Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ktora z was ma porzadny czarny zarost lonowy

Polecane posty

Gość gość
W dodatku widział bym czarny zarost i jeszcze na nogach czy pod pachami :) Taki widok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka28
A mi pod pachami włosy nie rośną :'( się popłaczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie tylko masz problemy z ... ale i z wieloma sprawami,więc możesz się nie ... da...czać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka28
ze ja :o a w dziąsło chcesz:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że tak ! Jesteś śmierdziuchu ostra :) Umyj zęby bo ci jedzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka28
ah powiało elokwencją, no wydus coś z siebie jeszcze, no zgnój mnie. Wypuść z siebie fustracje życiową. To pomaga:] Jak sie na kimś wyrzyjesz w necie , to w realnym życiu bedzie CI lżej i osobą Twoim otoczeniu. Poczytam, Dajesz chłopcze, dajesz:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
a na randki czasem chodzisz nieogolona pod pachami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mają randki do zarostu. Powinno się umawiać z takimi co je lubią i to się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się umawiam na spotkanie po dłuższym czasie bo chcę by zarost był większy, gęsty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZauroczonyNatura
Czyli jednak istnieją naturalne dziewczyny? Szkoda, że te "łyse" są bardziej widoczne.. Jeśli któraś z Was szukałaby adoratora...zapraszam na maila: zauroczony.natura@o2.pl Ps. Włoski to sama kobiecość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauroczony Naturą jesteś moim najlepszym kumplem :) Podzielam Twoje zdanie. Takie Kobiety tylko nosić na rękach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój facet uwielbia moją owłosioną c**eczkę, szaleje za nią, mmmm.... kobieta powinna mieć owłosioną c**eczkę, wygolona wygląda jak przedszkolak, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia28 lbn
Pisałam już wcześniej na innym temacie,ale jeszcze dodam kilka słów w tej dyskusji. Wszystkie narządy podatne na infekcje są naturalnie owłosione,bo to bariera dla kurzu itp. tak jak nos i rzęsy! Każdy człowiek to ma,rzęsy to oczywiste,ale w nosie tez. Czasami kobiety myslą,ze ich nie mają,ale w rzeczywistości mamy ich setki. Chronią nas. Podobnie jest z naszymi narządami,zwłaszcza kobiet!!! Same wiecie jak jesteśmy zbudowane. Włosy łonowe nas chronią! Ja nie widzę w tym wstydu,a nawet odwrotnie. Jestem z tego dumna,że jestem mądrzejsza. Mam czarne,gęste,kręcone włosy łonowe. Męzowi się podoba,bo jest normalnym facetem. Nie chce żony depilowanej,przypominającej dziecko,nakremowanej,nabalsamowanej,natartej sztucznymi zapachami itp. Bądzmy normalni. I opamiętajcie się faceci,nie róbcie tego samego. To straszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hamanka
i ja najczęściej jestem naturalna :) jedynie okolice bikini :) mojemu partnerowi to wcale nie przeszkadza czasami idę na depilację ale to jest kilka razy w roku :) dla odmiany :) ps mam 30 lat i mieszkam w mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ktora z was
rzadko goli sie pod pachami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bym wolala,zeby mezczyzni nie naciskali tak na depilacje. ale trudno spotkac takiego po 30tce,ktory lubi nature...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
ja jestem przed 30tka i nie naciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ją lubię i im więcej tym lepiej kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarucha
32, miasto, pełna natura Jak byłam młoda i głupia siksa, to depilowałam się zażarcie; jak nabrałam trochę doświadczenia, to zmądrzałam. PS Facetów lubię futrzastych, a jak jeszcze ma zadbaną brodę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram kudłate górą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nebbish
Kurcze a ja sobie zepsułam fryzurkę, kiedyś namiętnie goliłam nawet dwa razy dziennie, potem jazda z woskiem, u kosmetyczki wyłam z bólu (miałam bardzo gęste i mocne włoski przynajmniej tam) i poprawiałam pensetą a teraz tam gdzie powinien być paseczek to normalnie mam przerwy i rosnąć nie chcą- takie łyse placki po prostu ech nie chce odrosnąć już od ponad pół roku, teraz juz zawsze musze się golić choć mi przeszła mania i wolałabym pochodzić z futerkiem (o którym śni mój mężczyzna) -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to i tak obleśne, nie znoszę jak mi kudły zostają w ryju i w trakcie lizania rzeba je wyciągać, lepiej się gólcie, choć lepiej wygląda włochata ale praktyczniejsza jest golona na zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie21
ja mam chcesz polizać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi bez różnicy, wygodniej liże się golutkie, ale czasem dla odmiany liznąłbym kudłatą ;) w sumie to każdą cipkę chętnie wyliżę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubieNAostro
a ja golę tylko wargi bo lubię jak je mężuś ssie a wzgórek cały mam kudłaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I taka opcja najlepsza, wokół płatków golutka, a wyżej włoski :) no i pupa też golutka, bo czasem język się tam ześlizguje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubieNAostro
goły odbycik to podstawa kochany mój dokładnie wie gdzie języczkiem zabłądzić... ech tak seksu chce bardzo a chora jestem i nie mogę do niego iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam takie kobiety za pewne siebie i czy ich faceci to tolerują czy nie robią to tylko dla siebie. Ja wolę pełną naturę, a czarne to już mega ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie bym się zaprzyjaźnił z taką Panią co ma taki zarost :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×