Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Waga i wzrost 3mc

Polecane posty

Gość gość

Hej, Mój synek jest na 25 centylu z wagą a wchodzi w ubranka 68. Może mieć trochę mniej, bo niektóre są dla niego za duże. Czy powinnam się martwić? Lekarka mówi, że on wygląda na więcej niż waży i że nie ma się absolutnie niczym przejmować. Ale jak czytam tu, że dzieci mają po 8 kg to się zaczynam zastanawiać. Wg mnie mały wygląda ok, jest dość długi, ale nie jest jakiś wychudzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma 3 miesiące i 9 dni, waży 6100 i 61 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile wazy? Nie chce mi sie patrzyc w siatki. Moj wazyl 6400 a mial 68 cm. Ciuszki zaczynal nosic na 74,byl strasznie dlugi i chudy,a kazdy patrzyl na centyl,tyle ze wzrostem w siatce sie nawet nie lapal. I tam ma do dzis. Waga centyl 50 a wzrost ponad siatke. Chyba go nigdy nie podtucze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waży 5.850. Wzrostu pewnie ma coś koło 65.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jejku po co Wy sie tak trzymacie tych statystyk, tabel? przecież każde dziecko jest inne. najważniejsze żeby było zdrowe, najedzone i czyste. mój syn jest duży, ma 4 mies. i waży prawie 8 kg, ale nic na to nie poradzę, taki jest i już, a jest głównie na moim mleku i dokarmiany 2 razy na dobę mlekiem bez cukru. po prostu jest duży bo jego tata to kawał faceta. nie ma co panikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak lekarka mowi ze jest dobrze to sie niczym nie martw. kazde dziecko jest inne , ja jak kiedys napisalam tu na kafe ze moj syn ma 4msc i wazy 8 kilo to mnie wyzwali od wyrodnych matek ktore przekarmia dziecko ...hahah, a na rozmiarowki tez nei patrz bo moj syn czasem wchodzi jescze w roam 62, a czasem w 74 ledwo co, takze co firma to swoj rozmiar. np mama mi kupila body na rozm 68 i nie moge go zapiac bo za krotkie w domu mam na 62 i jescze jest luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×