Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiaxccc

50 urodziny to już starość

Polecane posty

Gość gość
Wiek nie ma znaczenia, spójrzcie choćby na Jasia Fasolę, on niezaleznie od wieku jest taki sam, nie udaje na siłę dorosłego. Człowiek w środku jest zawsze taki sam, starzeje się tylko ciało. Jest to zle pomyslane przez naturę, ze ciało i wygląd się zmienia, powinno się cały czas tak samo wyglądać. Bo w środku jest się wciąz tą samą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasassanii
wcale nie jest się starą , wręcz przeciwnie to sie zaczyna druga młodość ale ze zmarszczką ;) jest się wolnym bez zobowiązań , można od swojego półwiecza wiele wyciągnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość się
Chyba nie jest to starość. Nie wiem ale 50 lat oznacza jeszcze 17 lat pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybrano liberała z pochodzeniem niemieckim tak teraz musicie cierpieć i zasuwać jeszcze tyle czasu:O:(Wspólcxzuje bo na emeryturze wcześniejszej byłem 9 lat a teraz 6 lat na swojej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie cierpie tego ryzolca który nie potrafi sie nawet dobrze wysłowic a wygląda jak pijaczek spod monopolowego. To nie jest mój pr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm,,, nie zawsze bez zobowiazan moj tato zalozyl w tym wieku nowa rodzine to wcale nie jest starosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 tki wyglądają już jak babcie, to najgorszy wiek, właśnie wtedy najbardziej zmienia się wygląd. Ale czas tak szybko leci że niebawem każdy będzie 50 tką. Zycie jest krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kończę 55 za dwa miechy, a wszyscy na kaffe toże uważają mnie za małolatę hahahahaha. Tak, że tu lepiej nie przyznawać sie do wieku , wtedy można się za.je.bi.ście bawić ;) A > Witam Duszynę ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu powyżej > mylisz się > nie wszystkie :) Trzeba mieć dobre geny i dbać o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam się swoich 51 nie wstydzę ani za starego nie uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak ja , ale mam ubaw mnie małolaty wyrywają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej dogaduję sie z młodymi jak innymi w moim wieku, lubię żarty przeklnąć wulgarnie cos napisać, a nie tylko pisać o ciastach , przetworach i wnukach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie :( W wieku 50 lat drastycznie zmienia się wygląd, nawet u tych z młodymi genami. Oczywiście wiele młodszych kobiet wygląda już jak babcie, ale w wieku 50 to już wyglądają tak wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kończę 55 za dwa miechy, a wszyscy na kaffe toże uważają mnie za małolatę hahahahaha. Tak, że tu lepiej nie przyznawać sie do wieku , wtedy można się za.je.bi.ście bawić Bo w srodku człowiek jest zawsze taki sam, zmienia się tylko ciało.fatalnie to wymysliła natura bo co to jest 50 lat w skali całego życia? To mało, a człowiek już wygląda jak babcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tratata starość czyli zezgredzenie to stan umysłu a nie wiek a co do wyglądu to cóż ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam 40-tki , które już wygladają jak babcie, tak, więc uważam, że w dużej mierze odgrywają tu geny i cóż...dbanie o siebie. Trudno też wymagać od kobiety żeby wyglądała pięknie jeśli zapiernicza w gospodarstwie i na dodatek ma chłopa pijusa, lub damskiego boksera, wyjątkiem są kobiety ,które z własnej woli zbabciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janusz szacun, że nie wydałeś koleżanki :) jednak nie jesteś taki jak Cię opisują, ale podobno Koliberka obgadałeś > zali prawda to czy fałsz ? Przyznaj się łobuzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem wiele wyglada jak babcie ale wiele tez wyglada młodo. Jak babcia polka moze wygladac w kazdym wieku. Ale w wieku 50 lat to juz kazda tak wygląda bez wyjatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa zwłaszcza, że wszystkie obowiązkowo obcinają włosy na króciutko, albo wiążą w kite z tyłu. Ja tam noszę włosę do ramion, na cerę nie narzekam, słyszę czesto komplementy. No cóż mogę się pochwalić, że wyglądam o wiele młodziej od rówieśniczek, ale zdaję sobie sprawę ile mam lat i ... Niestety czasu nie oszuka :o zz K***** ja chce mieć 30 lat !😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
08.02.14 [zgłoś do usunięcia] gość--nie rozumiem tych wywodów Twoich.W jakim celu miałbym obgadywac kogokolwiek??Powiedz mi czy daj link to sie ustosunkuję do wypowiedzi.Na razie tylko barany się podszywają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zauwazylam ze polka po 50 maja wszystkie rude wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak starość . facet moj kasa mu do głowy bije i nie widzi jak my cierpimy a on ma to w d***e bo kasa i znajomości na 1 planie , a ty kobieto poswieciłaś najlepsze lata na odchów potomstwa , teraz to z ręką w nocniku się budzę i myślę co mi z kasy jak mam 50 lat lepiej 20 i zacz,nać podbijać swiat !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Pani ,która chce mieć jeszcze dziecko. Rozumiem ,to wspaniałe.Jest tylko jedno ale ... Ja mam czwórkę chłopców .Dwaj są już dorośli ,a dwaj jeszcze mali 8 i 6 lat.Najmłodszego urodziłam mając 42 lata.Byłam jeszcze całkiem młoda i silna,Minęło parę lat,moje dzieci są zdrowe i wspaniale się rozwijają .Niczego nie żałuje.Tylko chwilami jestem znużona .Mogłam być już wolna,podróżować,skupić się na sobie,rozwijać się ...A tym czasem przede mną jeszcze wiele lat ,w których moje słodkie maleństwa i ich potrzeby będą na pierwszym miejscu. Proszę się dobrze zastanowić czy jest Pani na to gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga99
Mam 54 lata i nie uważam , że jestem stara .Jestem elegancką , zadbaną kobietą, wiele 40 tak nie wygląda , wiem że te młodsze mi zazdroszczą .Jestem aktywna seksualnie i to jest recepta na młodość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirt
i tu się pani myli u nasz w kraju wszystkie panie po 50 są już dawno łyse to od kontraktu z NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga99
Do WIRT.....dlaczego łyse...... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeniorLO
Zapraszam na nowy portal dla osób w wieku 50+ www.seniorlo.org Promujemy na nim zdrowy i aktywny tryb życia. Dbamy o rozwój duchowy, fizyczny i intelektualny naszych czytelników zachęcając ich do uczestnictwa w interesujących wydarzeniach, konkursach i akcjach adresowanych do seniorów. Teraz co 15-ta osoba, która zapisze się na newsletter SeniorLO otrzyma ekologiczną torbę z kotem! http://seniorlo.org/newsletter/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajuołdziołszka
ale badziewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danielagryt
Warto pomyśleć już teraz o swojej przyszłości. Sama sprawdziłam ranking IKZE. Zawsze dobrze jest się dowiedzieć gdzie najlepiej zainwestować swoje pieniądze z myślą o emeryturze.https://www.pkopte.pl/ikze/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku skoncze 50 lat. Z przerazeniem patrze w lustro. Nie wiem, moze to jakis wewnetrzny strach. Z tylu liceum. Tragedia. A jeszcze niedawno, jakies piec lat temu moja twarz byla mloda. Ja piredloe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×