Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bardzo wysoki facet?

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny czy umówiłybyście się z facetem, który ma dwa metry? Czy ktoś aż tak wysoki miałby u was jakieś szanse? Pytam z ciekawości, bo mam właśnie tyle i zauważyłem że wielu kobietom chyba przeszkadza mój wzrost nawet tak w rozmowie. Chyba wcale to nie jest zaleta mimo tego co się nieraz słyszy. Sam nie wiem co mam myśleć na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przedszkadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż ma 196. A ja jestem malutka. Nie przeszkadzało mi zupełnie zadzieranie głowy do góry, nadal jest fajnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulla24
Mi również nie przeszkadza;) wręcz przeciwnie kręcą mnie wysocy faceci bo uwielbiam szpilki 16cm a jeśli mam ubrane takie buty to większość kolesi jest niższa ode mnie i ani kogoś poderwać ani nic:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selenka24
ja rowniez lubie wysokich mezczyzn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosy jak welon
w butach 185 bardzo fajnie patrzec na kurdupli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nam 183 i rzadko spotykam wysokie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak zaloze buty na obcasie mam 189cm wiec proferuje wysokich kolesi:D ale rzadko ich spotykam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosy jak welon
miało być niskich bardzo przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umowilabym sie
za wysoki🖐️ przeszkadzaloby mi to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde sam mam 185 i jak czytam ten temat to wpadam w kompleksy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy lubi cos innego ale mi sie podobaja i bym sie na pewno umowila bo wzrost to nie kryterium ktore biore pod uwage umawiajac sie na ranke;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bylam mala kochalam sie w moim dalekim kuzynie , mial 2 metry i nie miescil sie w drzwiach, wysoki mezczyzna jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
185 to wg mnie jest optymalny wzrost dla faceta, wiec nie masz co wpadac w kompleksy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oh dzięki :) A tak z ciekawości ile cm (tak średnio) dodają obcasy kobiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyyysoki
W butach 189 mówisz...? Nadal byłoby "przepisowe";) dziesięć centymetrów różnicy między nami. Sporo wysokich... kurcze, gdzie wy się podziewacie dziewczyny, że was na ulicach w ogóle nie widać?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyyysoki
Dzięki. W drzwi się mieszczę na szczęście yyy chociaż może nie we wszystkie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyyysoki
Ile dodają obcasy kobiecie? Uroku? Oj aż ciężko opisać...:) Ach, centymetrów ile dodają!;) Haha... no centymetrów to myślę, że średnio 10 +/- musisz liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie? Najwazniejsze jest jaka bedzie randka a nie ile cm ma. A ile ty masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest przystojny to może mieć i 2 metry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysoki facet jest na wagę złota! Sama mam 178, a jak założę szpilki czuje się jak jakiś wielkolud, bo wtedy mam jakiś 190, a wysokich chłopaków jakiś deficyt! Także wysoki wzrost u faceta to niewątpliwie w mojej opinii duży atut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miło to słyszeć. Ja znowu odczuwam, że jest deficyt wysokich dziewczyn:) A jak już jakąś widzę, to najczęściej w towarzystwie niższego od niej faceta... takie życie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak dla odmiany jak ja widze naprawdę wysokiego faceta, to zazwyczaj z dziewczyną która ma z 160, dlaczego tak sie dzieje :p! Wysoki chłopak powinien być z wysoką dziewczyną, niskich facetów dla niskich dziewczyn jest więcej, a biorą tych wysokich :< buuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech, czyli po prostu na siebie nie trafiamy?;) To trzeba mieć pecha...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 160 moj facet 190 jest bardzo ladnie zbudowany itp wiecie jak to jest? ja czuje sie bezpiecznie w jego ramionach, uwielbiam jak mnie nosi, uwielbiam czuc go przytulajac sie on - uwielbia mnie wlasnie za to ze jestem drobna kazdy wysoki i spory facet chce mala szczuplutka kobietke tak juz jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym może i jest, ale nie ma reguł, jedni wolą niskie, drudzy wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego to jest bez sensu, skoro jestem wysoka, to chyba też normalne, że chciałabym mieć faceta przy, którym mogłabym poczuć się 'malutka' i pozadzierać głowę do góry :d!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No proszę... a przy mnie jakoś nikt nie chce pozadzierać głowy do góry:) Ostatnio jak widziałem jedną fajną wysoką dziewczynę i nawet miałem zamiar podejść i zagadać, to już po chwili okazało się, że jest z tam z gościem o mniej więcej pół głowy niższym od niej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość ja mam 160 moj facet 190 jest bardzo ladnie zbudowany itp wiecie jak to jest? ja czuje sie bezpiecznie w jego ramionach, uwielbiam jak mnie nosi, uwielbiam czuc go przytulajac sie on - uwielbia mnie wlasnie za to ze jestem drobna kazdy wysoki i spory facet chce mala szczuplutka kobietke tak juz jestusmiech.gif +++++ A skad ty mozesz wiedziec co chce kazdy facet? Znam wielu wysokich mezczyzn majacych wysokie kobiety. Ex mego byla bardzo wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×