Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość reptajl

jęki żony podczas seksu

Polecane posty

Gość reptajl

pytanie do pań i panów. czy kobiety jęczą podczas seksu tylko dla swoich partnerów? jestem z moją aktualną dziewczyną od ok. roku, zawsze jak się kochamy to ona co najwyżej cicho wzdycha, nawet podczas orgazmu, nigdy głośno nie jęczy, nie mówi, że jej dobrze itp. od czego to zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrMister
a moja pani zawsze krzyczy jak ja posuwam, zwlaszcza jak ja poprosze zeby poswintuszyla troche, spust przyspieszony 100krotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to żona czy dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrMister
dziewczyna moja w sensie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jęk zależy od diametru c**ki.Im mniejszy tym jęk większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam z żoną kilkutetni staż, zawsze jęczy i krzyczy, ale o dziwo jak do pupci zagladam to tylko cicho stęka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im grubszy penis, tym jęki lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony żonkoś
Mamy już z żoną 30-letni staż, wliczając kilka lat przed ślubem. Już jako młoda, tzn. 25-letnia dziewczyna jęczała dość głośno, a że nie mieliśmy własnego mieszkania było to dość krępujące. Zdarzały się różne uwagi od współmieszkańców, a nawet od sąsiadów. Żona wstydziła się tego bardzo, ale mówiła, że nie może się powstrzymać. Skończyło się na tym, że musiałem jej zatykać usta dłonią. Teraz małżonka jest już kobietą mocno dojrzałą, ale problem jakby się nasilił. Kiedy kopulujemy, co zdarza się nieco rzadziej, wydaje z siebie jakieś takie gardłowe, niskie okrzyki. W dodatku, czego w młodości nie robiła, gdy już się mocno podnieci lubi trochę poświntuszyć pełnym głosem. Nie są to jakieś straszne sprośności, mówi na przykład "taaaak" albo "czuję go", ale czasami ostrzej "moja c**a tak go pragnie" albo "uwielbiam tego twojego k****a" - co mimo wszystko łechce moje ego. Na szczęście mamy niekrępujące mieszkanie, w którym jesteśmy sami - dzieci się wyprowadziły. Ale kiedyś na opustoszałej plaży, gdy poszliśmy kochać się za wydmy jej krzyki zwróciły uwagę kilku osób w pobliżu. Efekt był taki, że dostaliśmy oklaski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja żonka głośno jęczy i krzyczy, na wakacjach nie przejmujemy się sąsiadami ;-) Jak ktoś chce pogadać na ten temat, zapraszam dariusz-dariuszowy@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli powiesz jej że kręci Cie jak jęczy i będziesz ja nakręcał na to wtedy ona zacznie tak robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona pomimo 35 lat po ślubie , wiadomo że już nie tak często ze sobą współżyjemy ale tak dwa razy nieraz trzy razy w tygodniu ,Jak były male dzieci to tylko pomrukiwała a teraz jak zostaliśmy sami to podczas zbliżenia po prostu opera A mnie to tak nakręca że chciałbym czy nie to mój rumak stoi jak drut i tryska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HirekT
My też już nie młokosy, 50tki stuknęły parę lat temu. Siłą rzeczy seks już nie taki częsty jak za młodości ale raz dziennie jeszcze nam się udaje, więc nie jest najgorzej. Natomiast gardłowanie żony nic się nie zmieniło - nadal ryczy jak jeleń podczas ruji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja też jęczy, jak mówię do niej ciszej uspokój się, bo jeszcze 14 letnia córka z nami mieszka, to ona wtedy mówi mi to twoja sprawka nie cieszy cię że tak mi dogadzasz no i cóż mi wtedy pozostaje dumny jak paw jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie, ze one jecza tak specjalnie zebyscie szybciej doszli? I doskonale wiedza, ze was to podnieca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedmowca ma racje: jeki kobiety maja tylko jeden cel - przyspieszenie orgazmu faceta. Udowodnione naukowo. Ruch posuwisty wewnatrz ciala nie jest az tak nadzwyczajny, zeby jeczec. Jedynie damski orgazm moze byc tak mocny, ze kobieta krzyczy. Ale kobiety juz dawno sie zorientowaly, ze jak jecza, to facet ma wieksza przyjemnosc i szybciej konczy. No to jecza. Zwlaszcza, ze przytlaczajaca wiekszosc kobiet nigdy nie dosiadcza orgazmu pochwowego. Jedna na cztery , nigdy, przez cale zycie, nie ma zadnego orgazmu. No to chca jak najszybciej miec to za soba. Np. prostytutki tez jecza, bo chca zeby klient sobie jak najszybciej poszedl. Kobitki, ktore przezywaja seks w ciszy sa szczere, prawdziwe, nie graja na szybkie zakonczenie. Zapewne maja z tego naprawde przyjemnosc, wiec chca, zeby trwal i trwal, i trwal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laluz
To forum jednak potrafi zaskoczyć :) Dzięki gość dziś dowiedziałam się dlaczego nie jestem cichutko w trakcie seksu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obliczenie jęczenie
Jak pacjent waży np. 120 kg i przygniata kobiałkę, która ma maks. połowę tego, to nie dziwne, że ona jęczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj chłopak się zgodził na seks z trójką chłopaków. Właśnie podczas głośnych moich jęków i widok jak mnie rżnęli miał samoistny wtrysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś A wiecie, ze one jecza tak specjalnie zebyscie szybciej doszli? I doskonale wiedza, ze was to podnieca... x Otóż to :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jęki to nie normalne zachowanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie oszukuję jecząc. Gdy mieliśmy trójkąt z mężem a miałam ciasną cipkę trzy lata przed porodem i dostałam dużą pałę w cipkę to jak nie jęczec z rozkoszy gdy ledwo weszła. Również było bardzo przyjemne gdy zalał ja obficie spermą. Kochanek był z grona znajomych dlatego było bez gumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci co piszą,że kobiety udają, że jęczą pewnie tym sobie tłumaczą oziębłe partnerki, albo sami w zadowalaniu kobiety nie są najlepsi, ja jestem kobietą i nigdy nie udawałam że jęczę bo mężuś tak mi ładuje że dech zapiera, :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×