Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaką macie szparkę

Polecane posty

Gość gość
Idę ulicą w*********j d****o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.34 2.mężatka 3.motylek 4.wzgórze ogolone, wargi zarośnięte 5.motylka nigdy nie goliłam a wzgórek ogoliłam pierwszy raz w życiu wiosną tego roku i robie to raz w tygodniu. Tak jest super. Polecam. 6.nie 7.nie 8. Tak dokładnie szparke to tylko wiadomo że mąż nie licząc lekarki ginek. Mam obfite włosy łonowe na wargach więc żeby zobaczyć mojego motylka to muszę zrobić szeroki rozkrok i rozchylić rękami moje zarośnięte zewnętrzne wargi. Ale tak całkiem nago to jeszcze wiele razy mama i siostra no i teściowa kilka razy 9.nie 10.ciekawy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. 20 lat 2. W związku 3. Bułeczka 4. Depilowana 5. Depilowana od 14 roku życia,przeważnie na zero,czasem jakąś mała ,,fryzurka" 6. Nie 7. Nie 8. Kilka osób widziało 9. Nie,lubię ją taka jaka jest. 10. Uwielbiam seks od tyłu : p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. 17. 2. sama. 3. motylek 4. ogolona 5. na zero, co kilka dni, od 12 roku życia. 6. Jeszcze nie :) 7. Jeszcze nie :) 8. Parę koleżanek, dwóch facetów, no i rodzice i lekarze. 9. Wolałabym mniejszego motylka. 10. Lubię przygody z dziewczynami, choć z facetami bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. 17. 2. sama. 3. motylek 4. ogolona 5. na zero, co kilka dni, od 12 roku życia. 6. Jeszcze nie :) 7. Jeszcze nie :) 8. Parę koleżanek, dwóch facetów, no i rodzice i lekarze. 9. Wolałabym mniejszego motylka. 10. Lubię przygody z dziewczynami, choć z facetami bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napalona less pisac :* gg 51293180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.40 2.mężatka 3.motylek 4.ogolona na zero (czasem zostawiam jakiś paseczek) 5.przynajmniej co tydzień, przynajmniej od 5 lat 6.nie 7.nie 8.mama, siostry, koleżanka, mąż 9.nie, jest OK 10. Dzisiaj już nie wyobrażam sobie być tam zarośnięta ani zarośniętego tam faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.42 2.mężatka 3.motylek 4.owłosiona 5.nigdy się tam nie goliłam 6.nie 7.nie 8.tak dokładnie szparke to tylko mąż a nago to dużo ludzi. Mama, siostra, brat, i dużo obcych ludzi bo byłam kilka razy w saunarium w Białce. 9.nie 10. Ankieta jest okey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna ale nikt nie odpowiada. Na forum tysiące ludzi ale wszyscy tylko czytają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. 21 2.Sama 3. Motylek 4. Pól na pół 5. Ogolona z paseczkiem, od 15 roku życia się golę 6. W okolicy tatuażu nie ma 7. Mam :) 8. Dwóch mężczyzn 9. KOMPLETNIE NIC :) 10. Fajnie, że ktoś nadał taki temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.41 2.mężatka 3.motylek 4.zarośnięta 5.gole tylko to co wychodzi poza bikini jak jadę na termy 6.nie 7.nie 8.dokładnie to tylko mąż. Nago to dużo ludzi 9.nie 10. Fajny temacik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od paru dni wiecznie mokrą napaloną gotową na przyjęcie fajnego k****a i języczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o jezyczek to ja z przyjemnoscia ;) to moja pasja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak mężczyzna z pasją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z w-wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No prosze ja tez. Zamienimy slowo na maila ? ;) Krzysiek_2800@interia.pl Napisz zaraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smialo nie zawiedziesz sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.35 2.mężatka 3.motylek 4.zarośnięta 5.od zawsze 6.nie 7.nie 8.jako nastolatka to mama siostra dwie przyjaciółki. Potem to mąż raz przypadkiem teściowa no i kilka razy szwagierka 9.nie 10.dzisiaj znalazłam to forum i mnie strasznie nakręciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.24 2.mężatka 3.motylek 4.w tej chwili lekko zarośnięta ale czesto gole na zero czasem zostawiam pasek. 5.gole od kiedy zaczelam uprawiac sex czyli od 17 r.z. Srednio raz w tyg. 6.nie 7.kolczyk w pepku 8.6 facetow i lekarze 9.chyba nic... 10. jest czesto wilgotna... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest często wilgotna i chętna na zwinny języczek... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.wiek-37 2.mężatka/ sama-mężatka 3.motylek/bułeczka-duży ciemny pomarszczony motyl 4.ogolona/zarośnięta-zarośnięta 5.jeśli ogolona to jak często to robisz i czy na zero i od kiedy(podaj wiek). jeśli zarośnięta to czy od zawsze czy może goliłaś wcześniej(podaj wiek)-od zawsze 6.masz tatuaż o okolicy szparki-nie 7.masz biżuterie w okolicy szparki-nie 8.ile osób i kto widział twoją szparkę-kilka z najbliższej rodziny, a z obcych ludzi to chyba nikt. 9.czy chciałabyś coś zmienić w wyglądzie twojej szparki. Jesli tak to co-nigdy się nad tym nie zastanawiałam, chyba nie jest okey. 10. Coś od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.wiek 28/29 2.mężatka 3.motylek z brązowymi skrzydełkami, nieduży 4.ogolona 5.zaczełam golic jak tylko urosły pierwsze włoski, a teraz jak mnie najdzie, a własciwie mojego męża albo kochanka (nie lubie słowa "kochanek" ale lubię robić z nim to co robię) 6.bez tatoo 7.brak biżu 8.kilka tj głównie moi "byli" i obecni 9.nic nie chciałabym zmienić 10. nie potrafię być wierna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.wiek-39 2.mężatka/ sama-Mężatka 3.motylek/bułeczka-motylek 4.ogolona/zarośnięta-zarośnięta 5.jeśli ogolona to jak często to robisz i czy na zero i od kiedy(podaj wiek). jeśli zarośnięta to czy od zawsze czy może goliłaś wcześniej(podaj wiek)-od zawsze 6.masz tatuaż o okolicy szparki-nie 7.masz biżuterie w okolicy szparki-nie 8.ile osób i kto widział twoją szparkę-mąż, mama, siostry, córka. 9.czy chciałabyś coś zmienić w wyglądzie twojej szparki. Jesli tak to co-nic 10. Coś od siebie -średnio mam 10-15 orgazmów w miesiącu i jestem ciekawa czy kobiety w tym wieku robią to same tak często jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 lat, i ciasna buleczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×