Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana3

IMPLANTY PIERSI a SIŁOWNIA

Polecane posty

hej :) dziewczyny jakie jest ryzyko uszkodzenia implantów, bądź wytworzenia się torebki przy intensywnych ćwiczeniach? wczoraj na treningu zrobiłam klatkę, na nie dużych ciężarach ale i tak miałam obawy :P chociaż patrząc na wszystkie kulturystki i bikiniary z USA (tam wszystkie mają silikony) to chyba, można bezpiecznie ćwiczyć nie uszkadzając sobie w żaden sposób piersi... Mam nadzieję, że znajdą się jakieś miłośniczki siłowni, które podzielą się swoimi doświadczeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tu nowa, nie wiem jak złapać do Ciebie kontakt, a zależy mi na tym ponieważ masz implanty o takiej samej pojemności jakie ja mam już niedługo w planach i chciałabym zobaczyć Twoje zdjęcia i poznać wymiary ;) Czekam na odpowiedź. Najlepiej na aneaneta18@onet.pl Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam większych problemów z pójściem na siłownię. Musiałam sobie zrobić przerwę zaraz po operacji, ale potem już mogłam wrócić do normalnej aktywności. Operację powiększania piersi robiła mi dr Raczkowska i mogę ją polecić. Jest bardzo dobrą specjalistką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×