Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość klaudyna_098

Aranżacja domu w stylu open space

Polecane posty

Gość gość
Piękny odcień różu...taki kobiecy i subtelny. Ja bym go wrzuciła do pokoju jako zasłony, obrus i np. zapachowe świece. Klimacik gwaratowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
różowy mnie jakoś nie za specjalnie jara ale różne odmiany szarości..me gusta ja mam open space - połączony salon, jadalnia i kuchnia i wyglada czadersko z elementami żółtego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jets mi smutno..wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
różowy mnie jakoś nie za specjalnie jara ale różne odmiany szarości..me gusta ja mam open space - połączony salon, jadalnia i kuchnia i wyglada czadersko z elementami żółtego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestrzeni tyle co na dworcu pkp ale w galerii albo co gorsza w szpitalu jakies hole... zero intymnosci wszytsko po otwierane...bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się podobają otwarte przestzenie a nie jakieś klitki w ktorej tyłek się trze o tylek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mi też, bo w takiej małej klitce jak jest duża rodzina to jedna wielka lipa...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są gusta i guściki. Jeśli ktoś ma duży dom to po co dzielić go na mini pokoiki. Mi się ten projekt bardzo podoba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FloreSSa
Całe wnętrze jest bardzo romantyczne a przy tym dość surowe i nowoczesne. Mimo to podoba mi się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt że troszke jest...zimne. Balustrada schodów piekna ale też taka chłodna mocno, brakuje duszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oesuuu...to kwestia gustu ;) nie każdy lubi otaczać się poduszeczkami pluszaczkami i obrusikami..ja np nie lubie, wole surowe wnętrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inspirujące to wnętrze. Chętnie zjadłabym przy tym stole romantyczną kolację. Bardzo nastrojowo. Fajnie połączone jest drewno z różem, szarością i szkłem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość querty_querty
Fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nsal;hdjnws;aidfwsfdefed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten konkretny projekt jest akurat bardzo kiepski i niepotrzebnie udziwniony. Skoro się chce miec otwartą przestrzeń, to się nie wstawia tam masywnych i przytłaczających regałów które niczemu nie służą. Półokrągła ściana z powycinanymi półkami - błeee. Luksfery - niemodne od 15 lat. To samo ze szlaczkiem na suficie - dno. Całość prezentuje się jak recepcja w podmiejskim hotelu. Mieszkanie generalnie łyse, pozbawione ikry, elementów ozdobnych - żadnego obrazu, beznadziejne żyrandole, meble dość niezgrabne i nieciekawe. Nic przyciągającego wzrok, nic co sprawia, że wnętrze jest domowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgodzę się z Tobą. Nawet na otwartej przestrzeni meble są potrzebne. Regały dzielą pomieszczenie na strefy - jadalną i wypoczynkową co moim zdaniem jest korzystne. Weź pod uwagę że to projekt, więc nie zawiera wielu spersonalizowanych elementów typu zdjęcia czy gadżety właścicieli domu, które na pewno sprawią że wnętrze będzie mniej puste. Według mnie prezentuje się bardzo ładnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee tam przytulnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onon ononista
open space to durny amerykański wymysł, powstały by kontrolować pracowników w biurach zero intymności, każdy widzi co robisz :( Niedługo to i łazienki oraz kible będą otwarte lub odgrodzone tylko szklanymi ścianami :( W domu open space ma sens tylko gdy jest wystarczajaca powierzchnia - duży salon ale i osobne pokoje dla mieszkanców. Jak np. małżeństwo ma dzieci to jak chce uprawiac seks? Na oczach młodych? :P Albo jak ktos chce posłuchac głośniej muzyki, a ktoś inny chce spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Open Space zazwyczaj tyczy się salonu + jadalni. Sypialnia jest osobno, więc na seks małżeński nie ma co narzekać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram przedmówcę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Open space nie jest na polskie warunki...teraz rząd chce wprowadzić mieszkania dla singli po 18m2 max...nie ma mowy o przestrzeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandeRRA
jak można żyć na 18m? Przecież to klitka jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klitka w której można dostać klaustrofobii...;/ osobiście jestem za otwartymi przestrzeniami. to nowy trend ktory jest warty uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne wnętrze ;) Open space to też zdecydowanie mój klimacik. Wygląda to bardzo fajnie. Ja jednak dodałabym dywanik na podłodze aby było przytulniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montecarlina
brakuje mi personalizacji w tym wnętrzu ogólnie otwarta przestrzeń na TAK postawiłabym jednak na więcej rodzinnych elementów typu pamiątki czy zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zasadzie to...nie mam zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie projekt bardzo mi się podoba, a co do otwartej kuchni - nigdy w życiu takiej u siebie nie zaprojektuję, bo to bardzo niepraktyczne jeśli się w niej gotuje, natomiast dla singli lub par bezdzietnych zwykle jadających na mieście jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu sądzisz że otwarta kuchnia jest niepraktyczna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponieważ cały smród z gotowania roznosi się po salonie, poza tym powoduje ogólny syf... no chyba, że tak jak napisałam ktoś ma kuchnię tylko "dla ozdoby" a w 90% czasu jada na mieście, więc nie zasmradza sobie kapuchą salonu ;) no i taki brak prywatności (zarówno podczas gotowania jak i ogladania tv gdy ktoś jest w innej części domu. Pomijam sytuacje gdy w porze obiadowej ktoś nas odwiedza a my mamy całą kuchnię garów bo nie zdążyliśmy jeszcze posprzątać po przygotowywaniu posiłku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przekonalas mnie ;) chociaz kwestie zapachu niweluje okap, a jak ktos jest sprytny to gary szybko wrzuci do zmywarki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×