Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość aneta6666666

poronienie

Polecane posty

Gość aneta6666666

czesc. Chcialam sie dowiedziec,zapytac. poronilam w 9 tyg ciazy ,niestety plod dziecka nie rozwijal sie prawidlowo. jestes juz po 2 miesiaczkach . chcialam sie dowiedziec jak dlugo czekalyscie na kolejna probe zajsciaw ciaze? bo lekarza roznie mowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KOchane jak poradziłyście sobie z depresją po poronieniu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponad dwa latach bylam na lekach, roznych, bo nie moglismy z psychiatrą znalezc dobrego dla mnie. Jak juz znalezlismy ten dobry, to 8 miesiecy bralam + psychoterapia i teraz jest super. Czuje sie zdrowa, tylko trzeba sie sobą opiekować bo cholera lubi wracac. Gdyby nie leki, nie bylo by mnie teraz tutaj, bo nie wiedziałam zadnego sensu. 

Pomożę Ci na pewno rozmowa z psychologiem w pierwszej kolejności  https://olgarymkiewicz.pl/oferta/psycholog-online  Daję tutaj namiar na panią psycholog online.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×