Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaki jest wasz stosunek do umawiania sie na randki w podobnym czasie

Polecane posty

Gość gość

chodzi mi o to, czy randkujecie z kilkoma osobami i wybieracie wsrod nich osobe wedlug was najlepsza. randkuje z pewna kobieta, ciagle mi komplementy wali, a w miedzyczasie umawia sie z innymi i robi swoisty casting na faceta ;/ szczerze poczulem sie jak smiec i raczej nie bede kontynuowal znajomosci. moze jestem naiwny, ale w momencie gdy ktos mi sie spodoba zawieszam randkowanie z innymi ... a wy jaki macie do tego stosunek ? jak u was to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli to są zupełne początki i do niczego sie nie zobowiązała, a przy tym jest kilku facetów, którzy jej się podobają, to jestem w stanie ją zrozumieć. Ja, jak byłam zakochana, to zawsze tylko w jednym na raz, więc sama nie miałam nigdy podobnej sytuacji. Porozmawiaj z nią i powiedz, że chciałbyś, żeby się określiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy ma inne podejście i to jest normalne. A randki z kilkoma? A jak ma sprawdzić czy się nadajesz? Po pierwszym spotkaniu? Chyba żartujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ja pisalem ze po pierwszym ? miesiac sie juz spotykamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jesteś głupi zwyczajnie. Jaki facet by chadzał na spotkania z laską przez miesiąc, wiedząc, że w tym czasie gdy się nie widujecie ona idzie z innymi? Nie no idiota 150%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po miesiącu to już się wypada okreslić z obu stron. A jak ty nic to ona ma w d... i sobie szuka jednoczesnie kogoś innego. Glupi jakiś czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wam wszysto trzeba pisac na dloni. zmacie mozgi -nie potraficie sie domyslic ? spotykam sie z kobieta miesiac, a od wczoraj wiem, ze zaszla taka sytuacja. bylbym skonczonym debilem , gdybym wiedzac to wczesniej nie zareagowal, ale najzwyczajniej w swiecei nie wiedizalem o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilem to jesteś ty skoro zamiast działać to musisz porad zasięgnąć. To raz. Dwa to czy wy się jako para spotykaliście, czy tak tylko? Bo jak bylo powiedziane wczesniej to po miesiącu juz dawno się i jedna i druga strona określa czy chce czegoś więcej czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to proste kolego
Miej w******* na nią. Nie traktuj tego poważnie, umawiaj się z innymi. No chyba, że ci zależy to sprawa się komplikuje. Ale generalnie sprawa prosta raczej, ona ma w******* na Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, że masz parcie na związek i, że laska ci sie podoba, bo jesteś mega naiwny. Sorry, ale moim zdaniem dobrze robi. Faceci tez tak cząsto postępują dopóki nie padną jasne deklaracje, a czesto i po. Co powinnieneś wiedziec raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kolega wyżej dobrze pisze. Laska traktuje cię jak 'opcje'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nawet ciezko bylo pisac z kilkoma facetami na raz, a co dopiero u awiac sie z kilkoma w tym samym czasie Na szczescie mam to za soba od pol roku szczesliwa mezatka- maz z netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×