Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość whiteunicorn

Ćwiczymy do lata!

Polecane posty

Gość whiteunicorn

Kto ma ochotę schudnąć do lata? Proponuję zdrową dietę +ćwiczenia. Podejmujecie wyzwanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whiteunicorn
Ktoś chętny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniskaa22
Jaaa! Chociaz ze nie chce schudnac bo nie musze ale cwicze. Codziennie jest stepper przysiady itd. Poto zeby lepiej wygladac. Takze mozemy tu sie wspierac :) a Ty dieta i cwiczenia tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whiteunicorn
O cieszę się, że ktoś napisał :D Ja planuje poprostu zdrowo jeść i mniej. A z ćwiczeń to od prawie miesiąca kręcę hula hop więc to zostaje +jeszcze jakieś inne, ale muszę wybrać coś dla siebie. :) Myślę, żeby ćwiczyć coś w stylu Chodakowskiej, ale wsumie to pewnie będzie różnie, bo do dyspozycji mam też skakankę, rowerek, twisterek itp. więc u mnie będą codziennie trochę inne ćwiczrnia. No ale hula hop zostaje na stałe, przynajmniej 20min dziennie, bo już się do niego przywiązałam :D Muszę jeszcze coś powiedzieć, że marzę o kolczyku w brzuchu, wsumie to nie wiem dlaczego, ale mi się to jakoś podoba :) Ale do tego trzeba mieć płaski brzuszek, więc to też będzie dla mnie w jakimś małym stopniu motywacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whiteunicorn
Tzn. mówiąc w brzuchu miałam na myśli w pępku jakby co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whiteunicorn
To znowu ja :D ehh, w końcu muszę podtrzymywać jakoś ten wątek :D No ale dobra tam, do rzeczy. Dziś starałam się ograniczyć ilość spożywanych kalorii, aczkolwiek nie jakoś drastycznie. W każdym razie staram się jeść zdrowo, tak jak mówiłam. No i mam taki plan na niedzielę (?) żeby upiec jakieś ciasto! :p ale nie takie zwykłe, tylko dietetyczne. Tzn. niekoniecznie ciasto, może ciasteczka owsiane, ale dobra tam. :D No właśnie, dzisiaj troszkę poćwiczyłam, może troszkę więcej niż zwykle, a więc jest ok. A jutro jadę do rodzinki więc nie wiem jak to tam będzie, ale to jutro. Dobra kończę, bo i tak chyba jedyną osobą czytającą moje wypociny jestem ja! :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whiteunicorn
Kurcze, dołuje mnie to, że piszę sama do siebie :( No ale dobra, będę pisać chociażbym sama miała zapełnić 100 stron. Najwyżej będzie to mój 'pamiętnik' jak nikt się nie przyłączy. :D No, a wiec dziś jak mówiłam, byłam w gościnie u rodziny. No i nie, nie jestem z siebie dumna! :( Ale chociaż dłużej poćwiczę za karę, żeby się wyrównało. :) A i jeszcze coś, jak wróciłam to upiekłam ciasto dietetyczne, czyli bez żadnego tłuszczu i z małą ilością cukru. Jest na bazie płatków owsianych i wyszło takie zwarte, trochę jak chlebek. No, a przepis to wsumie sama wymyśliłam, dodawałam co było tłumacząc się, że mam wenę. :D No bo ja jestem strasznym łasuchem, a wychodze z założenia, że lepiej jeść poprostu zdrowsze rzeczy, niż być na ścisłej diecie, a po 2 tygodniach rzucić się na czekoladę. Także tyle. I proszę dołączajcie się! Strasznie smutno mi tak samej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperkowa
hej:) ja zamierzam do lata schudnac 15kg. Moge dolaczyc? Cwicze od 4 lutego na stepperku- to dopiero poczatek bo pierwszy raz cwicze na tym sprzecie. Niby jem o polowe niz dotychczas i pije duzo zielonej herbaty i nie wiem ile powinnam cwiczyc na stepperze. powodzenia i nie odpuszczaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whiteunicorn
Oczywiście, że możesz! :) Jejku, jaka ulga, że ktoś chce się wreszcie przyłączyć :D No właśnie mam zamiar teraz dotrwać do końca, ale potrzebuje odrobinkę wsparcia. Ja mam do schudnięcia ok.25kg, tak dużo to się wydaje, ale może się kiedyś uda? No dzisiaj już poćwiczyłam, ale jeszcze coś porobię trochę, tylko nie wiem jeszcze co. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperkowa
a jaka masz diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whiteunicorn
Wsumie to... żadną! :D nie no poprostu jem zdrowsze rzeczy i mniej. Czyli wiesz, zamiast białego chleba-ciemny, zamiast batonika-owoc i tak dalej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperkowa
wiem o co chodzi a jakie cwiczenia? Wybacz jesli o tym pisalas a ja nie doczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whiteunicorn
hula hop codziennie, bo już kręcę miesiąc, nie będę puki co przerywać +dodaje inne ćwiczenia, ale to różne m.in. brzuszki, rozciąganie, jakaś Chodakowska czy coś, zależy od dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniskaa22
Hej hej :) jestem. Nie pisalam bo myslalam ze ty odpuscilas :) jutro wiecej napisze bo teraz na tel. Jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniskaa22
