Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaką macie szparkę

Polecane posty

Gość gość
a z wiekiem to jakaś mało spręzysta się robi, bleeee, co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.28 2.mężatka 3.motylek 4.ogolona na zero. 5. Regularnie od 10 lat 6.nie 7.nie 8.mąż mama i dawno temu na stancji mieszkałam z koleżanką no to chyba tylko możecie się domyślać co tam się działo. 9.nie 10. Chyba wraca moda na zarośnięte i chyba tak zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 10. Chyba wraca moda na zarośnięte i chyba tak zrobię. Masz rację, zima idzie, będzie cieplej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Motylek i w dodatku z naturą to coś za czym przepadam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.wiek-38 2.mężatka/ sama-mężatka 3.motylek/bułeczka-duży motyl 4.ogolona/zarośnięta-zarośnięta 5.jeśli ogolona to jak często to robisz i czy na zero i od kiedy(podaj wiek). jeśli zarośnięta to czy od zawsze czy może goliłaś wcześniej(podaj wiek)-goliłam regularnie przez 12 lat (20-32lata) 6.masz tatuaż o okolicy szparki-nie 7.masz biżuterie w okolicy szparki-nie 8.ile osób i kto widział twoją szparkę-oj kilka, mąż, mama, siostra, teściowa, i dwie koleżanki z czasów liceum. 9.czy chciałabyś coś zmienić w wyglądzie twojej szparki. Jesli tak to co- może ten motyl mógłby być trochę mniejszy. 10. Coś od siebie -fajne to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.wiek-20 2.mężatka/ sama-sama 3.motylek/bułeczka-mały motylek 4.ogolona/zarośnięta-zarośnięta 5.jeśli ogolona to jak często to robisz i czy na zero i od kiedy(podaj wiek). jeśli zarośnięta to czy od zawsze czy może goliłaś wcześniej(podaj wiek)-od zawsze 6.masz tatuaż o okolicy szparki-nie 7.masz biżuterie w okolicy szparki-nie 8.ile osób i kto widział twoją szparkę-siostra, mama 9.czy chciałabyś coś zmienić w wyglądzie twojej szparki. Jesli tak to co-nic 10. Coś od siebie -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.24 2.mężatka 3.motylek 4.zarośnięta 5.od 12-stego roku życia 6.nie 7.nie 8.mama i mąż 9.nic 10.seks jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.29 2.mężatka 3.owłosioną 4.motylek 5.od zawsze 6.nie 7.nie 8.nago to dużo osób. Tak dokładnie to mąż i siostry. 9.nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buleczka z paseczkiem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. 28 2. wolna 3. podłużna, bułeczka 4. ogolona 5. ogolona, zazwyczaj na zero, przynajmniej, raz na tydzień, zazwyczaj dwa, zwykle na zero, jednak czasem tobie paseczek, lub jakiś inny wzorek, golę od piętnastego roku życia. 6. Mam tatuaż na podbrzuszu. 7. Nie mam ale myślę o tym. 8. Dużo, mama, koleżanki i sporo facetów. 9. Ogólnie jestem zadowolona, mogła by mieć nieco większe wargi. 10. Lubie się masturbować i ogólnie uprawiać seks, często fotografuję swoją muszelkę. P.S. Dla gościa, od wyglądu kupy: Grube balasy, ciemnobrązowe, od koloru mlecznej czekolady, do gorzkiej, (różnie to bywa.) zależy co jem, bywa w kolorze, masła orzechowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. 21 2. Sama 3. Bułeczka 4. Ogolona 5. Gole ją na zero raz w tygodniu od 18 roku życia 6. Nie mam 7. Nie mam 8. Chłopak i ginekolog 9. Nie chciałabym nic zmieniać 10. Jestem z niej zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaCh
1.wiek 22 2.mężatka/ sama sama 3.motylek/bułeczka motylek 4.ogolona/zarośnięta różnie 5.jeśli ogolona to jak często to robisz i czy na zero i od kiedy(podaj wiek). jeśli zarośnięta to czy od zawsze czy może goliłaś wcześniej(podaj wiek) latem ogolona, zimą zarośnięta jak sweter. Golę od ok 4 lat, wcześniej miałam ciągle zarośniętą 6.masz tatuaż o okolicy szparki nie 7.masz biżuterie w okolicy szparki nie 8.ile osób i kto widział twoją szparkę 4 kolegów, mama, tata, kuzynka, koleżanka 9.czy chciałabyś coś zmienić w wyglądzie twojej szparki. Jesli tak to co nie 10. Coś od siebie mam wielką łechtaczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim :) mam 36 lat i szukam młodego faceta, który zrobi ze mnie dziwkę w łóżku.. moje fotki: http://kibuilder.com/zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malutki motylek zawsze z paseczkiem tylko, ale teraz od jakiegoś czasu mam spory trójkącik i wygląda seksownie :P Nigdy nie golilam na zero bo się mi nie podoba gdy cipka wyglada jak u dziewczynki. Jestem kobietą, nie dziwczynką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co żadna nie ma szparki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo szparek do lizanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×