Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiaxccc

50 urodziny to już starość

Polecane posty

Gość gość
Do Pana Roberta powyżej: absolutnie się z tym zgadzam. Znam młode osoby, które psychicznie są stare. Ja tak się nie czuję tym bardziej, że nie wyszłam nawet jeszcze za mąż. Poznałam jakiś czas temu mężczyznę sporo od siebie młodszego i planujemy wspólną przyszłość. Dzieci już nie będzie, wnuki nas już nie "obsiądą", nie będą się domagali, żeby przepisać mieszkanie lub finansowo pomagać. Spędzimy razem kilka, może nawet kilkanaście lat życia a mój przyszły mąż zdąży sobie jeszcze "poszaleć" po mojej śmierci . Cóż, życie pisze czasem dziwne scenariusze. Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku, jak ty się chwalisz tym mlodym. Latasz po tematach na kafe o gadasz o tym. Wroc tu jak bedziesz już po tym ślubie, na razie to plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starość zaczyna się po ukończeniu 65 roku życia. Wtedy gdy pojawiają się konkretne schorzenia. No chyba że się zaniedbywało ciało ( śmieciowe jedzenie, brak ruchu, niewysypianie się, niezwalczana otyłość itd. ) to wtedy organizm starzeje się szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co,mam 52 lata,czuję się bosko,jestem szczupła,pracuję,zwiedzam świat,dbam o siebie,mam czas dla męża żyć nie umierać.Nadal pięknie wyglądam i tak postrzegają mnie inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starość to stan umysłu a nie metryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 14.51 dokładnie tak, jestem w Twoim wieku i takie same doświadczenia mam tylko że ja jestem facetem. Trzeba troszkę o siebie dbać i jeśli tylko nie dopadną nas choroby to jest super wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zerojedynka
Wygląd to nie tylko dbanie o siebie to również geny. Czasem mimo starań wiek odciska się głęboko na naszej twarzy. Zapewne, ma wpływ na kondycję i ogólne zdrowie. Jak pisałam wcześniej - starość zaczyna się w głowie ;) Piotr Bałtroczyk powiedział kiedyś, że jak patrzy na tego statecznego pana w lustrze to wciąż widzi 18 letniego debila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tylko dylemat, lepiej być statecznym panem czy 18letnim debilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może trzeba wybierać stosowanie do sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to stwierdzenie Bartłoczyka nie należy odbierać dosłownie. Dla mnie to facet, który pomimo dojrzałego wieku jest wciąż tym samym, który skakał przez płotki i podglądał koleżanki w szkolnej szatni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo często zawsze pozostajemy dziećmi choć mamy swoje lata dalej chcemy skakać przez płoty i podglądać koleżanki w szatni, i tu bym wstawił roześmianą buzię tylko nie wiem jak to się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynka, zdradzisz mi czy Ty tez masz 5teczkę na przodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzewam że jeszcze masz sporo czasu ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mylę się że ze 20 lat Tobie brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvv
Dnia 14.10.2018 o 20:13, Gość gość napisał:

Podejrzewam że jeszcze masz sporo czasu ha ha

ja mam 44

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpieg

Mloda szybko sie starzejesz😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×