Jakie to musi być straszne konać wiedząc że było się prostytutką z wyboru! Jaki strach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia1989
Myslalam ze to stawka na pelen etat... Ja robie w glupim butiku i mam 10. Ale 6h. Masz dom w spadku a wynajmujesz? To moze sprzedaj dom i starczy na interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillennnka
nie mam domu, tylko 2pokojowe mieszkanie w bloku z wielkiej płyty. a to 1100 na miesiac i tak rzadko kiedy miałam, bo pracując na umowe zlecenie w grafiku przeważnie przypadało ok 120-140 godzin na miesiąc, a 1100 wychodzi gdybym miała 160h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
połykasz? anal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapłacę Ci czynsz w zamian za dwa spotkania w miesiącu OK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia1989
Mówisz ze masz mieszkanie a placisz czynsz... Hm... Wynajmij i idz do pracy. Lekko dasz rade. Ludzie dorabiają sie ma umyśle a nie na d***e... Wyobraź jakbys sie czula tak dajac facetom, trzeba mieć jakiś system wartości i godność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillennnka
a co w tym dziwnego, że mam mieszkanie i płacę czynsz? nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapłacę Ci czynsz w zamian za dwa spotkania w miesiącu OK ? odpowiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, napisz na maila, to się dogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillennnka
gościu napisz na kamilllaa88@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie odpisujesz na maile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillennnka
na maile będę odpisywać jutro, wtedy tez wysle zdjecie i jezeli ktos bedzie nadal zainteresowany to umowimy się na spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OK , czekam na zdjęcia i możemy już jutro się bzykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale połykasz ? spust na twarz bierzesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samurai
laska albo jestes powazna albo nie. Odpisz na miala.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia1989
Mowilam ze prowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×