Heh to jeszcze ja na chwile. Czytam twoje wypowiedzi i widze i czuje ze jestes mega fajna i pozytywna osoba :) milo i fajnie sie ciebie czyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whiteunicorn
Miło mi ;) Puki co nie zamierzam odpuszczać, więc zaglądaj częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena Maga
Witam. Ja ćwiczę od tygodnia i tak jak Ty codziennie na hula hop i do tego biegam. Nie jem białego pieczywa oraz ziemniaków i makaronów w sumie wszystko bardzo ale to bardzo ograniczyłam chciałabym zgubić 10 kg. Czytam że ty już m-c kręcisz na hula hopie napisz czy masz już jakieś efekty kręcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperkowa
witajcie:) nie dlugo lece na cwiczenia:) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whiteunicorn
Z tym hula hop to u mnie widać różnicę na brzuchu, bo robiłam zdj przed zaczęciem kręcenia i po jakimś czasie, więc chyba jakiś efekt daje :D a mierzyłam się tylko w talii i spadło ok.4-5cm, w brzuchu i w bioderkach nie wiem, więc nie powiem :) Kurcze trzeba się zaraz wziąć do ćwiczeń, może rozciąganie? Jakoś tak tylko na to mam ochotę :D ale dzień jeszcze długi, więc na rozciąganiu napewno nie skończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperkowa
witam popoludniu:) cwiczenia zrobione- 40 min na stepperku... Bylam pozytywnie zmeczona:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majagaja
Hej! Dołaczam! mam 180cm wzrostu i waże z 75-6 kg:( nie wyladam stsrasznie ale juz obcislej koszulki do dzinsow nie zaloze bo wylewa sie tu i ówdzie:( zapuscilam sie okropnie, chce do lata dobic do 68kg!! u mnie najgorsze to jedzeniee.. uwielbiam pizze, pieczywo i wszystko co tuczy jak cholera.. noo ale od paru dni jem zdrowo plus ćwicze ewe chodakowska- chce 3 razyw tyg plus 6 weidera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperkowa
ja wlasnie jutro zaplanowalam sobie zakupy, czas juz kupic cos do jedzenia.. Kochane dziewczyny co tak przewaznie szykujecie sobie na sniadanie? bo ja myslalam ostanio o owsiance a na kolacje wafle ryzowe z dodatkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperkowa
majagaja- super ze jestes goraco cie witam, tutaj u nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whiteunicorn
Majagaja, ja też witam w naszym gronie :) Ale muszę Cię pocieszyć, bo ja mam 175cm i 91kg, wiem marna pociecha, ale żebyś wiedziała, że mogło być gorzej :D U mnie ze śniadaniami to różnie. Dzisiaj np. zjadłam 2 gotowane jajka z kromką chleba. A tak to kanapki, owsianka, czasami płatki ryżowe, kasza manna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperkowa
dziewczyny a wy jecie do 5 posilkow dziennie o stalych porach? Jak wam minal dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whiteunicorn
Ja tam nie jem o stałych porach, tylko jak jestem głodna. Wiem, że lepiej jeść te 5 posiłków co 3 godziny, czy ile tam, ale jakoś tak nie umiem :D A dzionek dobrze, tylko leniwie :/ ale w końcu niedziela, można troszeczkę odpocząć. Nie wiem jak wam, ale dla mnie w niedziele nic się nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka_88
Hej dziewczyny:) Mam do zrzucenia 10kg i też chciałabym to zrobić w sposób aktywny, żeby nie wyglądać później jak galareta. Staram się jeść mniej więcej 4-5 posiłków dziennie o stałych porach ale nie zawsze wychodzi. Moja dieta to MŻ. Miłego dnia:) Odezwę się po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whiteunicorn
Milka, no to witamy, witamy :D Im nas więcej tym weselej! :D Mój tato wczoraj piekł chlebek i jeden jest cały mój, z otrębami i nie wiem czym tam jeszcze, w każdym razie mam jedzonko na jakieś 2 tygodnie. :P Ja również życzę miłego dnia, odezwę się wieczorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, jeżeli pozwolicie to do was dołączę. ;) Ćwiczę od miesiąca z Ewą i Mell B, chciałabym zgubić do lata 6-7kg, tak żeby pozbyć się boczków, ale niewyglądać przy tym jak anorektyczka... Widzę już pierwsze efekty, ale nie oszukujmy się, że po miesiącu można wyrzeźbić ciało. :D Co do diety to mam jedną, główną zasadę: MŻ :D, stusuję też zamienniki i piję dużo wody. ;) Nie wiem jak was, ale mnie ćwiczenia uzależniają! :D Mimo potu, chwil zwątpień, użalania się nad sobą, nieżałuję podjętego wyzwania. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whiteunicorn
Dorotafit, ojejku, jak ja chcę, żeby mnie też ćwiczenia uzależniały :D Fajnie, że się dołączacie, będzie nam łatwiej, tak myślę. ;) Ja właśnie umieram z głodu, bo rano jadłam śniadanie, potem o 11 trochę zupy, a teraz czekam do 17/17:30 na obiad w domu :D A dzisiaj przyszła przesyłka dla mnie, czyli bluza i biustonosz sportowy, do ćwiczeń i będę sobie dziś w nim ćwiczyć, żeby było wygodniej :p A co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×